Villa


Villa Castelneuve
Prachtige ruime privé vakantiewoning met een luxe en sfeervolle uitstraling in het Zuiden van de Lot, geschikt voor 12 personen (6 volwassenen en 6 kinderen + 2 baby’s).  Volledig omheind privé-zwembad met schitterend uitzicht op de groene heuvels. Winkels, terrasjes en restaurantjes in het dorp op ongeveer 5 km. Eigenaren wonen volledig gescheiden in apart huis en hebben zelf ook een privé-zwembad (zie 5e foto), waardoor u tijdens uw welverdiende vakantie helemaal uw eigen paradijsje heeft! Zwembad eigenaren ligt aan andere kant van hun huis waardoor u toch volledig privé zit. Ideaal voor romantische get-aways in voor- en naseizoen vanwege de super Jacuzzi! Prijs tot juli en na augustus gebaseerd op max 4 ps, elke ps extra betaalt 50,- euros pw.

Binnen
Castelneuve heeft een grote woonkamer met een moderne, goed uitgeruste keuken, een mooie eethoek en een lounge. Deze ruime woon/leefkeuken geeft  toegang tot een sfeervol al – fresco terras, waar u beschut en veilig (en gezellig) buiten kunt eten (à la plancha). Op de begane grond bevinden zich twee mooie grote slaapkamers met goede tweepersoonsbedden (160x200), een luxe badkamer met douche en een apart toilet. Boven nog een twee persoons slaapkamer, een volledig ingerichte kamer voor uw baby(s) (commode, bad,  bed), een grote slaapzaal speciaal voor de kids met 6 bedden van 90x190 en een heuse eigen speelhoek met eigen TV / DVD (dit zullen ze helemaal geweldig vinden), een mooie badkamer met douche en bad, en een apart toilet.Een indoor spa is te gebruiken in het voor-en naseizoen. Vloerverwarming op de begane grond, airconditioning boven. Villa Castelneuve is geschikt voor maximaal 6 volwassenen + 6 kinderen (en 2 baby's). In juli / augustus zijn honden toegestaan op aanvraag, ??buiten deze twee maanden is één hond toegestaan.

Buiten
Het volledige privé-zwembad van Castelneuve meet 10 x 5mtr. U heeft vanaf het terras van het zwembad zicht op de heuvels, een prachtig vergezicht! Er zijn genoeg ligstoelen, een buitendouche en een grasveldje voor de kinderen.

Activiteiten
Wandelen, fietstochten vanuit de vakantiewoning, de Roucous Golf (9 holes) 10 km, zwembad met glijbaan, media, markten voor lokale producten op 5 km.

De verhuurder, Thijs & Lydia

Advertentie online sinds maart 2016

Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 4 uur
Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de oranje button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen

Getoonde prijzen zijn per week. Uitchecken voor 09.00 uur.
Verbruikt u meer dan 150 kw/h per week aan electriciteit dan moet u daarvoor extra betalen. Dit kan ter plaatse.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

Van € 1320,- voor € 1188,- per week
van
za 18-mei-2024
tot
za 01-jun-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
Korting 10%
Van € 1210,- voor € 1089,- per week
van
za 01-jun-2024
tot
za 22-jun-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1210,00
Midweek -
Nacht € 173,00
Weekend -
Korting 10%
Van € 1320,- voor € 1188,- per week
van
za 22-jun-2024
tot
za 29-jun-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
Korting 10%
Van € 2090,- voor € 1881,- per week
van
za 29-jun-2024
tot
za 06-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2090,00
Midweek -
Nacht € 299,00
Weekend -
Korting 10%
Van € 2640,- voor € 2376,- per week
van
za 06-jul-2024
tot
za 13-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2640,00
Midweek -
Nacht € 377,00
Weekend -
Korting 10%
van
za 13-jul-2024
tot
za 20-jul-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2640,00
Midweek -
Nacht € 377,00
Weekend -
van
za 20-jul-2024
tot
za 24-aug-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3025,00
Midweek -
Nacht € 432,00
Weekend -
van
za 24-aug-2024
tot
za 31-aug-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2640,00
Midweek -
Nacht € 377,00
Weekend -
van
za 31-aug-2024
tot
za 21-sep-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
za 21-sep-2024
tot
za 26-okt-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
za 26-okt-2024
tot
za 14-dec-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
za 14-dec-2024
tot
za 26-apr-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3500,00
Midweek -
Nacht € 500,00
Weekend -
van
za 26-apr-2025
tot
za 17-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
za 17-mei-2025
tot
za 31-mei-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1375,00
Midweek -
Nacht € 196,00
Weekend -
van
za 31-mei-2025
tot
za 21-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
za 21-jun-2025
tot
za 28-jun-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1430,00
Midweek -
Nacht € 204,00
Weekend -
van
za 28-jun-2025
tot
za 05-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
za 05-jul-2025
tot
za 19-jul-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
za 19-jul-2025
tot
za 16-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 471,00
Weekend -
van
za 16-aug-2025
tot
za 23-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3025,00
Midweek -
Nacht € 432,00
Weekend -
van
za 23-aug-2025
tot
za 30-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
za 30-aug-2025
tot
za 20-sep-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1485,00
Midweek -
Nacht € 212,00
Weekend -
van
za 20-sep-2025
tot
za 25-okt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1375,00
Midweek -
Nacht € 196,00
Weekend -
van
za 25-okt-2025
tot
za 13-dec-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Administratiekosten verhuurder
€ 40,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 135,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 50,00
Per week
Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden

Airconditioning

Slaapkamer 2
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden

Kledingkast(en)

Slaapkamer 3
1e verdieping

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Slaapkamer 4
1e verdieping

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Slaapkamer 5
1e verdieping

Bed: 1-persoons 180 x 70 cm

Tegels

Dekbedden

Badkamer 1
Begane grond

Douche

Wastafel

Badkamer 2
1e verdieping

Douche

Ligbad

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Bestek & servies

Broodrooster

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 200 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Kinderbadje
  • Commode

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Golfsurfen
  • Wandelen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Luxe accommodatie
  • Natuurhuisjes
  • Naturisme
  • Groepsaccommodatie

Wellness

  • Bubbelbad / Hot tub

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Vloerverwarming

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Dvd-speler
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Parasol(s)
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)

Privacy

  • Van buiten zichtbaar
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Berging
  • Apart toilet
  • Huisdieren in overleg

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken


€ 1.089,-
per week v.a.
€ 1.089,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder