Mas Bernadis is een droomplek waar je de stilte kunt horen. Het is een kleinschalig domein met vier karakteristieke gites (2x2p, 1x5p en 1x6p) en ligt in het Nationale Park van de Cevennen, een ruige en dunbevolkte streek in de Languedoc, waar het lijkt alsof de tijd heeft stil gestaan. Mas Bernadis ligt in de Gard, dat ‘ingeklemd’ ligt tussen de Ardèche en de Provence en dat maakt dat dit gebied een aanbod heeft voor elk wat wils: bos, bergland, rivieren, meren, kust, grotten, steden en dorpen met een lange historie. Zelfs in het hoogseizoen is het mogelijk dat je op de landweggetjes een tijdlang geen mens tegenkomt. Alle gîtes hebben een eigen ingang en hebben toegang tot het Wifi-netwerk. Het hele terrein van Mas Bernadis is rookvrij, zowel binnen als buiten.
Portes, is een vakantiehuis voor 2 personen, met een aparte stijl, een hoge ruimte met een entresol als slaapplaats. Woonkamer, keuken en badkamer zijn op de begane grond en via een openslaande deur loop je via het terras zo de tuin in naar de olijfboomgaard. Portes is na het jaar 2000 aangebouwd, op de plaats waar vroeger de paardenstal was gesitueerd. Het is gebouwd met hedendaagse bouwmaterialen, maar in de stijl die bij een “maison en pierres” hoort. Het past naadloos, zowel qua stijl als esthetiek, bij het oude gebouw waarin de andere vakantiehuizen zijn opgenomen. Op het terras naast het woongedeelte valt de ochtendzon en als die te heet is kun je verkoeling zoeken onder de parasol. Aan de andere kant van het vakantiehuis is nog een klein terras met een zitbank, waar de middag/avond zon op valt. Het vakantiehuis is op het grondniveau gesitueerd en geniet daardoor op een natuurlijke manier van voldoende privacy.
Omdat het terras van iedere gîte of aan een eigen gevel dan wel op een eigen hoogte ligt, is voldoende privacy voor eenieder. Het zwembad van 4x9 meter ligt wat verder van de gîtes, zodat je geen last hebt van "zwembadgeluiden" als je op je eigen terras zit! Naast het zwembad is een grote tuin met de jeu-de-boulesbaan en voldoende ruimte om lekker in de zon of schaduw te zitten.
Op woensdag wordt er pizza gebakken. Wij hebben een broodservice: iedere ochtend van de week vers brood. Ons huisgebrouwen biologisch bier kun je ieder moment van de dag laten inschenken.
Iedereen die van deze unieke locatie wil genieten is van harte welkom!