Moderne villa met privézwembad & dakterras
Ontspannen wonen aan de rustige rand van San Pedro del Pinatar. Perfecte ligging tussen dorp, natuur en kust.
Deze eigentijdse vakantievilla ligt in een rustige woonstraat met vrij uitzicht, op slechts een korte wandeling van het gezellige centrum van San Pedro del Pinatar. Hier vind je leuke cafés, fijne restaurants, winkels en charmante pleinen.
Met de fiets ben je binnen enkele minuten aan de stranden van de Mar Menor én de Middellandse Zee. Ideaal voor iedereen die graag strand en ontspanning combineert.
Natuur & activiteiten binnen handbereik
Vlakbij ligt het prachtige natuurgebied Las Salinas y Arenales, bekend om zijn zoutmeren, flamingo’s en mooie wandel- en fietsroutes. De omgeving is een paradijs voor watersporters, fietsers en strandliefhebbers.
Golfliefhebbers kunnen kiezen uit meerdere banen in de directe omgeving: altijd iets nieuws om te ontdekken.
Sfeervolle woonruimte met veel licht
De woning is slim ingedeeld en heerlijk licht. De gezellige woonkamer heeft grote raampartijen en directe toegang tot het terras met privézwembad met jacuzzi en patio heerlijk om perfect te loungen, zonnen of lekker buiten te eten.
Volledig uitgeruste open keuken; de moderne keuken is compleet ingericht met – inductiekookplaat– oven– magnetron– vaatwasser– koel-vriescombinatie– koffiezetapparaat. Hier kun je zonder moeite uitgebreid koken of snel een ontbijt klaarmaken voordat je op pad gaat.
Comfort op de begane grond
Op de benedenverdieping vind je een ruime slaapkamer met tweepersoonsbed en een eigen badkamer met toilet en douche. Ideaal voor gasten die geen trappen willen lopen.
Bovenverdiepingen
De bovenverdieping telt twee comfortabele slaapkamers met elk een privébalkon en eigen badkamer.
Via de trap bereik je het royale dakterras met tuinmeubilair, eettafel en buitenkeuken. Deze is voorzien van alle benodigd servies, Senseo en magnetron, koelkast. Dit is de perfecte plek voor een rustige ochtendkoffie, een zonnige middag of een zwoele zomeravond onder de sterren.
Comfort het hele jaar door
De woning beschikt over een volledig geïntegreerde airconditioning (koelen & verwarmen) in alle kamers– glasvezel -internet – tv met internationale zenders.
Hierdoor is de woning niet alleen ideaal voor vakanties, maar ook voor remote werk of een langere workation.
Sleuteloverdracht
Check- in is mogelijk vanaf 16:00 uur, check-out vóór 11:00 uur. Andere tijden zijn bespreekbaar in overleg met de beheerder, die je persoonlijk ontvangt en je graag wegwijs maakt in de omgeving. Tijdens je verblijf blijft hij of zij jouw vaste aanspreekpunt.
Heb je interesse of wil je meer weten over deze moderne woning in San Pedro del Pinatar? Neem vrijblijvend contact met ons op!
