De Grand van Idyllic Samui Resort ligt op enkele voetstappen van het strand.
Het resort ligt tussen 2 heuvels en kijkt uit over een baai met witte stranden. Het resort heeft een receptie ,bewaking,tourdesk, butler , prive kok, massage..
Deze villa heeft een groot prive-zwembad . Uiteraard is er dagelijkse schoonmaak van villa tuin en zwembad. De villa is zeer ruim en compleet. Deze villa met heeft een apart enn of twee gastenverblijven met slaapkamers en badkamers. Indeling kan iets verschillen afhankelijk van de Grand Villa In het hoofdgebouw is 1 slaapkamer en 1 badkamer, en uiteraard een zit en eetkamer en uitgebreide keuken. Alle kamers hebben airconditioning en fans
De inrichting komt uit de orient .De tuin is tropisch met cocos palmen orchidieen , tamarind en frankipannies , maar ook met fruitbomen zoals bananen en mango . De frankipanni en tamarind geven de geur van de tropen.
Deze villa is zeer compleet ingericht Er is een ruime tuin en een terras.
.In tegenstelling tot de kust bij Chaweng en Lamai is de kust hier nog zeer schoon ( groene zone ) met veel vis . Naar Chaweng is het echter maar 10-15 minuten ( met de auto of onze shuttle bus ) Dus het resort is niet geisoleerd. Het resort is geschikt voor gezinnen , maar ook voor romantische stellen, Het is geen resort voor de echte feestvierders. Deze kiezen veelal voor busy Chaweng.