Vakantiehuis Soñora
4-persoons bungalow met airco & gezamenlijk zwembad op Seru Coral Resort
Omschrijving:
Welkom bij Soñora, onze gezellige en comfortabel ingerichte vakantiebungalow op Curaçao. De bungalow staat op het populaire vakantiepark Seru Coral Resort. Perfect voor gezinnen of koppels, biedt deze bungalow alles wat je nodig hebt voor een ontspannen en zorgeloze vakantie.
Wat Soñora te bieden heeft:
Sfeervolle 4-persoons bungalow met 2 slaapkamers, 1 met 2-persoons bed, 1 met 2 losse bedden, ideaal voor kinderen of vrienden.
In overleg is er de mogelijkheid voor het huren van een campingbedje (0-2 jaar), €5,- per nacht
Airconditioning in de woonkamer en de beide slaapkamers zorgt voor een aangenaam koel comfort.
De badkamer met dubbele wastafel en ruime opberg lades. In de douche is er warm water via de elektrische heater.
De open keuken heeft een vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, koelkast met ruim vriesvak, airfryer, waterkoker en een koffiezetapparaat voorde standaard nespresso cupjes.
In de woonkamer staan 2 bankjes om op te relaxen en er is een smart tv waarop je met je eigen account kan inloggen op verschillende streamingsdiensten
Overdekte porche voor en achter waar je heerlijk buiten kunt ontbijten of ’s avonds van de tropische sfeer geniet. Op de achter porche staat een gas BBQ en aan de achterkant van de bungalow een heerlijke loungebank.
Het grote gezamenlijke zwembad ligt op nog geen 2 minuten lopen van de bungalow. Rond het zwembad staan genoeg ligbedjes en wordt u regelmatig vergezeld door de op het park aanwezige leguanen. Bij het zwembad is ook gratis wifi aanwezig.
Extra’s & handigheidjes:
Gratis WiFi via glasvezel, snel genoeg om te werken of aan een zoom meeting deel te nemen.
In de badkamer is een wasmachine aanwezig.
In de kast staat een koelbox die gebruikt kan worden voor bv het strand.
Gratis parkeergelegenheid op het park.
Park is voorzien van een noodaggregaat, superfijn in geval van stroom uitval op het eiland. (wat nog wel eens gebeurd...😉)
Ook bij het zwembad is park WiFi aanwezig.
De mogelijkheid een campingbedje (0-2 jaar) te huren, €5,- per nacht
Late uitcheck, tot max 16.30 uur, in overleg mogelijk voor €35,-
Ligging & omgeving:
Seru Coral Resort is een charmant en verzorgd park, omringd door tropisch groen en op korte afstand van populaire bezienswaardigheden. Stranden zoals Jan Thiel en Mambo Beach liggen op slechts 15 minuten rijden. De Ostrichfarm op nog geen 5 min rijden, een unieke ervaring om struisvogels van zo dichtbij te kunnen zien. In ongeveer 20 minuten rijden sta je in het centrum van Willemstad met de bekende kleurige huisjes op de handelskade en de misschien wel nog bekendere pontjesbrug.
Kortom:
Vakantie bungalow Soñora combineert modern comfort met tropische charme. Perfect gelegen, smaakvol ingericht en voorzien van fijne extra’s zoals airco, vaatwasmachine en een wasmachine. Laat je betoveren door de Caribische sfeer en geniet zorgeloos van jouw verblijf op Seru Coral Resort!
Beheer:
Bij aankomst op Curaçao word je persoonlijk door Randy ontvangen bij de accommodatie. Hij zorgt ervoor dat je je meteen thuis voelt en helemaal kunt ontspannen vanaf het eerste moment.
Randy biedt ook eigen auto’s te huur aan, inclusief gratis ophaalservice op de luchthaven. Ideaal om zonder gedoe direct je vakantie te beginnen. Liever comfortabel opgehaald worden? Dat kan ook. Tegen een kleine vergoeding kan Randy je in een luxe auto ophalen van de airport en rechtstreeks naar de accommodatie brengen.
Voor een perfect dagje strand kun je bij hem bovendien snorkelsets en koelboxen huren, zodat je overal op het eiland goed voorbereid op pad kunt.
Daarnaast kent Randy elk bijzonder plekje van Curaçao ,van verborgen strandjes tot lokale eettentjes en mooie uitzichtpunten. Hij deelt zijn tips graag met je, zodat je het eiland kunt beleven als een echte local.
Ontspan, geniet, en laat Randy je helpen om het beste uit je verblijf op Curaçao te halen.
