De woning heeft zijn oorspronkelijke oude stenen muren behouden, zodat het in de zomer binnen lekker koel blijft. De woning ligt op een terrein van 1,1 ha in een oase van ruimte en rust, gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap.Aan de andere zijde van de woning bevindt zich de gîte waarin de conciërge verblijft. Hier kunt u terecht voor de sleutel of eventueel voor noodgevallen. De gîte bevindt zich in een afgesloten apart gedeelte met een eigen terras en inkom (geen inkijk naar u), zodat u niet gestoord wordt tijdens uw verblijf. Prijs buitenom juli en augustus gebaseerd op max 6 ps, elke extra ps betaalt 50 euros p.w.

Het vakantiehuis Maussac heeft een eigen entree, een salon met houtkachel, eetgedeelte en een grote  flatscreen tv. De keuken heeft alle comfort die u nodig heeft. Er is een badkamer met 2 douches en een bad. In de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.Op de eerste verdieping zijn  5 slaapkamers (waarvan slaapkamer 1 en 2 met airconditioning). De 1ste heeft een dubbel bed met achter een laag muurtje twee één persoonsbedden. Deze slaapkamer heeft ook een eigen badkamer (bad, douche, wastafel en wc). De 2e  en 3e slaapkamer hebben een tweepersoonsbed en een kinderbedje. De 4e slaapkamer bestaat uit 3 één-persoonsbedden en de 5de bestaat uit 2 één-persoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel en wc.

Maussac bevindt zich op een terrein van 1,1 hectare gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap. Het is een oase van ruimte en rust. Geniet van de mooie fauna en flora; buizerds, valken, uilen, reeën en bunzings kruisen uw pad. In de grote tuin vindt u een privé zwembad van (9 x 4,5 m), terras met buitentafel en stoelen, grote BBQ, ligzetels en parasols en een trampoline voor de kinderen maken dit vakantiehuis tot een ideale zomerbestemming! Naast de woning bevindt zich een grote droogschuur van 110 m2. Er zijn ook een stuk of zes fietsen aanwezig bij Maussac.

U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen.In de omgeving zijn er vele mogelijkheden om te sporten: wandelen, paardrijden, waterskiën, vissen, fietsen, ...Een bakker vind je op 2 km afstand.  Verschillende warenhuizen en apotheek vind je op 10 km in Miramont de Guyenne.

Advertentie online sinds december 2014

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

De prijzen buitenom juli en augustus zijn gebaseerd op max 6 personen, voor elke extra persoon komt er 50 euro bij.

za 16-jul-2022
za 20-aug-2022
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 20-aug-2022
za 27-aug-2022
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 27-aug-2022
za 03-sep-2022
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 03-sep-2022
za 24-sep-2022
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 24-sep-2022
za 29-okt-2022
Week € 935,00
Nacht € 134,00
za 29-okt-2022
za 17-dec-2022
Week € 770,00
Nacht € 110,00
za 31-dec-2022
za 25-mrt-2023
Week € 770,00
Nacht € 110,00
za 25-mrt-2023
za 22-apr-2023
Week € 825,00
Nacht € 118,00
za 22-apr-2023
za 06-mei-2023
Week € 1045,00
Nacht € 149,00
za 06-mei-2023
za 20-mei-2023
Week € 880,00
Nacht € 126,00
za 20-mei-2023
za 10-jun-2023
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 10-jun-2023
za 24-jun-2023
Week € 1045,00
Nacht € 149,00
za 24-jun-2023
za 01-jul-2023
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 01-jul-2023
za 08-jul-2023
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 08-jul-2023
za 15-jul-2023
Week € 2640,00
Nacht € 377,00
za 15-jul-2023
za 19-aug-2023
Week € 2750,00
Nacht € 393,00
za 19-aug-2023
za 26-aug-2023
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 26-aug-2023
za 02-sep-2023
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 02-sep-2023
za 23-sep-2023
Week € 1045,00
Nacht € 149,00
za 23-sep-2023
za 28-okt-2023
Week € 990,00
Nacht € 141,00
za 28-okt-2023
za 16-dec-2023
Week € 770,00
Nacht € 110,00

€ 40,00
Annuleringskosten
€ 125,00
€ 10,00
€ 400,00
€ 125,00
€ 50,00

Souterrain
50 m2

Natuursteen

Bank 4 zits (1)

Bed: King-size 200 x 180 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Douche (2)

  • 270 m2

  • Campingbed (1)

  • Budget

  • Tuinstoel(en) (12)

  • Tafelvoetbal
  • Biljart- / snookertafel
  • Trampoline

€ 770,-
€ 770,-