VILLA VIOLETAS | Heerlijke gezinsvilla met privé zwembad met prachtig uitzicht op de zee!
- Geschikt voor 8 pers. + evt. 1 extra kind en baby(campingbedje aanwezig)
- Privé zwembad met prachtig zeezicht
- Gratis parkeren
- Airconditioning (centraal voor de benedenverdieping + mobiele airco voor boven)
- Gelegen in een doodlopende straat dus geen verkeersoverlast
- Ligstoelen met comfortabele kussens voor iedereen
- BBQ incl. benodigheden
- Voldoende eetgelegenheid in de schaduw voor hete zomerdagen
- Uw huisdier is ook van harte welkom!
Het centrum en strand van Lloret de Mar ligt op slechts 5,3 km en het dichtstbijzijnde strand op 3,8 km. LET OP: Leeftijd minimum is 28 jaar. Geen groepen jongeren toegestaan!
De ruimte
Deze villa is ideaal voor een heerlijke familievakantie. Mét heerlijk privé zwembad, een comfortabele ligstoel voor iedereen, een BBQ en niet te vergeten; AMAZING SEAVIEW!
Bij binnenkomst betreedt u de benedenverdieping met drie slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en-suite met een van de slaapkamers.
De slaapkamer met badkamer en-suite beschikt over een 1.80x2.00 bed, de andere slaapkamers over een 1.60x2.00 bed.
Het huis beschikt over een ruime keuken die van alle gemakken is voorzien; Nespresso koffiezetapparaat met opschuimer, vaatwasser, wasmachine, grote koelvriescombinatie, oven en magnetron. De keuken grenst aan de woonkamer waarin u ook eetgedeelte vindt.
Vanuit de woonkamer loopt u via de schuifdeuren het prachtige zeezicht tegemoet. De gehele verdieping beschikt over . Dus zowel in de zomer als in de winter erg aangenaam.
Bij de entree via de voordeur bevindt zich een deur - rechts - naar de bovenverdieping, waar zich de vierde slaapkamer bevindt mét eigen badkamer. Tevens beschikt deze slaapkamer over een balkon met weer dat prachtige zeezicht! Deze kamer is beschikt over een mobiele airconditioning en ventilator.
Alle ramen zijn voorzien van verduisterende rolluiken voor optimaal slaapcomfort.
Naast een fijn zwembad is er een buitendouche en ligbedden met fijne zachte kussens en voldoende parasols. Een tafel op de veranda aan de voorzijde van het huis. Aan de achterzijde van het huis is nóg een tafel in de schaduw met BBQ gelegenheid.
Kinderbedjes en - stoelen aanwezig - laat het alstublieft weten bij uw reservering.
Het zwembad wordt tijdens uw verblijf onderhouden zodat deze altijd in perfecte staat is. Het zwembad is voorzien van een zout watersysteem en is semi-omheind. Dat wil zeggen dat uw kindjes niet bij het zwembad kunnen komen zonder het deurtje ernaartoe te openen.
Uw trouwe viervoeter is ook van harte welkom!
LET OP: Leeftijd minimum is 28 jaar. Geen groepen jongeren toegestaan!
Toegang voor gasten
Deze villa bevindt zich aan het einde van de straat met voldoende gratis parkeergelegenheid. Er bevindt zich direct aan deze straat een prachtig wandelpad met uitzicht op zee. De villa is gelegen in de wijk Serra Brava. Op circa 800 meter bevindt zich in een kleine supermarkt waar u met een lekkere ochtendwandeling s 'ochtends vers brood kunt halen. Alleen geopend in het hoogseizoen (vanaf juni tot medio september).
Persoonlijk ontvangst
Bij aankomst wordt u persoonlijk ontvangen door Lynn of een van haar collega's (team Holiday Hosts Costa Brava). U zult een uitgebreide rondleiding krijgen door het huis met alle benodigde informatie voor uw verblijf. Ook ten tijde van jullie verblijf is het team van Holiday Hosts Costa Brava beschikbaar voor al uw vragen. Tevens wordt u voorzien van een E-book met diverse tips voor de leukste strandjes en de beste restaurants
Wij zijn verplicht bij aankomst toeristenbelasting te innen a € 1,10 per persoon per nacht (vanaf 16 jaar, met een maximum van 7 nachten). Deze dient u te samen met de schoonmaakkosten en borg CONTANT te voldoen bij aankomst, zie 'bijkomende kosten'.
Heeft u speciale wensen of andere vragen? Stuurt u alsjeblieft een berichtje en dan help ik u graag!
