Landhuis / Kasteel

Courteau, in stijl gerestaureerde ex-boerderij 5 sl-kam`s, 4 bad-kam`s, max 12 pers
prijzen hoogseizoen: 6 prs €2200,- 12 pers €2700,- (excl 2 baby`s), laagseizoen: 6 pers €1600,-  12 pers €2100,- verwarmd zwembad, volledige privacy à la campagne.
Courteau: muren volledig opgetrokken uit natuursteen ( en pierre) en de oude spanten (charpentes) zijn nog volledig in zicht. Het huis bevat centraal gelegen een pigeonnier (ex-duiventoren) met aan de voorzijde de entree, boven een kinderkamer met 2 één-persoons bedden en onder de entree de keuken. Aan één zijde ligt het oude boerenhuis met daarin een grote slaapkamer met 1 twee-persoons bed en een opklapbaar één-persoons bed en een verplaatsbaar baby/peuterbedje. Deze slaapkamer is voorzien van een badkamer met ligbad/toiletruimte en wasmachine. Dit deel van het huis heeft boven 2 slaapkamers met elk één 2-persoons bed, een opklapbaar baby/peuterbedje, en elk een eigen douche/toiletruimte. Aan de andere zijde van de pigeonnier grenst de grote woonkamer en eetkamer met daaraan grenzend de keuken die weer een uitloop heeft op de terrassen aan de achterzijde van het huis. Boven de eetkamer bevindt zich de 5-de slaapkamer met 3 één-persoonsbedden met een eigen douche/toiletruimte.
Buiten rondom het huis liggen 3 terrassen, zodat men gedurende de dag altijd ergens in de zon/schaduwzijde kan zitten. In de achtertuin ligt een verwarmd zwembad 9x4x1,50 mtr (22-24 gr) met grote terrassen en ligstoelen met een grote parasol. Hier kan men à la nature in volledige privacy een week echt relaxen als ware men herboren "in het aards paradijs of als God in Frankrijk". Voor de veiligheid van de kleine kinderen is het zwembad geheel omheind.
Het huis ligt 150 mtr van de doorgaande weg vrij in een open ruimte tussen uitgestrekte bos/natuurgebieden in het gehucht (hameau) Estrade, halfweg tussen Villeréal en chateau Biron, tussen de bastide-dorpen Monflanquin (Lot-et-Garonne) en Monpazier (Dordogne). Bastides zijn middeleeuwse dorpjes waar in de zomer veel culturele feesten kunnen worden bezocht, s`ochtends markten zijn en bijna elke avond is er in de onmiddellijke omgeving wel een dorpsplein of middeleeuwse markthal waar van een "repas local" met de plaatselijke bevolking kan worden genoten van regionale gerechten onder het genot van de beste Bergerac wijnen en begeleid door een traditionele franse band kan worden gedanst. Ook de kinderen vinden hier tot in de late uurtjes hun plezier. In Frankrijk zijn de kinderen er altijd bij in een ontspannen sfeer.
Ons huis ligt op 5 km afstand van Villeréal waar alle voorzieningen zijn, zoals supermarkt, bank, huisartsen-praktijk, tankstation, garage, etc. Het ligt in de Lot-et-Garonne op de grens met de Dordogne, halfweg tussen Bergerac en Villeneuve-sur-Lot. Het vliegveld van Bergerac ligt op 30 km (vluchten op Rotterdam en Charlerois (Brussel).
Deze streek wordt door steeds meer Nederlanders en Belgen ontdekt en gewaardeerd, nadat de engelsen reeds 30 jaar geleden veel buitenverblijven hebben opgekocht en gerestaureerd. De combinatie van landelijke rust met oude middeleeuwse architectuur geeft de streek haar charme, terwijl de Dordogne voor veel gezinnen te druk en hectisch wordt. Hier sta je nog niet in de file of in de rij.
Fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen; van huis uit zijn prachtige landelijke fietsroutes te volgen al of niet vlak door schilderachtige rivierdalen langs de Lot en de Dropt of kuitenbijters op en af door het "Toscana van d`Aquitaine". Biron, een van de oudste chateaus van Frankrijk ligt op wandel-afstand en vlak daarbij in Capelle-Biron is een klim- en klauterpark met zwembad.

De verhuurder, Frans

Bij Micazu sinds januari 2019

Toon website

Reageert gemiddeld binnen 1 uur

Wij wonen al sinds 2000 op Courteau. Zijn beiden opgegroeid op een boerderij
in de Kempen (Noord-Brabant) en voelden ons al meteen thuis op het Franse platteland. Hebben beiden in het onderwijs gewerkt en zijn later overgeschakeld op een eigen tuinbouwbedrijf met asperges en aardbeien, en daarna naar Frankrijk verhuisd. Sinds een paar jaar verhuren wij ons huis in de zomer als vakantiehuis
en gedurende de winter verblijven wij in ons tweede huis in Diessen-Hilvarenbeek.(*GEGEVENS AFGESCHERMD*)

Getoonde prijzen zijn basisprijs voor min 6 pers =1600 voor het laag-seizoen en 2200 voor het hoogseizoen; per persoon extra wordt €100,- p.p.p.week extra berekend max 2 baby`s gratis. aanbetaling 50% bij reservering, 2-de termijn 14 dagen voor huurtermijn, excl €500,- borg. Wanneer U huurperiode en aantal pers doormailt, geef ik U de juiste huurprijs door.

31-07-2019
16-10-2019
Week € 1600,00
Nacht € 228,00
16-05-2020
27-06-2020
Week € 1600,00
Nacht € 229,00
27-06-2020
11-07-2020
Week € 1900,00
Nacht € 271,00
11-07-2020
22-08-2020
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
22-08-2020
05-09-2020
Week € 1900,00
Nacht € 271,00
05-09-2020
17-10-2020
Week € 1600,00
Nacht € 229,00

€ 500,00
Extra persoon (basisprijs geldt t/m 6 personen)
€ 100,00
Per persoon per week

courteau ligt op loopafstand van Biron en Villeréal en op fietsafstand van Monpazier en Monflanquin halfweg tussen de Dordogne en de Lot

80 m2

Eetkamerstoelen (10)

20 m2

Eetkamerstoelen (6)

25 m2

Bed: 2-persoons 220 x 200 cm

2e verdieping

Bed: 1-persoons 190 x 100 cm

Bed: Lits-jumeaux 190 x 200 cm

18 m2

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

2e verdieping
15 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 210 x 90 cm

2e verdieping

Fornuis: Elektrisch (5 Kookzones/branders)

  • Landhuis / Kasteel

  • 220 m2

  • Kinderbed (2)
  • Kinderbox
  • Traphekjes
  • Campingbed (2)

  • Attractieparken
  • Naturisme

  • iPod aansluiting
  • Televisiescherm in cm: (80)
  • Nederlandstalige zenders (1)
  • USB-aansluiting

  • Carport
  • Parkeerplaats(en) (5)
  • Terras (4)
  • Tuinstoel(en) (12)
  • Tuintafel(s) (3)

  • Apart toilet (4)
  • Accommodatie op verdieping: (4)

  • Handdoeken (30)
  • Strandlakens (10)

1.600,-
1.600,-