Wij verhuren een volledige ingerichte, gezellige vakantiewoning met dakterras en overdekte porch (veranda) op het prachtige eiland Bonaire, Caribisch Nederland.Zoek je een fijn vakantiehuis op Bonaire en wil je niet in de drukte tussen veel andere toeristen in een hotel zitten? Kies dan voor Kas de Konink. Het huis staat in een rustige woonwijk, slechts een paar minuten van strand, duiklocaties en Kralendijk.Ook kite- en windsurfen is in de buurt mogelijk.
De woning is gelegen in een tropische tuin en heeft een ruime overdekte porch met heerlijke loungebank en klein eethoekje en bbq. Je komt binnen in de woonkamer met open keuken. De woonkamer is ingericht met een eethoek en zithoek met grote TV. Er is een plafondventilator. Er is een wasmachine aanwezig.
De keuken is volledig ingericht en heeft o.a. een grote Amerikanse koelkast met vriezer, Senseo en koffiezetapparaat, broodrooster, blender, magnetron. De badkamer heeft een douche, toilet en wastafel. Er zijn twee slaapkamers, met eigen airco en plafondventilator, Een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden.. Op het dakterras zijn ligbedden en staat ook een eettafel met stoelen. Het dakterras (80m2) is bereikbaar via een vaste (buiten) trap en heeft een veilig ballustrade. In de tuin, met tropische planten en palmbomen, kan je ook heerlijk zitten.Je auto kan je voor de tuin op de oprit parkeren. Indien gewenst kunnen wij een huurauto (tegen een redelijke prijs) regelen.
Er is voldoende beddegoed en handdoeken. De huurprijs is incl. gas, WIFI en tuinman. Exclusief water en stroom, dit wordt op basis van verbruik 1-op-1 doorbelast.
Het huis is ook voor langere tijd te huur, Max 6 maanden. Neem contact op voor een aangepaste prijs voor lange termijn huur.