Villa Castelneuve
Prachtige ruime privé vakantiewoning met een luxe en sfeervolle uitstraling in het Zuiden van de Lot, geschikt voor 12 personen (6 volwassenen en 6 kinderen + 2 baby’s).  Volledig omheind privé-zwembad met schitterend uitzicht op de groene heuvels. Winkels, terrasjes en restaurantjes in het dorp op ongeveer 5 km. Eigenaren wonen volledig gescheiden in apart huis en hebben zelf ook een privé-zwembad (zie 5e foto), waardoor u tijdens uw welverdiende vakantie helemaal uw eigen paradijsje heeft! Zwembad eigenaren ligt aan andere kant van hun huis waardoor u toch volledig privé zit. Ideaal voor romantische get-aways in voor- en naseizoen vanwege de super Jacuzzi! Prijs tot juli en na augustus gebaseerd op max 4 ps, elke ps extra betaalt 50,- euros pw.

Castelneuve heeft een grote woonkamer met een moderne, goed uitgeruste keuken, een mooie eethoek en een lounge. Deze ruime woon/leefkeuken geeft  toegang tot een sfeervol al – fresco terras, waar u beschut en veilig (en gezellig) buiten kunt eten (à la plancha). Op de begane grond bevinden zich twee mooie grote slaapkamers met goede tweepersoonsbedden (160x200), een luxe badkamer met douche en een apart toilet. Boven nog een twee persoons slaapkamer, een volledig ingerichte kamer voor uw baby(s) (commode, bad,  bed), een grote slaapzaal speciaal voor de kids met 6 bedden van 90x190 en een heuse eigen speelhoek met eigen TV / DVD (dit zullen ze helemaal geweldig vinden), een mooie badkamer met douche en bad, en een apart toilet.Een indoor spa is te gebruiken in het voor-en naseizoen. Vloerverwarming op de begane grond, airconditioning boven. Villa Castelneuve is geschikt voor maximaal 6 volwassenen + 6 kinderen (en 2 baby's). In juli / augustus zijn honden toegestaan op aanvraag, ??buiten deze twee maanden is één hond toegestaan.

Het volledige privé-zwembad van Castelneuve meet 10 x 5mtr. U heeft vanaf het terras van het zwembad zicht op de heuvels, een prachtig vergezicht! Er zijn genoeg ligstoelen, een buitendouche en een grasveldje voor de kinderen.

Wandelen, fietstochten vanuit de vakantiewoning, de Roucous Golf (9 holes) 10 km, zwembad met glijbaan, media, markten voor lokale producten op 5 km.

Bij Micazu sinds maart 2016

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

20-07-2019
Week € 3000,00
Nacht € 448,00
Korting 40%
Week € 2000,00
Nacht € 314,00
Korting 20%
Week € 990,00
Nacht € 141,00
Korting 15%
Week € 880,00
Nacht € 126,00
Korting 10%
02-11-2019
Week € 825,00
Nacht € 118,00
02-11-2019
21-12-2019
Week € 825,00
Nacht € 118,00

€ 1000,00
€ 120,00
€ 50,00
€ 10,00
€ 35,00

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bureau / kaptafel

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

  • 200 m2

  • Golfsurfen

  • Naturisme

Wellness

  • Jacuzzi / Hot tub

784,-
784,-