Deze stadsvilla is gelegen in de wijk Otrobanda, een historisch belangrijke buurt in onze hoofdstad Willemstad, Curaçao. Onze unieke stadsvilla is een belangrijk onderdeel van het beschermde monumentale stadsbeeld. Otrobanda betekent "de andere kant" en is verbonden met Punda door de Koningin Emmabrug (ook wel "De Pontjesbrug" genoemd). Reis je met de auto van Punda naar Otrobanda, dan maak je gebruik van de Koningin Julianabrug. Otrobanda is in opkomst, hip en trendy en een zeer populaire plek om van uw vakantie te genieten!In de omliggende straten vindt u een breed scala aan winkels, bars en restaurants.
Willemstad heeft meer dan 700 gebouwen die op de Unesco-lijst van werelderfgoed zijn geplaatst en veel van deze gebouwen staan in Otrobanda. Deze prachtige wijk begon te bloeien toen Punda, dat vroeger ommuurd was, overbevolkt raakte. Tegenwoordig staat Otrabanda bekend om ons gloednieuwe ziekenhuis (2019), Restaurant de Gouverneur en het prachtige winkelcentrum met bioscoop in Renaissance Resort & Casino. Het Brionplein is het centrum van Otrobanda en hier vinden vaak officiële festiviteiten plaats.
Op loopafstand van uw villa vindt u het bekende Kurá Hulanda Village, waar u terecht kunt voor ontbijt, lunch, cocktails, bites en diner. Kies je favoriete plekje op een van de terrassen nadat je alles hebt ontdekt wat Kurá Hulanda Village te bieden heeft; kunst, cultuur, natuur, winkels en meer.
Ook op loopafstand van uw villa vindt u de beroemde NETTO Bar waar zelfs onze koning langskomt als hij ons en zijn geliefde eiland bezoekt. Als u de nabijgelegen Pontjesbrug oversteekt, komt u in de levendige wijk Punda en Pietermaai.
En laten we de stranden niet vergeten! Het strand van Piscadera en het golf- en strandresort Blue Bay liggen op slechts een paar minuten rijden met de auto.
Deze charmante oude stadsvilla "Kas Kolo" is een villa met eigen kookgelegenheid, een privézwembad, een beschutte tuin en een kleurrijk, stijlvol ingericht interieur. Het biedt een volledig uitgeruste keuken, een comfortabele schaduwrijke zit- en eethoek buiten en 3 slaapkamers met airconditioning. De hoofdslaapkamer heeft een aangrenzende privébadkamer. De 2 andere slaapkamers delen een complete badkamer.
Grenzend aan deze villa, aan de straatzijde, vindt u een apart appartement dat ook te boeken is, waardoor een verblijf van 8 gasten mogelijk is.
Er is gratis parkeergelegenheid aan de achterkant van de villa.
Onze prijs is inclusief gratis WiFi. Een gemiddeld verbruik van nutsvoorzieningen van € 22,50 per nacht wordt toegevoegd aan uw nachttarief. Om duurzaamheid te bevorderen en onnodige extra kosten te vermijden, vragen wij u vriendelijk om bewust om te gaan met water en elektriciteit—vooral bij het gebruik van de airconditioning.
De nachttarieven variëren op basis van bezetting, zodat we flexibel kunnen inspelen op uw wensen.