Geheel vrij fantastisch gelegen ruime en comfortabele 6 persoons villa met groot zwembad in de Lot et Garonne (op 15 km van de grens met de Dordogne), met uitzicht rondom. Het uitnodigende glooiende landschap met zijn vele pittoreske middeleeuwse dorpjes en kastelen heeft vele zwemmogelijkheden in de grote rivieren, de Lot en de Dordogne. Het huis ligt op een perceel van 1,4ha zonder inkijk van buren en met een fantastisch uitzicht op de omliggende velden en in de verte het s'avonds romantisch verlichte dorpje Monfanquin. Dichtstbijzijnde dorpswinkel op 5 km in Lachapelle-Biron en grotere supers Casino in Monflanquin en een Intermarche in Villereal. De dorpjes in de omgeving hebben afwisselend op iedere weekdag een markt. Het hier hier fantastisch tot rust komen in de natuur of vertier zoeken in een van de dorpjes of grotere plaatsen zoals Villeneuve sur Lot of Agen. Goed toegankelijk met de auto of via vliegveld Bergerac (45min) of de TGV naar Agen (45min); Heerlijk fietsen, wandelen of gewoon lekker niets doen.

De verhuurder, Sas & Marc

Advertentie online sinds augustus 2022

Wij zijn een Nederlands stel met een vakantiehuis in een fantastisch gebied. Als we er niet zijn vinden we het zonde om andere mensen niet te laten genieten van het heerlijke huis en de prachtige omgeving waarin het ligt. We hopen dat u er net zo veel plezier gaat beleven als wij!

Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.

Villa's worden niet verhuurd aan groepen en mensen die minder dan 30 jaar oud zijn en (huis) dieren zijn niet toegestaan.
Zwembad is vanaf 22 oktober afgesloten

za 17-sep-2022
za 22-okt-2022
Week € 1150,00
Nacht € 164,00
za 22-okt-2022
vr 04-nov-2022
Week € 1050,00
Nacht € 150,00
vr 04-nov-2022
za 24-dec-2022
Week € 980,00
Nacht € 140,00
za 24-dec-2022
za 07-jan-2023
Week € 1050,00
Nacht € 150,00
za 07-jan-2023
za 18-feb-2023
Week € 980,00
Nacht € 140,00
za 18-feb-2023
za 04-mrt-2023
Week € 1050,00
Nacht € 150,00
za 04-mrt-2023
za 29-apr-2023
Week € 1090,00
Nacht € 156,00
za 29-apr-2023
za 06-mei-2023
Week € 1250,00
Nacht € 179,00
za 06-mei-2023
za 08-jul-2023
Week € 1450,00
Nacht € 207,00
za 08-jul-2023
za 22-jul-2023
Week € 1750,00
Nacht € 250,00
za 22-jul-2023
za 26-aug-2023
Week € 2250,00
Nacht € 321,00
za 26-aug-2023
za 16-sep-2023
Week € 1550,00
Nacht € 221,00
za 16-sep-2023
za 14-okt-2023
Week € 1150,00
Nacht € 164,00
za 14-okt-2023
za 21-okt-2023
Week € 1250,00
Nacht € 179,00
za 21-okt-2023
za 23-dec-2023
Week € 1050,00
Nacht € 150,00

€ 20,00
€ 500,00
€ 100,00
Toeristenbelasting alle leeftijden
€ 1,50
Per persoon per nacht

50 m2

Bank 3 zits (2)

Fauteuil(s) (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Granito / beton

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Granito / beton

Dekbedden (1)

Bed: 2-persoons 200 x 150 cm

Dekbedden (1)

9 m2

3 m2

Föhn

  • 123 m2

  • Attractieparken

  • Kabeltelevisie
  • Televisiescherm in cm: (112)

  • Carport
  • Parkeerplaats(en) (10)
  • Tuinstoel(en) (8)
  • Tuintafel(s) (3)
  • Buitenkeuken

  • Wijnkelder
  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Badjassen (2)
  • Handdoeken (2)
  • Strandlakens

€ 980,-
€ 980,-

La maison du bouchonnier

8,7
Vanaf per nacht € 114,- per week € 795,-