Deze vakantiewoning staat in Sankt Aldegund met zicht op de Moezel.
Door de degelijke bouwstijl van het vakantiehuis blijft het binnen zelfs op warme zomerdagen heerlijk koel. Terwijl buiten de zon volop schijnt, geniet u binnen van een aangename, verfrissende temperatuur zonder dat er airconditioning aanwezig is. Dit maakt het huis de ideale plek om comfortabel te vertoeven tijdens warm weer: ontspannen lezen, rustig slapen of samen genieten in een koele, prettige sfeer.
De woning ligt op 10 km van Zell en op 22 km van Cochem.
Parkeergelegenheid ligt op ca. 25 meter van de woning.
De woning is comfortabel ingericht met 2 etages, 2 slaapkamers voor 4
personen (masterbedroom op de benedenverdieping en de andere slaapkamer op de 1e verdieping), een grote woon-/eetkeuken en toilet op de benedenverdieping, een moderne badkamer en een gezellige woonkamer met TV met klein balkon met uitzicht op de Moezel op de 1e verdieping.
Tevens is er de mogelijkheid om fietsen te stallen in de berging.
Ook is het heerlijk genieten op het terras voor de woning met zicht op
de rivier.
Om de woning te betreden, is er een trap met 8 treden.
Het huis is fraai gelegen aan de Moezel en dichtbij de sluizen waar dagelijks meerdere schepen, waaronder de riviercruiseschepen en jachten doorheen komen, wat zeker de moeite waard is om te bekijken.
Het dorp beschikt over enkele winkeltjes waar je brood en het meest noodzakelijke kunt kopen. Tevens zijn er meerdere Weinprobe-lokalen en restaurants.
Sankt Aldegund herbergt smalle straatjes met fraaie historische vakwerkhuizen en is gelegen tussen steile wijnbergen en uitgebreide bossen. Er zijn aan de Moezel sporen gevonden die de historie van Sankt Aldegund terugbrengen naar de tijd van de Kelten en Romeinen.
