Ons appartement is onderdeel van het luxe appartementencomplex The Reef gelegen op het beveiligde Blue Bay Golf en Beach Resort in sectie BY60.
Het appartement bevindt zich op de 1e etage. Vanaf uw privéterras heeft u een fantastisch uitzicht over de zee, de 16e en 17e hole van de golfbaan en het prachtig aangelegde zwembad met mooie palmbomen.
Het appartement heeft een goede ligging ten opzichte van zon en wind.
Op het terras staat een ruime loungeset en een 6-persoons eettafel met fijne loungestoelen voorzien van 4 season kussens. Er staan 2 luxe ligbedden en er is een plafondventilator aanwezig voor extra verkoeling, ondanks dat er over het algemeen een lekker briesje staat.
Door de grote schuifdeuren vallen binnen en buiten in één. Onze ervaring leert dat u eigenlijk altijd de schuifpui open zult hebben zodat het lekker door kan waaien.
De woonkamer met open keuken is modern en voorzien van alle gemakken. De twee slaapkamers met airconditioning en beschikken over zeer ruime kledingkasten en een eigen badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. De hoofd-slaapkamer is voorzien van een 2 persoons boxspring bed (180x200 cm) die voorzien is van een topper. De 2e slaapkamer is voorzien van 2 eenpersoonsbedden (2x 80x200 cm) met 2 toppers.
In de berging is een wasmachine, droger, strijkplank, droogrek en stofzuiger aanwezig.
Het appartement beschikt over een kluis.
De keuken is uitgerust met een inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak, magnetron/oven, waterkoker, broodrooster en een Nespresso-apparaat.
De woonkamer (ook voorzien van airco) heeft een ruime bank en flat screen televisie met 100+ tv-kanalen. Er is een eigen high-speed WIFI netwerk aanwezig (op basis van glasvezel) en de elektra is 220V met Europese stopcontacten. In de woonkamer staat een eettafel met 4 stoelen wat eveneens dienst kan doen als werkplek. Voor de kleinere kinderen is er optioneel een TripTrap-stoel beschikbaar. Een kinder(camping)bedje kan optioneel worden bijgezet.
Aan de voorzijde van het gebouw is de parkeerplaats met eigen parkeerplaats voor ons appartement (nr 28), eventuele gasten kunnen op parkeren op de bezoekersparkeerplaatsen (B).
Bij aankomst zal het appartement na 15 uur voor u beschikbaar zijn. U dient bij vertrek voor 11 uur uitgecheckt te zijn. Late-checkouts in overleg mogelijk.
Op een 10 minuten lopen van The Reef ligt het prachtige zandstrand van BlueBay. Onze property manager verstrekt u de strandpassen waarmee u gratis toegang heeft tot het strand.
Op het strand vind je 2 uitstekende restaurants, een gezellige strandbar, snackbar, PADI duikschool, diverse watersporten (sup, catamaran en kajak), beachvolleybal en een beauty- en massagesalon. Elke vrijdag zijn er tijdens het happy hour bij beachbar Blend verschillende optredens van live bands of een DJ.
Voor restaurants bij het strand van BlueBay kunt u terecht bij 'Coast' en 'Brass Boer Curacao'.
Blue Bay resort staat ook bekend om zijn prachtig aangelegde 18 holes golfbaan aan zee. Als gast op BlueBay krijgt u 20% korting op de greenfee. Informeert u bij het clubhuis van de golfbaan voor de voorwaarden. In het clubhuis, een prachtig oud landhuis, is ook Restaurant Lemongrass gevestigd, waar ook niet-golfers kunnen ontbijten, lunchen, dineren of een drankje doen op het heerlijke terras.
De nieuw aangelegde tennisbanen zijn naast de deur, evenals de sportschool waar je diverse fitness- en yogalessen kunt volgen.
Door het hele Blue Bay resort lopen wandelpaden tussen de prachtig aangelegde parken en tuinen. Kortom alles om naast een luxe strandvakantie ook actief bezig te zijn.
Het resort is 24/7 beveiligd.
Blue Bay Resort is centraal gelegen op Curacao, waardoor je met een huurauto (aanrader) gemakkelijk de rest van het prachtige eiland kunt bezoeken, zowel naar de bekende stranden met beachclubs aan de oostkant, als de mooie rustigere stranden aan de westkant. Huurauto's kunt u eventueel huren bij The Reef CarRental.
Het historische en gezellige Willemstad, op de UNESCO Werelderfgoedlijst, ligt op 10 minuten (auto)afstand.
Binnen 5 minuten rijden vindt u 2 grote supermarkten evenals de grote Sambil Mall, huisartsenpraktijk, apotheek en een grote moderne sportschool.
De rijtijd van en naar Hato Airport is 10-12 minuten.
Update Feb 2024 : Tegenover The Reef (achter het zwembad gedeelte) is gestart met de bouw van The Reef 2.0 (appartementen). Afhankelijk van het type werkzaamheden kan dit geluidsoverlast veroorzaken. Vanaf het terras van ons appartement heeft u direct zicht op de bouwplaats.