Een gezellig en comfortabel huis voor maximaal 4 personen met grote tuin.
l'Hirondelle is gelegen in een zeer rustig straatje en op loopafstand van het grootste meer van Bretagne, het "lac de Guerledan" met zijn zandstrand, talrijke watersporten, restaurantjes, snackbars, speeltuin etc. In de onmiddelijke omgeving zijn ook talrijke wandel- en fiets mogelijkheden. (fietsverhuur in de buurt).
Het huis is voorzien van comfortabele bedden en een gezellige woonkamer met hoekbank en moderne open keuken. Het huis is voorzien van alle comfort zoals een flat screen tv (108cm) met wifi, DVD speler met films, supersnelle wifi, vaatwasser, wasmachine, magnetron etc, er is een gezeliige houtkachel (gratis hout in de schuur) ruime keuze uit boeken en informatie over de omgeving. Moderne badkamer met grote inloopdouche (160x90), apart toilet.
Zonnig zuidelijk privé terras met tuinmeubels & BBQ. Grote overdekte schuur met tuin salon waar je heerlijke avonden kan doorbrengen bij de vuurkorf.
In de ruime tuin omgeven door bomen vind je ook ligzetels en een hamak om heerlijk tot rust te komen en te genieten van de stilte en de natuur.
Opgemaakte bedden bij aankomst. Wij voorzien ook bad- en keukenhanddoeken.
Alles inclusief, geen bijkomende kosten!!
Kinderbed en -stoel gratis beschikbaar op aanvraag.
Huisdieren welkom (maximum 2)
Wandelingen starten voor de deur!
