U bent van harte welkom in dit typisch Zweeds houten huis anno 1920. Dit vakantiehuis ligt pal aan de heldere rivier “de Klaralven”.
-Wij verhuren dit vakantiehuis voor een All-in huurprijs. Zie voor details ook de sectie “toelichting op de prijzen” onderop deze pagina-
Het vakantiehuis ligt tegelijkertijd ook aan de rand van het gemoedelijke stadje Munkfors. U kunt hier terecht voor uw dagelijkse boodschappen (twee grote supermarkten), verschillende restaurants, musea en de VVV. Vanuit het huis is het 2 minuten autorijden of 10 minuten fietsen over het Klaralven fietspad richting Karlstad die achterlangs Hem Bram loopt.
Leuke dagactiviteiten zijn niet ver weg van het vakantiehuis. Om bij deze activiteiten te geraken is op zich al een hele belevenis met de vele grote en kleine meren die u onderweg zult tegenkomen.
Kanoen, beversafari, vissen en zwemmen kan in Ransater. Paardrijden kan in Eksharad en golfen kunt u in de buurt van Rada. Voor een leuke wintersport beleving kunt u terecht op de ski pistes van Ski Sunne in Sunne.
Kijk voor meer leuke daguitjes even bij “tips van de verhuurder” op deze pagina.
Hem Bram is zeer privé gelegen en staat midden op een lage heuvel op eigen grond en mooie tuin van ruim 2000 m2 welke omringd wordt door veel soorten bomen. Buiten het huis heeft u de beschikking over voldoende tuinmeubilair, een lounge set en een grote trampoline. Er is een avontuurlijke kampvuur plaats dat zich bevindt zich achter de schommels. Sprokkelhout hiervoor kunt u vinden in de eigen directe omgeving.
Het huis wordt elektrisch verwarmd. Daarnaast staan er nog twee grote houtkachels. Haardhout speciaal en alleen hiervoor bedoeld, ligt klaar in de carport.
De indeling is als volgt: Op de begane grond bevinden zich de woonkamer, de ruime en compleet uitgeruste keuken met bijkeuken en een badkamer met toilet. Een luie trap leidt naar twee ruime slaapkamers op de 1e verdieping. Beide kamers beschikken ook over voldoende bergruimte voor uw bagage. Er staan hier in totaal 5 bedden van 90*200 cm. Daarnaast is er ook een camping bedje aanwezig voor een baby.
De wasmachine staat in de bijkeuken.
Gezelschapsspelen en leesboeken liggen in de woonkamer.
Een Weber BBQ kunt u vinden onder de trap voor een mooie Zweedse BBQ avond.
Uw auto kunt u parkeren in onze eigen carport.
Er is Wifi en een Chromecast aanwezig.
Zie ook de bijgeleverde foto's en Youtube film op deze pagina.
De verhuur van Hem Bram is contactloos d.m.v. een sleutelkluisje.
Buiten het seizoen bieden wij speciale tarieven voor de maandhuur. Zie ook het (i) symbool bij de tarieven of neem contact op met ons. Wanneer u meer dan 1 week wilt huren dan bieden wij u minimaal 100 Euro korting op extra weken. Zie nogmaals het (i) symbool bij de tarieven op Micazu.