Vrijstaande bungalow met terras, mooi uitzicht en eigen parkeeroprit. Afgelopen jaren hebben wij veel geklust en de woning gemoderniseerd. Er zijn zonnepanelen gelegd en er is een carport aangebouwd waar u de auto onder kunt parkeren. Fietsen kunnen in de schuur worden gezet of onder de carport.
Indeling: hal met rechts douche/wc. Vanuit de hal kom je in de woonkamer met zithoek en eethoek. Aansluitend aparte complete keuken.
Vanuit de woonkamer deur naar een slaapkamer met tweepersoonsbed en deur naar een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. In de schuur staat een wasmachine en een extra koelkast met vriesvak.
Snel internet en Nederlandse zenders via Ziggo GO app op aanwezige IPad.
Prachtige omgeving voor natuurliefhebbers (Eifelsteig) maar ook geschikt voor leuke uitstapjes naar dierenparken en steden zoals Koblenz, Trier en Blankenheim.
