Bienvenidos in ons appartement Costa y Sol, direct aan het strand gelegen in een rustige urbanisatie met zwembad. Kust, zon, zee en strand, dat is deze vakantieplek, zie je jezelf al dobberen in het zwembad met uitzicht op zee?
Het appartement is licht ingericht, met schuifdeuren naar de tuin van de urbanisatie, waar je de hele dag gebruik van kan maken. Er is een BBQ area en een speeltuin. Strand, zon, zee, vakantie, dit hebben wij allemaal terug gebracht in de inrichting van Costa y Sol. In september 2024 hebben wij dit appartement gekocht en ingericht op een manier die wij zelf zouden verlangen als wij een vakantie appartement huren, beter dan thuis! Met op de achtergrond het geruis van de zee.
Het appartement ligt heel centraal ten opzichte van bezienswaardigheden. Estepona centrum ligt op 10 minuten rijden en in 12 minuten rijden sta je op zaterdag op de leuke markt bij Puerto Banús, Marbella old town is ongeveer 25 minuutjes rijden. 55 minuten rijden naar Malaga airport.
Er zijn tal van gezellige en heerlijke restaurants in de buurt op loopafstand en de gezellige beach club Sonora is maar 5 minuutjes lopen langs de zee via een gezellige board walk. Het nieuwe Laguna beach is 6 minuten rijden en 30 minuutjes lopen. Het Selwo natuurpark ligt vlak achter ons.
Boodschapjes kunnen op loopafstand worden gedaan in een kleine supermarkt, deze is open 7 dagen in de week tot twaalf uur 's-avonds. De grote supermarkten zoals Mercadona, Aldi, Lidl of Carrefour liggen allemaal op maar een paar minuten rijden. Bij de Mercadona en Carrefour zijn ook pin automaten.
Er zijn een aantal kleine regels vanuit de Urbanisatie zoals niet na 22:00 uur luide muziek of drukte buiten. Daarom is ons appartement heel geschikt voor gezinnen of koppels of mensen die komen voor hun rust.
Er is een privé parkeerplek aanwezig op de besloten urbanisatie, deze kost €10,00 per dag. (borg voor afstandsbediening van het elektrische hek is €50,00.)
In het appartement ligt een map met alle gebruiksaanwijzingen en regels. (niet heel bijzonder, bij vragen neem gerust contact met ons op)
Wij wensen jullie een heel fijn verblijf in casa Costa y Sol, wij vragen respectvol met onze spullen om te gaan, zodat gasten die na jullie komen ook kunnen genieten van alles wat aanwezig is.