Welkom bij ons moderne en gezellige appartement in Nerja, gelegen in het hart van de populaire buurt “Parador” in Nerja!🌞
Ons recent gerenoveerd en vernieuwde appartement biedt alles voor een comfortabele vakantie aan de Costa del Sol, geschikt voor maximaal 4 personen. Gelegen op loopafstand van het prachtige Burriana Beach (300 m) en het pittoreske centrum van Nerja (500 m), heerlijk genieten van lokale restaurants, winkeltjes en de Andalusische sfeer. Dichtbij lokale bezienswaardigheden, restaurants, winkels en supermarkt!
Het appartement biedt een prachtig uitzicht op zee vanaf het zuidwestelijke balkon, waar je van 's ochtends tot zonsondergang kunt genieten van de zon en het uitzicht.
Het zwembad is het hele jaar door geopend, zodat je altijd kunt genieten van een verfrissende duik. We regelen alles zelf voor onze gasten, van de sleuteloverdracht zonder tussenkomst van een verhuurbedrijf tot persoonlijk advies voor een zorgeloos verblijf.
🛏️ Woonkamer met hoogwaardige slaapbank voor 2 personen
🛏️ 1 aparte slaapkamer met comfortabel bed (2 personen)
🛋️ Nieuw meubilair in het gehele appartement
🛜 Gratis wifi
📺 Smart TV
💨 Airconditioning/verwarming
👩🍳 Volledig uitgeruste keuken met:
koel-vries combinatie, vaatwasser, wasmachine, combi magnetron, kookplaat, Dolce Gusto koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster
🛁 Badkamer met douche, toilet en wastafel, föhn
☀️ Prachtig zuidwestelijk balkon met zon van 's ochtends tot zonsondergang en uitzicht op zee
💦 Gemeenschappelijk zwembad met tuin (het hele jaar toegankelijk!)
🅿️ Afgesloten privé parkeer terrein
🛗 Gelegen op de 3e etage met lift, toegang tot lift door 7 kleine traptreden
🐶 Sorry, huisdieren niet toegestaan
🚭 Rookvrij
