Villa met privézwembad in Miami Platja is ideaal voor een ontspannen vakantie aan zee. Een modern en licht huis, ontworpen om te rusten, in een rustige omgeving aan de Costa Dorada.
Op de begane grond vindt u een volledig uitgeruste Amerikaanse keuken die openstaat op de woon- en eetkamer, wat zorgt voor een ruime en gezellige ruimte.
Het heeft 3 slaapkamers, één met twee eenpersoonsbedden, een andere met een 160 cm tweepersoonsbed, en een ander met een 140 cm bed, evenals twee volledige badkamers.
De villa heeft airconditioning in de slaapkamers, televisie met Franse en Spaanse zenders, een wifi-verbinding en een terras op de begane grond om op elk moment van de dag van de lucht te genieten.
In de tuin kun je ontspannen bij het privézwembad en speciale momenten delen rond de houtskoolbarbecue, ideaal om buiten te koken en te genieten van maaltijden.
Je kunt comfortabel voor de garage parkeren.
Groepen jongeren, feesten of gasten jonger dan 25 jaar worden niet geaccepteerd. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Een perfecte villa voor wie op zoek is naar comfort, privacy en een onvergetelijke vakantie in Miami Platja.
