Gite Cezanne (2 personen)
Deze gite is ingericht met een living, complete keuken, 1 slaapkamer.
Uiteraard is een aparte badkamer (douche) met toilet aanwezig. Een wasmachine maakt deze gite compleet.
Vanuit de openslaande deuren loopt u zo naar het zonneterras of het overdekte terras.
Voor deze gite geldt
- De keuken is voorzien van een vaatwasser oven-magnetron,4 pits gas,
koel+vriesvak, koffiezetapparaat, en waterkoker
- kussens, dekbedden, hand-en bedlinnen, badlakens zijn aanwezig
- een tv + aansluiting met alle Nederlandse zenders
- gemeubileerde terrassen + barbecue
- huisdieren zijn toegestaan

Geverifieerde reviews

Echte huurders, echte meningen.

Bekijk alle reviews

De verhuurder, Vincent

Bij Micazu sinds januari 2012

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

Ik ben Vincent Tibosch. Jarenlang heb ik een droom gekoesterd om in Frankrijk een nieuw bestaan op te bouwen. In 2006 is die droom werkelijkheid geworden en heb ik in Frankrijk een (vervallen) boerderij gekocht. Inmiddels heb ik de boerderij omgetoverd tot Domaine Vincent waaruit er drie prachtige gites zijn ontstaan.
Vanaf mijn domaine kunt u genieten van een prachtig glooiend landschap en de rust en ruimte die hier volop aanwezig is. Aarzel niet en wellicht mag ik u binnenkort verwelkomen.

De prijzen zijn inclusief hand en bedlinnen,toeristenbelasting, water en elektra.
Exclusief de eindschoonmaak.

19-10-2019
Week € 300,00
Nacht € 43,00

€ 45,00
€ 28,00

Douzains ligt in het departement Lot-et-Garonne aan de buitengrenzen van de Périgord (Dordogne). De charme van  Douzains en de schoonheid van het glooiende heuvelachtige landschap, maakt Douzains tot een ideale vakantiestek voor ieder die van rust, natuur en mooie oude steden houdt.
Door de gunstige geografische ligging is het goed te doen om vanuit Douzains de bastide-stadjes in de omgeving te bezoeken: o.a. Monpazier, Villeréal, Castillonnès, Monflaquin. Maar ook de prachtige kastelen van Biron, Bonaquil en Duras liggen op een steenworp afstand.
U kunt uiteraard ook een grotere tour maken naar middeleeuwse steden zoals Sarlat en Agen, en eindig deze door de wijnstreken van Bergerac of Cahors.
Van mei t/m september zijn in de regio diverse markten, feesten en festivals te bezoeken. Zo is er elke dinsdagavond “eet-markt” in Eymet!  Iedere Zondag is er een leuke markt in Issigeac.
Voor de kinderen zijn er diverse attractieparken in de omgeving te vinden. o.a. Walibi-parc in Agen, Survival-parc in La Capelle-Biron.

Fauteuil(s) (2)

Slaapkamer

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

8 m2

Fornuis: Keramisch (4 Kookzones/branders)

Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • 30 m2

  • Stedentrip

Wellness

  • Jacuzzi / Hot tub

  • Televisiescherm in cm: (1)
  • Nederlandstalige zenders (12)

  • Jacuzzi / Hot tub
  • Tuinstoel(en) (2)

  • Handdoeken (6)

  • Campingbed (1)