Geniet van een onvergetelijke vakantie in onze prachtige moderne Boho villa, met je eigen privé zwembad, zeezicht, carbische zonsondergang en op loopafstand van Playa Piskado waar je kunt zwemmen met zeeschildpadden.
Elke villa heeft zijn eigen zwembad, zodat je in alle rust kunt ontspannen en zonnen. Daarnaast is er een snelle internetverbinding, ideaal voor wie ook tijdens de vakantie wil werken. Met slechts een korte wandeling naar twee prachtige stranden, is dit de perfecte plek om te relaxen en te genieten van de zon.
Villa Anosia bestaat uit twee geschakelde woningen, "Tera i Laman" wat letterlijk vertaald Land en Zee betekent in Papiamentu. Deze boeking betreft de rechterwoning - Tera.
Elke woning heeft een eigen toegangsdeur en een privézwembad. Beide woningen beschikken over twee slaapkamers, twee badkamers, woonkamer en keuken.
De eerste slaapkamer bevindt zich op de begane grond en heeft een ensuite badkamer. In deze kamer staat tevens een eenpersoonsslaapbank geschikt voor kinderen tot en met 12 jaar.
Op de begane grond vind je ook de keuken en een schuifdeur naar de tuin en het zwembad.
Vie het trappenhuis ga je naar de eerste verdieping. Op de eerste verdieping bevindt zich de tweede slaapkamer, die eveneens een ensuite badkamer heeft en openslaande deuren naar het balkon, waar je uitzicht hebt op de zee. Aan de achterzijde van de eerste verdieping vind je een groot balkon, waar het heerlijk fris is en perfect voor lange, gezellige avonden.
Andere belangrijke informatie:
- Privézwembad, exclusief voor jou
- Zeezicht en Caribische zonsondergangen vanaf je terras
- Privé parkeren op het terrein direct bij het huis
- Korte wandeling (7 min) naar Playa Piskadó waar je kunt zwemmen met zeeschilpadden
- Verschillende stranden op loopafstand, Playa Forti, Playa Kalki en Playa Piskado.
- Rustige, niet-resort locatie—geen drukte, geen lawaai
- Ideaal voor koppels of gezinnen die privacy, comfort en verbinding zoeken.
- Roken is niet toegestaan.
