Natuurschoon omringt dit typisch Zweedse huisje genaamd Ullaberg middenin het bos met een eigen meer 150 meter verderop waar u in kunt vissen en van het roeibootje gebruikt kunt maken. Zwemmen raden wij niet af maar vanwege de vegetatie adviseren wij twee andere prachtige meren 800m en 2,5km verderop.
Het is ideaal voor mensen die van de echte wilde natuur houden en zo tot rust willen komen maar ook de mogelijkheid willen hebben om in het dichtsbijzijnde stadje Nyköping naar een restaurant te gaan, een boottocht te ondernemen naar de archipelago of Stockholm te bezoeken (1.15u rijden).
Ullaberg bevindt zich op 20 km afstand van het dichtsbijzijnde stadje Nyköping, 100km van Stockholm Centrum en 18km van het vliegveld Skavsta Stockholm en gelukkig geen enkele overlast van de vliegtuigen.
De omgeving is werkelijk prachtig bestaande uit eindeloze bossen, meren, typisch Zweedse rode houten huisjes en wilde dieren zoals wilde zwijn, herten, reeën, dassen, vossen en elanden, typerend voor deze provincie Sörmland.
Het 'allemansrätt' in Zweden geeft u toestemming om overal in bossen vrij te wandelen en bessen en paddestoelen te plukken.
Het huisje bevindt zich op het landgoed/boerderij Ånsta waar Viking graven zijn ontdekt en waar je nog een oude steen kunt zien met 'runenschrift' die ooit daar is neergezet door de Vikingen als gedenksteen.
Ullaberg heeft 2 slaapkamers (beiden met twee enkele bedden), een badkamer met douche, een ruime keuken en een huiskamer met slaapbank.