Villa Bunita Bista – Luxe tropische villa met privézwembad op toplocatie in Jan Thiel
Geniet van een zorgeloze vakantie in deze luxe tropische villa in Vista Royal, op loopafstand van Jan Thiel Beach. Met een privézwembad, prachtig uitzicht, 3 slaapkamers met eigen badkamer en gratis luxe taxitransfer vanaf Hato Airport is dit de ideale plek voor een ontspannen en comfortabele vakantie op Curaçao.
LUXE TROPISCHE VAKANTIEVILLA MET PRACHTIG UITZICHT
Welkom bij Villa ‘Bunita Bista’ – letterlijk: mooi uitzicht. Deze luxe tropische vakantievilla doet haar naam absoluut eer aan. Hier verblijf je op een toplocatie en geniet je in alle rust van een onbezorgde en ontspannen vakantie op Curaçao.
Jullie vakantiegevoel begint al direct bij aankomst op Hato Airport, waar een gratis luxe taxi klaarstaat om jullie comfortabel naar de villa te brengen. Eenmaal aangekomen worden jullie hartelijk ontvangen door de beheerders Yvon en Edwin met een heerlijk verfrissend drankje. Zij leggen alles rustig uit en staan tijdens het verblijf klaar om te helpen met vragen of praktische zaken. Ook het regelen van een huurauto nemen zij desgewenst graag uit handen, zodat jullie vakantie meteen zorgeloos kan beginnen.
Neem een verfrissende duik in het privézwembad en kom daarna volledig tot rust onder de palapa, omringd door wuivende palmen en tropische sfeer. Dit is de perfecte plek om te ontspannen en volop te genieten van het buitenleven.
De ruime tropische living is sfeervol ingericht en voorzien van televisie met Nederlandse zenders en een terugkijkfunctie van één week. De keuken is volledig uitgerust en van alle gemakken voorzien. Zowel vanuit de living als vanuit de keuken heb je een prachtig uitzicht. Op de overdekte veranda is het heerlijk tafelen, borrelen en genieten van het steeds veranderende panoramische uitzicht. Op de bovenverdieping bevindt zich bovendien een extra gastentoilet.
De villa beschikt over 3 ruime slaapkamers, elk met een eigen badkamer met douche en toilet. Alle slaapkamers zijn comfortabel ingericht met fijne bedden, voldoende kastruimte, een kluisje en uiteraard airconditioning.
Voor grotere gezelschappen is er de mogelijkheid om daarnaast een 2-persoonsappartement op hetzelfde terrein bij te huren voor €75 per nacht. Dit appartement beschikt over een 4e slaapkamer met eigen badkamer, een eigen keuken/woonkamer en een heerlijk zonneterras met luxe lounge-zonnebedden. Ook als je het appartement niet bijhuurt, kun je gebruikmaken van de zonnebedden bij het appartement.
De villa ligt centraal, maar toch rustig, in het luxe villagedeelte Vista Royal (Jan Thiel). De populaire beachclubs en stranden van Zanzibar, Papagayo en Zest liggen op ongeveer 10 minuten loopafstand. Ook diverse restaurants, een duikschool, een fitnesscentrum en de Albert Heijn bevinden zich op korte afstand van de villa.
Daarnaast zijn ook Mambo Beach en het sfeervolle centrum van Willemstad eenvoudig bereikbaar. Daarmee is Villa Bunita Bista een ideale uitvalsbasis om al het moois van Curaçao te ontdekken.
Of je nu met z’n tweeën komt, met het gezin, familie of vrienden: deze luxe tropische villa biedt alles voor een heerlijke, comfortabele en onvergetelijke vakantie. Een plek waar je direct het gevoel hebt thuis te zijn, maar dan op een van de mooiste eilanden van het Caribisch gebied.
Praktische informatie: na iedere 7 nachten vindt een verplichte tussenschoonmaak plaats van €75. Watergebruik is inbegrepen, evenals elektriciteit tot maximaal 40 kWh per dag. Bij hoger verbruik wordt €0,50 per kWh extra in rekening gebracht. Aan het einde van het verblijf wordt het verbruik verrekend met de borgsom indien van toepassing.
EXTRA SERVICE: GRATIS LUXE TAXITRANSFER VAN HATO AIRPORT NAAR DE VILLA
