Maussac 6,8
79,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Maussac

De woning heeft zijn oorspronkelijke oude stenen muren behouden, zodat het in de zomer binnen lekker koel blijft. De woning ligt op een terrein van 1,1 ha in een oase van ruimte en rust, gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap.Aan de andere zijde van de woning bevindt zich de gîte waarin de conciërge verblijft. Hier kunt u terecht voor de sleutel of eventueel voor noodgevallen. De gîte bevindt zich in een afgesloten apart gedeelte met een eigen terras en inkom (geen inkijk naar u), zodat u niet gestoord wordt tijdens uw verblijf.

Het vakantiehuis Maussac heeft een eigen entree, een salon met houtkachel, eetgedeelte en een grote  flatscreen tv. De keuken heeft alle comfort die u nodig heeft. Er is een badkamer met 2 douches en een bad. In de berging vindt u een wasmachine, droger en droogrek.Op de eerste verdieping zijn  5 slaapkamers (waarvan slaapkamer 1 en 2 met airconditioning). De 1ste heeft een dubbel bed met achter een laag muurtje twee één persoonsbedden. Deze slaapkamer heeft ook een eigen badkamer (bad, douche, wastafel en wc). De 2e  en 3e slaapkamer hebben een tweepersoonsbed en een kinderbedje. De 4e slaapkamer bestaat uit 3 één-persoonsbedden en de 5de bestaat uit 2 één-persoonsbedden. Op de verdieping vindt u nog een extra badkamer met bad, douche, wastafel en wc.

Maussac bevindt zich op een terrein van 1,1 hectare gelegen tussen velden en bossen en met prachtige uitzichten over het glooiende landschap. Het is een oase van ruimte en rust. Geniet van de mooie fauna en flora; buizerds, valken, uilen, reeën en bunzings kruisen uw pad. In de grote tuin vindt u een privé zwembad van (9 x 4,5 m), terras met buitentafel en stoelen, grote BBQ, ligzetels en parasols en een trampoline voor de kinderen maken dit vakantiehuis tot een ideale zomerbestemming! Naast de woning bevindt zich een grote droogschuur van 110 m2. Er zijn ook een stuk of zes fietsen aanwezig bij Maussac.

U vindt in deze streek pittoreske dorpjes en stadjes, met terrassen op middeleeuwse marktpleintjes met eeuwenoude houten markthallen, zoals Villeréal het bastidestadje uit de 13e eeuw, en Pujols, Castillonès, Marmande en de hoofdstad Agen.In de omgeving zijn er vele mogelijkheden om te sporten: wandelen, paardrijden, waterskiën, vissen, fietsen, ...Een bakker vind je op 2 km afstand.  Verschillende warenhuizen en apotheek vind je op 10 km in Miramont de Guyenne.

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur.

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 79,-
  • € 94,-
  • € 110,-
  • € 126,-
  • € 141,-
  • € 157,-
  • € 236,-
  • € 314,-
  • € 346,-
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

De prijzen buitenom juli en augustus zijn gebaseerd op max 6 personen, voor elke extra persoon komt er 50 euros bij.

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
29-09-2018 - 03-11-2018 € 79,00 - - € 550,00 - 7 nachten
03-11-2018 - 22-12-2018 € 79,00 - - € 550,00 - 7 nachten
02-02-2019 - 30-03-2019 € 79,00 - - € 550,00 - 7 nachten
30-03-2019 - 20-04-2019 € 94,00 - - € 660,00 - 7 nachten
20-04-2019 - 04-05-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
04-05-2019 - 18-05-2019 € 110,00 - - € 770,00 - 7 nachten
18-05-2019 - 15-06-2019 € 126,00 - - € 990,00 - 7 nachten
15-06-2019 - 29-06-2019 € 157,00 - - € 1100,00 - 7 nachten
29-06-2019 - 06-07-2019 € 236,00 - - € 1650,00 - 7 nachten
06-07-2019 - 13-07-2019 € 314,00 - - € 2200,00 - 7 nachten
13-07-2019 - 24-08-2019 € 346,00 - - € 2420,00 - 7 nachten
24-08-2019 - 31-08-2019 € 157,00 - - € 1650,00 - 7 nachten
31-08-2019 - 14-09-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten
14-09-2019 - 28-09-2019 € 94,00 - - € 660,00 - 7 nachten
28-09-2019 - 02-11-2019 € 79,00 - - € 550,00 - 7 nachten
02-11-2019 - 21-12-2019 € 79,00 - - € 550,00 - 7 nachten

Borgsom € 400,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Energiekosten toeslag winter € - Naar verbruik Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht

GEZELLIGE WOONKAMER

  • 50 m2
  • Natuursteen
  • Bank 4 zits (1)
  • 270 m2
  • Campingbed (1)
  • Budget
  • Tuinstoel(en) (12)

Reviews

  • Op basis van 1 review 6,8
  • Algemene indruk 7,0
  • Ligging 9,0
  • Faciliteiten vakantiehuis 8,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 7,0
  • Kindvriendelijkheid 7,0
  • Hygiëne 2,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 6,0
  • Prijs/kwaliteit 8,0
  • Jolanda de Kok, met het gezin. Gaf op gemiddeld een 6,8

    Huis was niet schoongemaakt. O.a. veel muizenkeutels op aanrecht en in kastjes, aangebroken etenswaren, haren in badkamer, vieze koelkast. concierge heeft dit niet opgelost, zodat we zelf moesten schoonmaken. Na overleg met Francevilla en eigenaar, die erg attent reageerde, is ons toegezegd dat we een deel van het huurgeld terugkrijgen.
    Verder prachtige, rustige plek.