Appartement

CTC-2020090179

Eco grot appartement met privé zwembad


Deze grot is geschikt voor maximaal 3 personen, er is een tweepersoonsbed (160x200) en een slaapbank. (100x 185).


Er is een volledig uitgeruste keuken, een badkamer met douche, wastafel en toilet en een grote slaapkamer met kastruimte. De toegangsdeur en de ramen zijn voorzien van horren. Buiten staat een houten tafel waar u kunt genieten van uw eten en drinken, in de zomer is dit ook afgedekt met een klamboe/vliegennet. Het grote buitenzwembad en de lounge zijn voor u om te gebruiken, exclusief, ik gebruik het alleen als u weg bent of wanneer het moet worden schoongemaakt. 


Door het hele pand is een goede en stabiele wifi gratis beschikbaar. 


Omdat het huis volledig op zonne-energie werkt met batterijopslag, moet je bepaalde dingen in gedachten houden, maar ik zal alles uitleggen tijdens het inchecken. Een heerlijke ruimte, ideaal voor korte en lange termijn.


Stranden zijn dichtbij, in ongeveer 10 minuten bereikt u de kust Villaricos en Palomares, waar winkels, restaurants en wekelijkse markten zijn. Vera playa, Garrucha en Mojacar liggen op 15-20 minuten rijden. De muren zijn erg dik, er is een natuurlijke isolatie en een constante temperatuur binnen tussen de 20 en 24 graden Celsius... Geen airconditioning nodig!  Je slaapt in de baarmoeder van moeder Aarde.


Ik woon in het hoofdgebouw dat aan het appartement vastzit met mijn goed opgevoede kleine honden. Omdat sommige muren een paar meter dik zijn, hoor je mij of ik jou niet. Maar als je me nodig hebt, ben ik beschikbaar om je te helpen.


Mijn ruimte is niet geschikt voor kinderen


Buiten roken is geen probleem, in het appartement zelf is een rookvrije ruimte. De grot is gelegen in een landelijke omgeving en omgeven door sinaasappelboomgaarden en velden met groenten en fruit. In de zomermaanden zijn er vliegen, we doen er alles aan om de overlast tot een minimum te beperken.


Je hebt een auto nodig!


De woning heeft een groot privézwembad speciaal voor jou, een tuin met veel ontspanningsruimtes en een dakterras voor yoga, je kunt meedoen wanneer je maar wilt, want ik ben een gecertificeerde yogaleraar. Massage op aanvraag.

Neem contact met ons op als u vragen heeft, ik beantwoord ze graag allemaal.


Jouw verhuurder, Pam

Krijgt gemiddeld een 10
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 1 uur
Ik ben in 2010 van Amsterdam naar Spanje gegaan en in december 2019 ben ik van Ibiza naar mijn geweldige grotwoning verhuisd. Ik werd verliefd toen ik het pand online zag, ging kijken en kocht. Het had wat renovaties nodig die nu klaar zijn! Wat een bijzonder gevoel is het om afgeronde muren te hebben (niet gemakkelijk om een schilderij op te zetten) en het hele jaar door een temperatuur van 20-24 graden Celsius te hebben. Geen airco nodig! Ik geef 2 yogalessen per week, je bent van harte welkom om mee te doen. Ik woon hier met 3 kleine reddingshonden.

Prijzen & reserveren

Last minute

Binnen 2 weken op vakantie? Dan profiteer je van last minute korting!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Als de huurder om welke reden dan ook de gehuurde woning op de afgesproken datum niet kan of wil accepteren, moet hij de gastheer hiervan onmiddellijk op de hoogte stellen. Een melding hiervan via de telefoon dient altijd gevolgd te worden door een schriftelijke bevestiging (via e-mail) aan de host. Indien de huurder de overeenkomst annuleert in de periode tot 6 weken voor de aanvangsdatum van de huurperiode, is hij 30% van de huurprijs verschuldigd; bij annulering tot 4 weken, 40% en vanaf 2 weken tot de begindatum van de huurperiode, 90%. Indien de huurder pas op de aanvangsdatum of tijdens de huurperiode aan de verhuurder meedeelt geen gebruik meer te zullen maken van het gehuurde, is de volledige huurprijs verschuldigd.

NOTITIE:
De prijs zoals getoond is op basis van 2 personen. Er wordt een toeslag van 25 euro per nacht in rekening gebracht voor de slaapbank. Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan, want er wonen mijn 2 kleine honden in de accommodatie. Buiten mag gerookt worden. We bevinden ons in een landelijk gebied, in the middle of nowhere, maar dicht bij alles, een auto is essentieel omdat er niets op loopafstand is. Stranden en Cuevas del Almanzora (supermarkt, winkels, bars etc) liggen op 10 minuten met de auto.

Het huis is off-grid, volledig op zonne-energie met batterijopslag en een back-up van een generator. Huurders zorgen voor hun afval aan het einde van hun verblijf. We hebben septic tanks, dus gebruik de meegeleverde emmer voor het papier, spoel het niet door, want dit kan verstopping in de leidingen veroorzaken.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 31-mei-2025
tot
ma 30-jun-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 560,00
Midweek -
Nacht € 80,00
Weekend -
van
ma 30-jun-2025
tot
do 31-jul-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 630,00
Midweek -
Nacht € 90,00
Weekend -
van
do 31-jul-2025
tot
zo 31-aug-2025
Minimaal verblijf 4 nachten
Week € 700,00
Midweek -
Nacht € 100,00
Weekend -
van
zo 31-aug-2025
tot
di 30-sep-2025
Minimaal verblijf 4 nachten
Week € 630,00
Midweek -
Nacht € 90,00
Weekend -
van
di 30-sep-2025
tot
vr 31-okt-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 560,00
Midweek -
Nacht € 80,00
Weekend -
van
vr 31-okt-2025
tot
di 31-mrt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 420,00
Midweek -
Nacht € 60,00
Weekend -
van
di 31-mrt-2026
tot
do 30-apr-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 455,00
Midweek -
Nacht € 65,00
Weekend -
van
do 30-apr-2026
tot
zo 31-mei-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 525,00
Midweek -
Nacht € 75,00
Weekend -
van
zo 31-mei-2026
tot
di 30-jun-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 595,00
Midweek -
Nacht € 85,00
Weekend -
van
di 30-jun-2026
tot
vr 31-jul-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 595,00
Midweek -
Nacht € 90,00
Weekend -
van
vr 31-jul-2026
tot
ma 31-aug-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 735,00
Midweek -
Nacht € 105,00
Weekend -
van
ma 31-aug-2026
tot
wo 30-sep-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 630,00
Midweek -
Nacht € 90,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Extra pakket
€ 30,00
Per nacht
Betalen bij boeking | optioneel
Huisdier(en)
€ 3,50
Per nacht
Betalen bij boeking | verplicht
Schoonmaak
€ 50,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Huisregels

  • Huisdieren in overleg
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond
45 m2

Tegels

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen (4)

Slaapkamer
Begane grond
25 m2

Bed: Twijfelaar 200 x 160 cm

Tegels

Dekbedden

Badkamer
Begane grond
4 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Appartement

Energielabel

  • A++++

Woonoppervlakte

  • 65 m2

Sport & recreatie

  • Duiken / snorkelen
  • Golf
  • Mountainbiken
  • Wandelen
  • Padel

Populaire thema's

  • Lange termijn verhuur
  • Overwinteren
  • In de natuur
  • Zon, zee & strand
  • Naturisme
  • Adults only

Wellness

  • Zonnebank / Solarium

Verwarming

  • Boiler
  • Gashaard

Buitenvoorzieningen

  • Buitenverlichting
  • Garage
  • Ligstoel(en) (4)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (6)
  • Privé oprit
  • Terras (2)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (4)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Dakterras
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat
  • Asbak(ken)

Privacy

  • Beheerder op terrein

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasdroger
  • Apart toilet
  • Accommodatie op verdieping:

Linnengoed

  • Badjassen (2)
  • Bedlinnen
  • Handdoeken (6)
  • Keukenlinnen
  • Strandlakens (2)

Internet, wifi, audio

  • Wifi
  • Internetaansluiting

Games & entertainment

  • (Strip)boeken


€ 420,-
per week v.a.
€ 420,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Amigos II at Veramar - playa 300m

Weekprijs v.a. Per nacht € 103,- Weekprijs v.a. € 718,-

Amigos I at Veramar - playa 300m

Weekprijs v.a. Per nacht € 97,- Weekprijs v.a. € 678,-