Heerlijk ruim vakantiehuis voor 8 personen in Begur. De villa heeft een grote tuin met privé zwembad, grasveld, diverse terrassen en een geweldig uitzicht op de Middellandse Zee en op Begur.
U beschikt over super snel WIFI internet en alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning.
Heeft u een elektrische auto, dan kunt u deze overdag gratis opladen bij de woning!
U parkeert uw auto binnen de omheining en gaat de woning binnen. Via de hal komt u in de ruime woonkamer die direct toegang geeft tot een heerlijk overdekt terras en de tuin. De half-open keuken is uiteraard van alle gemakken voorzien.
Via de hal komt u bij drie 2-persoons slaapkamers, waarvan er één een badkamer ensuite heeft. De andere twee slaapkamers delen een badkamer. Er is ook een gastentoilet. Buitenom komt u in de studio die ook een badkamer ensuite heeft, plus een 2-persoonsbed en direct toegang tot de tuin.
De tuin is werkelijk geweldig! Via een mooi glooiend grasveld komt u bij het grote privé zwembad, van 5 bij 10 meter, met rondom fraaie pijnbomen. En natuurlijk een prachtig uitzicht op zee en de baai van Sa Riera. Zowel bij het zwembad als aan meerdere kanten van het huis zijn goed ingerichte terrassen en er is een grote barbecue.
Het strand van Sa Riera ligt op ongeveer 2 kilometer afstand. De andere kant op is het ook ongeveer 2 kilometer naar het gezellige oude centrum van Begur. U ziet het kasteel vanaf uw terras liggen. Zeker in de avond is dit een mooi gezicht!
Op 10 minuten rijden liggen de schitterende golfbanen van Platja de Pals en iets verder ook die van Emporda Golf Club. Huur een boot in Sa Tuna of Aiguablava en ontdek de prachtige kust van dit schitterende stuk Spaanse kust.
