Appartement

VV.MU.8154-1

Welkom bij Casa Colorida

Een prachtig en kleurrijk appartement met een zonnig balkon op het zuiden, perfect voor een ontspannen verblijf. Casa Colorida is ideaal gelegen, in het historische centrum van Los Alcázares en op loopafstand van het strand, restaurants en gezellige terrasjes.

Bij binnenkomst wordt u verwelkomd door een ruime, sfeervolle woonkamer met een openindeling en een heerlijk balkon op het zuiden, waar u tot in de late uurtjes van de zon kunt genieten. De woonkamer is gezellig ingericht met een comfortabele zithoek, een smart-tv en snelle wifi, zodat u ook binnenshuis kunt ontspannen. Aangrenzend bevindt zich de ruime keuken, volledig uitgerust met moderne apparatuur zoals een vaatwasser, oven, magnetron en een Nespresso-apparaat – perfect voor liefhebbers van koken en een goede kop koffie.

Via de stijlvolle gang bereikt u de twee comfortabele slaapkamers, beide voorzien van luxe kingsize bedden met kwaliteitsmatrassen voor een goede nachtrust. De moderne badkamer is uitgerust met een ruime inloopdouche, toilet en een stijlvol wasmeubel met voldoende opbergruimte. Aan het einde van de gang vindt u een handige extra kamer voor het opbergen van koffers, strandspullen of andere bagage.

Perfecte ligging & activiteiten in en rond Los Alcazares

Het voormalige vissersdorp Los Alcazares aan de oevers van de Mar Menor is een perfecte plek om te genieten van de zeven kilometer lange stranden en gemiddeld 320 dagen zon per jaar.

Casa Colorida ligt centraal in Los Alcazares op slechts een paar minuten lopen (400 meter) van het strand, gezellige restaurants, supermarkten en sfeervolle cafés. Voor liefhebbers van watersport biedt de Mar Menor uitstekende mogelijkheden om te zeilen, windsurfen of kajakken. Verhuur en lessen zijn op loopafstand te vinden. Golfliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij de diverse golfbanen in de omgeving.

Bent u met de auto dan valt er veel in de omgeving te doen en te ontdekken!

La Zenia Boulevard – het grootste winkelcentrum van de Costa Blanca, op slechts 30 minuten rijden.

Cartagena – 15 minuten rijden, een historische havenstad met indrukwekkende Romeinse ruïnes, gezellige pleinen en uitstekende winkelmogelijkheden.

Murcia – 25 minuten rijden, de bruisende hoofdstad van de regio, bekend om zijn prachtige kathedraal, levendige markten en heerlijke tapasrestaurants.

Een uitstapje waard zijn ook het kleine schilderachtige dorpje Cabo de Palos, de bruisende badplaats San Pedro del Pinatar met haar beroemde zout & modderbadden en de landstrook La Manga die via een korte veertocht te bereiken is.

Spanje staat bekend om haar levendige markten en er is iedere dag van de week wel een leuke locale markt in de buurt te vinden.

Of u nu komt voor ontspanning, zon, zee of cultuur, Casa Colorida biedt de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.

Wij heten u van harte welkom en kijken ernaar uit u te verwelkomen in Casa Colorida!


Jouw verhuurder, Damian

Bij Micazu sinds april 2025

Geverifieerde verhuurder
Mijn naam is Damian, eigenaar van Perfect Home Spain. Ik heb veel gereisd en in allerlei accommodaties over de hele wereld verbleven zoals in Europa, de Verenigde Staten en de Filipijnen om meer ervaring op te doen in wat gasten zoeken in een geweldige gastheer.

Prijzen & reserveren

Last minute

Binnen 6 weken op vakantie? Dan profiteer je van last minute korting!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
 Maximaal verblijf 90 nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:

  • Bij annulering tot 30 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: kosteloos
  • Bij annulering vanaf 30 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs
  • Indien de huurder pas op de dag van aanvang van de huurperiode of tijdens de huurperiode meedeelt géén gebruik (meer) van het gehuurde te zullen maken, blijft de huurder de volledige huurprijs verschuldigd.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
wo 30-apr-2025
tot
vr 31-okt-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 650,00
Midweek € 400,00
Nacht € 100,00
Weekend € 300,00
van
vr 31-okt-2025
tot
di 31-mrt-2026
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 450,00
Midweek € 279,00
Nacht € 75,00
Weekend € 209,00
van
di 31-mrt-2026
tot
di 30-jun-2026
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 550,00
Midweek € 340,00
Nacht € 85,00
Weekend € 255,00
van
di 30-jun-2026
tot
di 01-sep-2026
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 720,00
Midweek € 440,00
Nacht € 110,00
Weekend € 330,00

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Badlinnen
€ 20,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Bedlinnen
€ 20,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Huisdier(en)
€ 35,00
Per item
Betalen bij boeking | optioneel
Schoonmaak
€ 80,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 16:00 - 21:00
    Uitchecken: 10:00
  • Huisdieren toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
1e verdieping

Tegels

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
1e verdieping

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Badkamer
1e verdieping

Toilet

Douche

Wastafel

Opslag
1e verdieping
Keuken

Soort: Open

Fornuis: Elektrisch (3 Kookzones/branders)

Afzuigkap


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Appartement

Woonoppervlakte

  • 94 m2

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Overwinteren
  • Zon, zee & strand

Internet, wifi, audio

  • Kabeltelevisie
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders
  • Streamingdiensten

Buitenvoorzieningen

  • Balkon
  • Parkeerplaats(en)
  • Tuinstoel(en) (2)
  • Tuintafel(s) (1)

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Berging
  • Accommodatie op verdieping: (1)

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (1)
  • Keukenlinnen

Kinderen

  • Campingbed


€ 450,-
per week v.a.
€ 450,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Casa Gofre

Weekprijs v.a. Per nacht € 100,- Weekprijs v.a. € 700,-

Casa Miantojo - Rust en Ruimte

9,2
Weekprijs v.a. Per nacht € 69,- Weekprijs v.a. € 483,-