Geheel vrij fantastisch gelegen ruime en comfortabele 6 persoons villa met groot zwembad in de Lot et Garonne (op 15 km van de grens met de Dordogne), met uitzicht rondom. Het uitnodigende glooiende landschap met zijn vele pittoreske middeleeuwse dorpjes en kastelen heeft vele zwemmogelijkheden in de grote rivieren, de Lot en de Dordogne. Het huis ligt op een perceel van 1,4ha zonder inkijk van buren en met een fantastisch uitzicht op de omliggende velden en in de verte het s'avonds romantisch verlichte dorpje Monfanquin. Dichtstbijzijnde dorpswinkel op 5 km in Lachapelle-Biron en grotere supers Casino in Monflanquin en een Intermarche in Villereal. De dorpjes in de omgeving hebben afwisselend op iedere weekdag een markt. Het hier hier fantastisch tot rust komen in de natuur of vertier zoeken in een van de dorpjes of grotere plaatsen zoals Villeneuve sur Lot of Agen. Goed toegankelijk met de auto of via vliegveld Bergerac (45min) of de TGV naar Agen (45min); Heerlijk fietsen, wandelen of gewoon lekker niets doen.

De verhuurder, Sas & Marc

Advertentie online sinds augustus 2022

Reageert gemiddeld binnen 6 uur
Wij zijn een Nederlands stel met een vakantiehuis in een fantastisch gebied. Als we er niet zijn vinden we het zonde om andere mensen niet te laten genieten van het heerlijke huis en de prachtige omgeving waarin het ligt. We hopen dat u er net zo veel plezier gaat beleven als wij!

Villa's worden niet verhuurd aan groepen en mensen die minder dan 27 jaar oud zijn en (huis) dieren zijn niet toegestaan.
Zwembad is vanaf 22 oktober afgesloten

zo 03-mrt-2024
zo 28-apr-2024
Week € 1095,00
Nacht € 161,00
zo 28-apr-2024
zo 05-mei-2024
Week € 1255,00
Nacht € 184,00
zo 05-mei-2024
zo 09-jun-2024
Week € 1650,00
Nacht € 240,00
zo 09-jun-2024
zo 07-jul-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
zo 07-jul-2024
Week € 2730,00
Nacht € 390,00
za 21-sep-2024
Week € 1750,00
Nacht € 250,00
za 21-sep-2024
ma 21-okt-2024
Week € 1610,00
Nacht € 230,00
ma 21-okt-2024
ma 23-dec-2024
Week € 1102,00
Nacht € 158,00
ma 23-dec-2024
di 07-jan-2025
Week € 1108,00
Nacht € 163,00
di 07-jan-2025
di 18-feb-2025
Week € 1034,00
Nacht € 152,00
di 18-feb-2025
ma 03-mrt-2025
Week € 1102,00
Nacht € 158,00
ma 03-mrt-2025
ma 28-apr-2025
Week € 1150,00
Nacht € 169,00
ma 28-apr-2025
ma 05-mei-2025
Week € 1318,00
Nacht € 193,00
ma 05-mei-2025
ma 07-jul-2025
Week € 1528,00
Nacht € 223,00
ma 07-jul-2025
zo 31-aug-2025
Week € 1764,00
Nacht € 378,00

€ 20,00
Per persoon per week
€ 400,00
€ 100,00
Toeristenbelasting alle leeftijden
€ 1,50
Per persoon per nacht

50 m2

Bank 3 zits (2)

Fauteuil(s) (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Granito / beton

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Granito / beton

Dekbedden (1)

Bed: 2-persoons 200 x 150 cm

Dekbedden (1)

9 m2

3 m2

Föhn

  • 123 m2

  • Attractieparken

  • Kabeltelevisie

  • Carport
  • Parkeerplaats(en) (10)
  • Tuinstoel(en) (8)
  • Tuintafel(s) (3)
  • Buitenkeuken

  • Wijnkelder
  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Badjassen (2)
  • Handdoeken (2)
  • Strandlakens

€ 1.034,-
€ 1.034,-