🐚Welkom bij Moyo, ons splinternieuwe appartement (opgeleverd in juni 2026), gelegen in het rustige en ongerepte noordoosten van Curaçao. Het appartement maakt deel uit van het nieuwbouw appartementencomplex Sahòfi in de wijk Hòfi Sint Joris – een ideale uitvalsbasis voor wie houdt van rust, natuur en toch graag binnen korte afstand alle highlights van het eiland wil bereiken.
Moyo is een 2-slaapkamerappartement dat met zorg is ingericht om gasten een onvergetelijk verblijf te bieden.
Het appartement is nieuw en sfeervol ingericht, met een warme Marokkaanse vibe. De ruimte voelt direct uitnodigend aan: kleurrijk, gezellig en met veel aandacht voor detail - perfect om na een dag vol zon en strand tot rust te komen.
De woonkamer heeft een fijne zithoek met zachte stoffen en warme accenten. Er is een smart-tv met apps zoals Netflix, waarop je kunt inloggen met je eigen account. In de kast vind je (kinder)boeken en spelletjes voor gezellige avonden samen. De keuken is volledig uitgerust met alles wat je nodig hebt om zelf een maaltijd te bereiden en om een heerlijk kopje koffie te zetten wanneer je maar wilt.
Beide slaapkamers zijn ingericht met comfortabele materialen en beschikken over airconditioning en plafondventilatoren, zodat je ook tijdens warmere nachten heerlijk kunt slapen. De hoofdslaapkamer heeft een grote kledingkast met een bureau. De tweede slaapkamer heeft een kleinere kast.
Beide badkamers zijn modern, fris en voorzien van een ruime douche.
Buiten vind je een royale porch waar je kunt genieten van je ochtendkoffie, een goed boek of de avondbries, met uitzicht op zee. De wijk is rustig en veilig — ideaal voor gasten die van rust houden, maar toch binnen korte tijd de bekende hotspots willen bereiken.
Het appartement beschikt over gratis wifi, parkeergelegenheid voor de deur en een wasmachine. Alles is ontworpen met oog voor comfort én sfeer, zodat jullie verblijf net zo ontspannen als bijzonder zal zijn.
Het appartement biedt comfortabel plaats aan maximaal 4 volwassenen + 1 baby (op verzoek). Ook gezinnen of kleinere groepen (bijvoorbeeld 2 volwassenen met 1 of 2 kinderen) passen hier uitstekend.
Kinderstoeltje & kinderbedje zijn niet standaard aanwezig, kan op verzoek geregeld worden.
Per persoon zijn aanwezig: 1 strandhanddoek, 1 grote handdoek en 1 kleinere handdoek. Daarnaast zijn er een paar snorkels en een koelbox beschikbaar.
Locatie
Het appartement ligt binnen de beveiligde community Hòfi Sint Joris met 24/7 security.
Ondanks dat er bouwwerkzaamheden op het park plaatsvinden, zorgt de ligging midden in de natuur voor rust en privacy.
Op korte afstand van Moyo vind je de prachtige Sint Joris Baai, in deze omgeving kun je mooie wandelingen, hikes en mountainbike tochten maken. Daarnaast kun je in de baai windsurfen & kitesurfen. Er is ook een kitesurf school aanwezig waar je lessen kunt nemen. Door het kalme water en constante wind is de Sint Joris Baai een van de beste kitesurflocaties op Curaçao.
We geven met alle liefde tips & denken graag praktisch met jullie mee. Of het nu gaat om een late check-out, een bijzondere gelegenheid, private diner of een heerlijke massage in het appartement, autohuur, excursie/activiteit of het regelen van boodschappen: we doen het met alle plezier voor jullie. Stuur ons gerust een berichtje!
Een eigen plek op Curaçao is voor ons een droom die uitkomt - en die droom delen we met veel plezier met jullie! 🏠🌴☀️
Gasten hebben toegang tot het volledige appartement. Je kunt gratis parkeren direct voor de deur. Ook kan er gebruik gemaakt worden van het gezamenlijke zwembad, wat alleen toegankelijk is voor bewoners/gasten van dit appartementencomplex.
Binnen Hòfi Sint Joris zijn er ook andere faciliteiten waar je als gast gebruik van kan maken zoals een padelbaan, voetbalveld en buiten fitness toestellen. Gebruik van de padelbaan en het voetbalveld is mogelijk op basis van reservering; wij regelen dit graag voor je. Padelrackets en padelballen zijn aanwezig.
Daarnaast is het mogelijk om veilig te wandelen of hardlopen.
Borg, water- en elektriciteitskosten
Op Curaçao zijn water en elektriciteit kostbaar. De huurprijs van Moyo Apartment is inclusief 15 kWh per nacht. Bij aankomst en vertrek worden de meterstanden opgenomen door onze host.
Voor je verblijf vragen we een waarborgsom van €350. Deze wordt vóór aankomst in rekening gebracht en na je verblijf verrekend met het daadwerkelijke verbruik van water en elektra.
**15 kWh elektriciteit per nacht is inbegrepen** in de huursom. Het eventuele extra verbruik wordt achteraf verrekend tegen **€0,40 per kWh**.
Het eventuele resterende bedrag van de waarborgsom wordt **binnen 7 dagen na uitchecken** teruggestort.
Schoonmaak
Eindschoonmaak is verplicht (€125), wordt automatisch toegevoegd aan de boeking.
Tussentijdse schoonmaak is verplicht bij een verblijf langer dan 2 weken (€100) en wordt in overleg ingepland (let op: dit is niet inbegrepen in de prijs). Dit om het appartement fris en comfortabel te houden. Voor kortere verblijven kan een tussentijdse schoonmaak altijd in overleg geregeld worden.
Bij beschikbaarheid is een late check-out mogelijk voor €50.
Omgeving en buren
Bij ons is iedereen van harte welkom, van jong tot oud. Let wel op dat er in de directe omgeving ook mensen permanent wonen of voor langere tijd verblijven. We vragen je vriendelijk om rekening te houden met de buren, voornamelijk in de avond en nacht. Feesten en (harde) muziek zijn niet toegestaan.
(Huis)dieren zijn helaas niet toegestaan in het appartement.
In het appartement en op het balkon mag niet gerookt worden, er is daarom ook geen asbak aanwezig.
Hòfi Sint Joris is een nieuw en groeiend woon- en ontwikkelgebied. Hierdoor kunnen er overdag bouwactiviteiten plaatsvinden in de directe omgeving van het appartement. We vragen hiervoor je begrip. Buiten de gebruikelijke werktijden is het er heerlijk rustig en kun je volop genieten van de natuur en de omgeving.
Let op: Belangrijk om te weten: het appartement is bereikbaar via een trap. Er is geen lift aanwezig, waardoor de accommodatie mogelijk minder geschikt is voor gasten die slecht ter been zijn.
