Landelijk huis in Fuerteventura dat net iets meer dan een kilometer van het dorp Tuineje ligt, in een rustig gebied met verspreide huizen. Het huis combineert, na de restauratie, de oude gebouwen met een moderne en moderne stijl, en de decoratie weet ook een gezellige en comfortabele sfeer te creëren.
Bij binnenkomst komen we direct in een grote ruimte waar de keuken links is gevestigd, zeer goed uitgerust, daarna de eetkamer en rechts de woonkamer met satelliet-tv. Daarna krijgen we toegang tot de slaapkamer met een tweepersoonsbed, omgebouwd tot twee eenpersoonsbedden, en de badkamer met een douche.
Vanuit de woonkamer hebben we direct toegang tot het buitenterras met een eetgedeelte en daarna hebben we het zwembad en de solarium met ligstoelen.
De apparatuur, sfeer en locatie van dit landhuis en het eiland Fuerteventura vormen een perfecte combinatie voor een goede vakantie.
