Het fijne aan Villa South Beach? Voor ons begint dat eigenlijk zodra de deuren ’s ochtends opengaan. De wind waait lekker door het huis, je kijkt uit over de vallei en voor je ligt het zwembad. Kop koffie erbij en de dag mag wat ons betreft rustig beginnen.
De villa is ruim en licht en geschikt voor maximaal 8 personen. Er zijn 4 tweepersoonsslaapkamers met airconditioning en 3 badkamers. Fijn als je met familie of vrienden bent: er is genoeg ruimte om samen te zijn, maar je hoeft ook niet de hele dag op elkaars lip te zitten.
Wij leven hier zelf eigenlijk vooral buiten. De grote harmonikadeuren kunnen helemaal open en vanaf de woonkamer loop je zo het ruime terras op. Daar vind je het privézwembad met ligbedden en buitendouche, een loungeset en onze grote eettafel. Ontbijten doen we daar, maar eerlijk gezegd blijven we er ’s avonds meestal ook veel te lang zitten.
En dan de buitenkeuken. Die is bij ons favoriet. Met de Big Green Egg aan, iets lekkers op de barbecue en een koud drankje erbij heb je eigenlijk niet veel meer nodig. De eerste zak houtskool ligt alvast voor je klaar.
Binnen is er een ruime open keuken met kookeiland en een aparte tv-kamer. Daar staat ook een bureau en er liggen boeken en spelletjes. Handig als iemand even rustig wil zitten of als je na een dag strand gewoon lekker thuis wilt blijven.
Villa South Beach ligt in een rustige villawijk en je parkeert je auto op eigen terrein achter het elektrische hek. Toch zit je heel centraal: zowel Jan Thiel Beach als Mambo Beach liggen op ongeveer 10 minuten rijden en ook supermarkten, restaurants en winkels zijn dichtbij.
Wat wij zelf misschien wel het fijnste vinden aan de villa, is dat je niet iedere dag op pad hóéft om het vakantiegevoel te hebben. Soms is een dag bij je eigen zwembad, met dat uitzicht en dat heerlijke briesje, gewoon precies goed.
