Wat een fantastisch plekje!
Op uw "Domaine les Drageonnières" waant u zich in een oase van rust.
`s Morgens vroeg kan menig hert u verbaasd aankijken als u de luiken opent.
Links van u bossen en rechts de wijngaarden met schitterend weids uitzicht over de vallei van de rivier de Cher.
Gelegen aan het einde van een stil doodlopend asfaltweggetje. Via een toegangshek betreedt u de Domaine (4,5 ha.) met twee vakantiehuizen (La Bergerie en La Freme), een schuur, twee grote grasvelden met schommels, een jeu de boules baan, fruitbomen en een mooi gelegen, gezamenlijk zwembad (zout water, 12 x 5 m, diep 1.00 - 2.40 m) met ligbedden Dit paradijsje is ook zeer geschikt als bijvoorbeeld twee families die samen op vakantie gaan, maar u kunt natuurlijk ook één van de twee huizen huren. Vakantiehuis La Ferme verhuren wij ook via Micazu.
Vakantiehuis LA BERGERIE - Domaine Les Drageonnières - 6 PERS. + BABY (Links op de luchtfoto).
Comfortabel, vrijstaand vakantiehuis. Achter de woning ligt een kleine, omheinde vijver; let op met kleintjes. Aan de zijkant van het huis kunt u lekker van het zonnetje genieten of een van de vele andere plekjes uitzoeken voor uw tuinmeubilair. BBQ aanwezig. Het uitzicht is rustgevend; u kijkt over het weiland richting de bossen of over de valei van de rivier de Cher. Verzorgd en net interieur. Woonkamer met zithoek, houtkachel, TV en DVD. Keuken met afwasmachine, gasfornuis met oven, magnetron, koel/vriescombinatie en eettafel. Wasmachine. Badkamer met bad (met douche). Apart toilet. Boven: Slaapkamers 1, 2 en 3: elk met twee 1-pers.bedden (2.10 m lang). Apart (tweede) toilet. Syntetische dekbedden. Verwarming (dus ook geschikt voor herfst en voorjaarsvakanties). Water, gas en electriciteit inbegrepen. Bedlinnen is in de huurprijs inbegrepen (extra wissel bedlinnen € 10,- /bed/wissel). Eindschoonmaak is in de huurprijs inbegrepen. Waarborgsom € 200. Huisdier niet toegestaan.
Mocht u zich los kunnen maken van uw terrein, dan zult u zien dat ook de omgeving beslist de moeite waard is. Montrichard (2 km) ligt aan de rivier de Cher en heeft een gezellige middeleeuwse stadskern waar u terecht kunt voor restaurantjes, winkeltjes, tennisbaan, fietsverhuur, mooie vakwerkhuizen en een van de oudste kastelen van Frankrijk met burchttoren met panoramisch uitzicht over het stadje en het dal. Volgt u de rivier richting Tours (35 km), dan valt het glooiende landschap op. Enkele beroemde Loire-kastelen op korte afstand zijn Chenonceaux (10 km), Amboise (18 km), Cour-Cheverny (30 km) en voorbij Tours het imposante Azay-le-Rideau (65 km). In Montrichard en Bourré (4 km) kunt u wijnkelders bezoeken in de ondergrondse gangen die vanaf de Romeinse tijd uitgegraven zijn voor het tufkrijtsteen, ook wel pierre de bourré genoemd. Tegenwoordig worden deze gangen ook gebruikt voor de champignonteelt en bij een aantal bedrijfjes kunt u gewoon binnenwippen. Een keer iets anders dan een wijnkelder? In sommige gangen zijn zelfs woningen te bezichtigen! Voor een gezellig uitstapje met de kids is er de prachtige en beroemde dierentuin (Zoo Beauval) in St. Aignan (17 km) en voor een heerlijke wandeling loopt u zo de bossen van Montrichard in (100 m). 9 Holes golfbaan La Carte bij Chaumont (15 min.). 18-Holes golfbaan bij Cheverny (30 km).
