Villa Atlantico in Tijarafe
Deze luxe villa met verwarmd privé zwembad ligt in een mooie groene omgeving nabij het dorpje Tijarafe. Wat meteen opvalt is de ruime, moderne inrichting met diverse kunstwerken en de enorme glazen schuifpuien die je een uniek uitzicht geven over de diepblauwe zee. In de enorme tuin van 4.000 m2 kijk je uit over tropische bloemen en palmen en kun je fruit plukken uit de amandel-, mango- en olijfbomen. Verderop ligt het verwarmde privé zwembad. Als je zin hebt om erop uit te gaan, ben je met een huurauto binnen 20 minuten bij de badplaats in Tazacorte. Hier ligt een mooi lava-strand met een vissershaven. Tegen de achtergrond van de diepblauwe zee en het zwarte zand springen de vrolijk, gekleurde huisjes in het oog. Op de boulevard kun je genieten van sfeervolle (vis)restaurantjes, barretjes en winkeltjes.
In het pittoreske dorpje Tijarafe ga je mee met het levenstempo van de relaxte bewoners. Het dorp is heerlijk rustig en in dit westelijk gelegen gebied is het weer aangenaam. Je kunt hier prachtige wandelingen maken. In de sfeervolle dorpskern van Tijarafe vind je kleurrijke huisjes, supermarktjes, goede restaurants en gezellige barretjes. Hier kun je genieten van een echte Canarische maaltijd of van een lekkere barraquito, de koffiespecialiteit van La Palma. Ook is er in dit dorp, dat op 10 minuten rijden van de villa ligt, een bank en apotheek aanwezig.
Indeling Villa Atlantico
Op de bovenverdieping bevindt zich de woonkamer. De woonkamer heeft een prachtig houten plafond, moderne open haard, enorme boekenkast, twee lederen sofa's, een luxe fauteuil, satelliet televisie en stereo installatie. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op vanwaar je uitkijkt over zee. De keuken is modern en beschikt over onder andere een vaatwasser, 4-pits elektrische kookplaat, twee koelkasten, oven, magnetron, Nespresso apparaat, koffiezetapparaat etc. Bij binnenkomst op de bovenverdieping bevinden zich aan je rechterhand drie slaapkamers en twee badkamers. De drie slaapkamers hebben allen een 2-persoonsbed, voldoende kastruimte en toegang tot het buitenterras. Beide badkamers hebben een stortregendouche, twee wastafels, een föhn en een toilet. Op de benedenverdieping is een wasmachine en droger aanwezig. Ook bevindt zich op deze verdieping een vierde slaapkamer met een 2-persoonsbed en een badkamer met douche, toilet en wastafel. Bovendien is er hier een sauna aanwezig. Verder is de gehele villa voorzien van wifi en vloerverwarming.
Buitenleven Villa Atlantico
De villa ligt op een plek met veel wandelroutes, waardoor je vanuit je huis zo de bergen in kunt lopen. De idylle van dit landschap wordt versterkt door de tropische tuin en het uitzicht op de Atlantische oceaan. Vanaf het balkon geniet je van mooie vergezichten. Via de benedenverdieping bereik je het grootste buitenterras met een privé zwembad (8,4 x 4,2 m) dat verwarmd is en een overkapping heeft. Rond het zwembad staan ligbedden en tuinmeubilair met een hoge mate van comfort.
Afstanden
restaurant 3 km, bar 5 km, supermarkt 8 km, pinautomaat 8 km, zandstrand Tazacorte 20 km, luchthaven 60 km
Praktische informatie
Bijzonderheden
Minimum verblijf van 4 nachten
Aankomst- en vertrekdag flexibel
Kinderen onder de 12 jaar brengen verblijven gratis bij als ze worden begeleid door twee volwassenen.
Inclusief
- Gas, water, elektra
- Bedlinnen en handdoeken
- Vloerverwarming in de badkamers
- Strandlakens
- Brandhout
- Sauna gebruik
- Wisseling bedlinnen, handdoeken en tussentijdse schoonmaak na een verblijf van 14 dagen
Optioneel
Eén (maximaal drie) kinderbed(den) - kunnen worden opgezet, twee kinderstoelen, een babybadje, een kinderwagen, een loopwagen voor baby's kunnen vooraf worden besteld. Gebruik is gratis.
Waarborgsom
Waarborgsom: € 200,- contant bij aankomst. Wanneer je de villa op de dag van vertrek in correcte staat hebt achtergelaten, ontvang je deze direct retour.
Overig
Bij aankomst na 21:00 uur geldt er een late incheck toeslag van € 20,- die je ter plaatse aan de beheerster voldoet.
Check in: 16:00 uur
Check out: 10:00 uur