Castelneuve 8,3
118,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)
Prijzen & reserveren

Castelneuve

Villa Castelneuve
Prachtige ruime privé vakantiewoning met een luxe en sfeervolle uitstraling in het Zuiden van de Lot, geschikt voor 12 personen (6 volwassenen en 6 kinderen + 2 baby’s).  Volledig omheind privé-zwembad met schitterend uitzicht op de groene heuvels. Winkels, terrasjes en restaurantjes in het dorp op ongeveer 5 km. Eigenaren wonen volledig gescheiden in apart huis en hebben zelf ook een privé-zwembad (zie 5e foto), waardoor u tijdens uw welverdiende vakantie helemaal uw eigen paradijsje heeft! Zwembad eigenaren ligt aan andere kant van hun huis waardoor u toch volledig privé zit. Ideaal voor romantische get-aways in voor- en naseizoen vanwege de super Jacuzzi! Prijs tot juli en na augustus gebaseerd op max 4 ps, elke ps extra betaalt 50,- euros pw.

Binnen
Castelneuve heeft een grote woonkamer met een moderne, goed uitgeruste keuken, een mooie eethoek en een lounge. Deze ruime woon/leefkeuken geeft  toegang tot een sfeervol al – fresco terras, waar u beschut en veilig (en gezellig) buiten kunt eten (à la plancha). Op de begane grond bevinden zich twee mooie grote slaapkamers met goede tweepersoonsbedden (160x200), een luxe badkamer met douche en een apart toilet. Boven nog een twee persoons slaapkamer, een volledig ingerichte kamer voor uw baby(s) (commode, bad,  bed), een grote slaapzaal speciaal voor de kids met 6 bedden van 90x190 en een heuse eigen speelhoek met eigen TV / DVD (dit zullen ze helemaal geweldig vinden), een mooie badkamer met douche en bad, en een apart toilet.Een indoor spa is te gebruiken in het voor-en naseizoen. Vloerverwarming op de begane grond, airconditioning boven. Villa Castelneuve is geschikt voor maximaal 6 volwassenen + 6 kinderen (en 2 baby's). In juli / augustus zijn honden toegestaan op aanvraag, ??buiten deze twee maanden is één hond toegestaan.

Buiten
Het volledige privé-zwembad van Castelneuve meet 10 x 5mtr. U heeft vanaf het terras van het zwembad zicht op de heuvels, een prachtig vergezicht! Er zijn genoeg ligstoelen, een buitendouche en een grasveldje voor de kinderen.

Activiteiten
Wandelen, fietstochten vanuit de vakantiewoning, de Roucous Golf (9 holes) 10 km, zwembad met glijbaan, media, markten voor lokale producten op 5 km.

Foto's & video's

De verhuurder, Thijs & Lydia

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Nederland
Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Bekijk het volledige profiel

Prijzen & reserveren

Prijzen zijn per verblijf
  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 118,-
  • € 126,-
  • € 134,-
  • € 141,-
  • € 181,-
  • € 189,-
  • € 314,-
  • € 346,-
  • € 361,-
  • € 448,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & reserveren
Klik nu op de vertrekdatum
december 2018
M D W D V Z Z
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
M D W D V Z Z
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
M D W D V Z Z
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
M D W D V Z Z
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
M D W D V Z Z
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
mei 2019
M D W D V Z Z
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Tarieven

Prijzen zijn per verblijf
Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
03-11-2018 - 22-12-2018 € 118,00 - - € 825,00 - 7 nachten
22-12-2018 - 05-01-2019 € 189,00 - - € 1320,00 - 7 nachten
05-01-2019 - 30-03-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
30-03-2019 - 13-04-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
13-04-2019 - 04-05-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
04-05-2019 - 18-05-2019 € 118,00 - - € 825,00 - 7 nachten
18-05-2019 - 15-06-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
15-06-2019 - 22-06-2019 € 134,00 - - € 935,00 - 7 nachten
22-06-2019 - 29-06-2019 € 181,00 - - € 1265,00 - 7 nachten
29-06-2019 - 06-07-2019 € 314,00 - - € 2200,00 - 7 nachten
06-07-2019 - 13-07-2019 € 346,00 - - € 2420,00 - 7 nachten
13-07-2019 - 20-07-2019 € 361,00 - - € 2530,00 - 7 nachten
20-07-2019 - 24-08-2019 € 448,00 - - € 3135,00 - 7 nachten
24-08-2019 - 31-08-2019 € 314,00 - - € 2200,00 - 7 nachten
31-08-2019 - 14-09-2019 € 141,00 - - € 990,00 - 7 nachten
14-09-2019 - 28-09-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
28-09-2019 - 02-11-2019 € 118,00 - - € 825,00 - 7 nachten
02-11-2019 - 21-12-2019 € 118,00 - - € 825,00 - 7 nachten

Extra's

Soort Prijs
Borgsom € 1000,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 120,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht

Omgeving & locatie

loading-maps
loading-maps
Een moment geduld...

Faciliteiten

  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden
  • Bureau / kaptafel
  • Zitje
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel
  • Zitje

een grote slaapzaal speciaal voor de kids met 6 bedden 90x190 en een heuse eigen speelhoek met eigen TV / DVD (dit zullen ze helemaal geweldig vinden)

  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Dekens
  • Kledingkast(en)
  • Airconditioning
  • Bureau / kaptafel
  • Zitje

Het buitenzwembad 10mx5m met genoeg listoelen, groot en ruim terras, buitendouche, biedt een prachtig uitzicht op de omringende heuvels. In juli / augustus gebruiken de charmante eigenaresse en haar twee leuke kinderen heel soms discreet het zwembad. De eerste twee weken van augustus zijn de eigenaren op vakantie en dan maakt niemand anders gebruik van het zwembad.

  • Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Villa
  • 200 m2
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Kinderbadje
  • Fietsen
  • Golf
  • Golfsurfen
  • Wandelen
  • Zwemmen
  • Cultuur & historie
  • Luxe accommodatie
  • Natuurhuisjes
  • Naturisme
  • Groepsaccommodatie
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Centrale verwarming
  • Televisie
  • Dvd-speler
  • Wifi
  • Internetaansluiting
  • Barbecue
  • Parasol(s)
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Van buiten zichtbaar
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Huisdieren toegestaan
  • Berging
  • Apart toilet
  • Huisdieren in overleg
  • Bedlinnen
  • Handdoeken

Reviews

  • Op basis van 1 review 8,3
  • Algemene indruk 9,0
  • Ligging 8,0
  • Faciliteiten vakantiehuis 9,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 9,0
  • Hygiëne 8,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 8,0
  • Prijs/kwaliteit 7,0
  • Wiebies, met groep. Gaf in gemiddeld een 8,3  

    Prachtig huis op een afgelegen plek. Heerlijk zwembad. Ideaal voor meerdere gezinnen. Auto wel noodzakelijk. In de ongeving leuke stadjes, mooie wandelroutes, waterpark, kano. Genoeg te doen dus. inpuntje: geen kussens op de ligstoelen.