Ensemble Valante

In het hart van Zuidwest-Frankrijk, tussen Bordeaux en Toulouse, vlakbij Quercy, is een prachtige stenen boerderij uit de 18e eeuw omgebouwd tot twee onafhankelijke moderne en ruime gites. Deze gites worden in het hoogseizoen (juli/augustus) ten alle tijden samen verhuurd. In voor- en naseizoen kan het gebeuren dat u slechts één van beide gites huurt. Er is een groot zwembad met vrij uitzicht over de vallei en het meer.

Gite 1 heeft een volledig ingerichte keuken met eethoek en een lounge. Er zijn twee slaapkamers. Een slaapkamer met een tweepersoonsbed en eigen doucheruimte en een  slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en badkamer met wastafel, douche en toilet. Accommodatie grotendeels op de begane grond (behalve de woonkamer).

Gite 2 bereikt u via een trap en een loggia met de charme van weleer. De gite kijkt uit op het zwembad en heeft een woonkamer met open keuken, een eethoek en een lounge. Ook hier zijn twee slaapkamers. Een slaapkamer met 2 tweepersoonsbedden (1x160 en 1x140) en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een aparte badkamer met toilet. Buitenlogia met eethoek.

Tuin beplant met fruitbomen en 2 hectare bos om te verkennen. Terras met tuinmeubelen, ligbedden en ontspanningsruimtes. Ook is er een trampoline, schommel en speelhut.

Op enkele minuten afstand van het historische centrum van Saint-Maurin met een abdij uit de 11e eeuw en op minder dan 20 minuten van het historische centrum van Moissac. Op 25 km van Agen.

Advertentie online sinds december 2023

Reageert gemiddeld binnen 7 uur
Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) voor de eigenaren met heel veel plezier. We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad, goed verzorgd, schoon en met een prima service!

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Tarieven zijn per week.

za 16-dec-2023
ma 01-apr-2024
Week € 3500,00
Nacht € 500,00
ma 01-apr-2024
za 29-jun-2024
Week € 2035,00
Nacht € 291,00
za 29-jun-2024
za 06-jul-2024
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 06-jul-2024
za 13-jul-2024
Week € 2530,00
Nacht € 361,00
za 13-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 24-aug-2024
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 21-sep-2024
Week € 2035,00
Nacht € 291,00
za 21-sep-2024
za 21-dec-2024
Week € 3500,00
Nacht € 500,00

€ 40,00
€ 12,50
€ 500,00
€ 120,00
€ 50,00

Eetkamerstoelen (6)

Eetkamerstoelen (6)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: Twijfelaar 190 x 120 cm

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

  • 180 m2

  • Budget
  • Winkelen

€ 2.035,-
€ 2.035,-