De oude fermette ligt aan de rand van het kleine boeren dorpje Beaufol, nabij het charmante stadje Sancerre. Sancerre bekend om, vooral, haar witte droge wijnen, die u overal kunt proeven.
Van 29 augustus 2026 tot 5 september 2026 biedt ik het huis aan voor 695 euro per week, exclusief bijkomende kosten.
Je heb een geweldig uitzicht over een glooiende valei. Tijdens alle seizoenen is dit uitzicht uniek, prachtig en iedere dag weer anders. Het huis ligt op een bergrug en de (loofboom)bossen in het dal. Hierdoor is er geen gevaar bosbranden. Op de verschillende terrassen kun je genieten van de rust en de ruimte. De grote tuin ligt op het zuiden en vanaf iedere plek een weids en overweldigend uitzicht. Er zijn ook bijzondere vogels te spotten. In voor en najaar kraanvogels, de hop en de bijeneter als zomergasten en de boomleeuwerik kunt u tot in de herfst horen zingen. Daarnaast zijn er veel vlinders waaronder de konings- en konningenpage en de colibrivlinder. In het voorjaar kun je genieten van het frisse groen en in van de vele wilde bermplanten. De zomer is vaak warm en dan is er een zwembad voor verkoeling. Het najaar is ook weer bijzonder, vanwege het uitzicht op Bois de Fontenaille dat prachtige herfstkleuren heeft. De winters zijn de laatste jaren mild en kan het zonnig zijn maar ook mistig (helaas).
Het huisje is van veel comfort voorzien. Het heeft een vaatwasser, een ruime koel-vriescombinatie, een wasmachine en droger, TV met Chrome cast en natuurlijk wifi. Basis artikelen, zoals zout, peper, kruiden afwasblokjes en wasmiddelen zijn aanwezig. U kunt die gratis gebruiken, maar ik vraag u wel een en ander te vervangen wanneer dit op is. Er zijn twee aparte slaapruimtes, een woonkeuken en een sfeervolle zit/slaapkamer. De beide badkamers zijn voorzien van toilet en douche en één badkamer heeft een ligbad. Er zijn elektrische kachel en er zijn twee houtkachels om het huis mee te verwarmen.
Het is een boeren omgeving waar toerisme nog niet erg gangbaar is. Een prachtig gebied voor wandelaars, vogelaars, fietsers en natuurliefhebbers. In Sancerre en Cosne sur Loire valt een aantal leuke winkels en restaurantjes te bezoeken. In Cosne sur Loire is twee keer per week markt. In dit Loire-gebied wordt hoofdzakelijk wijn gemaakt en het staat bekend om de Sancerre en de Coteaux du Giennois, Menetou Salon en de Pouilly-fume. Bij diverse wijnhandelaren en wijnboeren kunt u wijn gaan proeven.
Vanaf juni tot en met de herfstvakantie in oktober kunt u gebruik maken van het zwembad. In deze periode verhuur ik het huis niet aan gezinnen met kinderen. Dit zwembad is niet verwarmd!
Het huisje betreft een oude woning in de campagne.
Dit huis wordt ook geboekt door hondeneigenaren, maar vanzelfsprekend wordt het huis na hun vertrek goed schoongemaakt. In de boekingsvoorwaarden staat dat iedere hond behandeld moet zijn tegen vlooien en teken.
U dient zelf bed-, bad-, en keukenlinnen mee te nemen.
