Drie slaapkamers waarvan één en suite met schuifdeur naar de badkamer.
- Twee badkamers met inloop douche.
- Een ruime woonkamer met loungebank en schuifdeuren over de gehele breedte naar het terras.
- Een volledig uitgeruste keuken met oven en magnetron.
- Het appartement is voorzien van airconditioning/verwarming, Wifi en NL-TV.
- Gratis parkeergelegenheid voor de deur en in de parkeergarage..
Het appartement heeft 3 slaapkamers (1x 2-persoonsbed en 2 2x1-persoonsbedden wat gekoppeld kan worden tot een 2 1x 2-persoonsbed. 2 badkamers waarvan 1 en-suite met de slaapkamer. De ruime woonkamer heeft een open keuken voorzien van alle apparatuur. Het appartement beschikt over een wasmachine, drtoger en handdoeken en beddengoed worden aangeboden in het appartement.
Rondom het complex is een grote gemeenschappelijke tuin die dagelijks perfect wordt onderhouden door de tuinman. In het complex is 1 groot zwembad met douches en voor de kinderen is er een speciaal bad.
Op het terras staat een heerlijke loungebank, een grote eettafel en 4 ligbedden. Het terras heeft een groot zonnescherm, zodat je heerlijk uit de zon kunt zitten.
Het appartement is slechts 75 minuten rijden vanaf de luchthaven van Alicante en strategisch gepositioneerd tussen de lange zandstranden van de Costa Blanca. La Manga Golfclub met 3x 18 holes en tennisclub met 14 tennisbanen en 10 padelbanen ligt op 2 km afstand. De dichtbij zijnde supermarkt zit op 800 meter.
