Villa


Een heerlijk glaasje wijn, gekocht bij een lokaal wijn-château, het uitzicht over het glooiende landschap en de rust maakt van deze plek een heerlijke vakantiebestemming. Deze villa gelegen aan de rand van het dorpje Escales zal u al het confort bieden waar u als vakantieganger om vraagt. Vanuit de villa en het overdekte terras kijkt u uit op het zwembad en de wijnstreek van de Minervois tot aan de Montagne Noir. Een uitzicht dat nooit gaat vervelen. Veel bezienswaardigheden zijn op korte afstand van deze woning. Het is heerlijk terug komen bij deze villa en te relaxen in privacy na een dagje stappen.

De woonkamer (40M2) en de open keuken (9M2) komen uit op openslaande deuren op het overdekte terras en de tuin. Er zijn 2 slaapkamers en 2 badkamers. 1 Slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een badkamer met bad, douche wc en wastafel. De andere slaapkamer heeft ook een 2 persoonsbed (160X200). De tweede badkamer heeft een douche, een wc en wastafel. De wasmachine bevindt zich in deze badkamer. De woonkamer komt uit op het overdekte terras en de eenvoudig maar rustvolle ingerichte tuin waarbij er een leuke ruimte is gecreëerd voor de ligbedden met uiteraard een BBQ tot uw beschikking. Hier kunt u genieten van de rust en de ruimte van het uitzicht over het zwembad (4X6.50) en het glooiende landstreek. U kunt uw auto op het eigen terrein parkeren.

Jouw verhuurder, Lisa

Advertentie online sinds januari 2021

Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 1 dag
Bonjour,
Wij verhuren en verzorgen vakantievilla’s voor privé eigenaren die niet persoonlijk in de gelegenheid zijn hun huis te kunnen aanbieden. Deze eigenaren willen graag dat de vakantiegangers een optimale vakantie kunnen vieren in hun fraaie woning. Zij hebben dan ook aan ons team hun woning toevertrouwt. Wij verzorgen alles aangaande de verhuur en het onderhoud van hun villa, tuin en zwembad. Alles zal daardoor tiptop zijn bij uw aankomst. A très bientôt. Ron, Hetty, Lisa en Aurélien.

Je betaalt veilig online

Bij deze verhuurder kun je veilig online betalen. Lees meer over betalingen

Veilig betalen met: iDEAL Veilig betalen met: Visa Veilig betalen met: Mastercard Veilig betalen met: MyBank

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de oranje button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Bijkomende kosten: reserveringkosten 50.00 euro, eindschoonmaak villa 115 euro , kosten elektra volgens de meter, borg 500 euro en toeristenbelasting  Tevens is het mogelijk om handdoeken, lakens, kinderstoel, kinderbed en overige te huren om uw vakantie te complementeren.

5. Annulering van reserveringElke annulering dient schriftelijk te gebeuren (bij voorkeur per e-mail aan (*GEGEVENS AFGESCHERMD*)). De huurder ontvangt van Les Résidences du Soleil een annuleringsbevestiging retour. Annuleren is kostenloos tot 60 dagen voor aankomst (alleen reserveringskosten blijven behouden). Na deze periode worden de aanbetaling en reserveringskosten ingehouden. Bij annulering binnen 30 dagen voorafgaand aan de huurperiode zijn de reserveringskosten alsmede 100% van de totale huursom verschuldigd.Bij annulering worden de toeristenbelasting en de gehuurde en betaalde artikelen terugbetaald.  Voortijdig vertrek vóór het einde van de huurperiode geeft de huurder geen recht op restitutie van het betaalde bedrag.  Als u niet komt opdagen op de plaats van uw verblijf, houden wij een schadevergoeding in ter hoogte van 100% van het totale bedrag van uw reservering.  Wij raden onze huurders aan een annulerings- en reisverzekering af te sluiten bij een verzekeringsmaatschappij. Wij kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor toevallige gebeurtenissen, overmacht, klimatologische gebeurtenissen, juridische of administratieve beslissingen die het verblijf verstoren, onderbreken of voorkomen

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 09-nov-2024
tot
za 19-apr-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 395,00
Midweek -
Nacht € 56,00
Weekend -
van
za 19-apr-2025
tot
za 24-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 440,00
Midweek -
Nacht € 63,00
Weekend -
van
za 24-mei-2025
tot
za 28-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 750,00
Midweek -
Nacht € 107,00
Weekend -
van
za 28-jun-2025
tot
za 05-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 975,00
Midweek -
Nacht € 139,00
Weekend -
van
za 05-jul-2025
tot
za 23-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1420,00
Midweek -
Nacht € 203,00
Weekend -
van
za 23-aug-2025
tot
za 30-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 975,00
Midweek -
Nacht € 139,00
Weekend -
van
za 30-aug-2025
tot
za 27-sep-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 750,00
Midweek -
Nacht € 107,00
Weekend -
van
za 27-sep-2025
tot
za 08-nov-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 530,00
Midweek -
Nacht € 76,00
Weekend -
van
za 08-nov-2025
tot
za 25-apr-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 440,00
Midweek -
Nacht € 63,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Administratiekosten verhuurder
€ 50,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 115,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Energiekosten
€ -
Naar verbruik
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 35,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Toeristenbelasting vanaf 13 jaar
€ 1,50
Per persoon per nacht
Ter plaatse betalen | verplicht

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond
35 m2

Tegels

Slaapkamer 1
Begane grond
11 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Slaapkamer 2
Begane grond
11 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Badkamer 1
Begane grond
4 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Badkamer 2
Begane grond
5 m2

Toilet

Douche (1)

Ligbad

Keuken

Soort: Open

Afzuigkap

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 95 m2

Sport & recreatie

  • Mountainbiken
  • Paardrijden
  • Wandelen
  • Watersport
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Overwinteren
  • Zon, zee & strand

Verwarming

  • Electrische verwarming
  • Boiler

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • HiFi / Stereoset
  • Wifi

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en) (4)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Asbak(ken)

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Huisdieren toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Privacy

  • Vrijstaande woning


€ 440,-
per week v.a.
€ 440,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder