Vakantiehuis


Mandarre, prachtig domein in het zuiden van de LotMandarre is een uitermate geschikt vakantie ensemble voor grote groepen of voor families/vrienden die graag samen op vakantie gaan maar ook af en toe wat privacy willen. Het geheel bestaat namelijk uit een enorm mooi groot vakantiehuis met indrukwekkende dakconstructie en een zeer sfeervolle living waar u met zijn allen (max 17 personen) kunt genieten van de Franse geneugtes van het leven.  Geniet hier van het uitzicht, de rust en de stilte, speel samen een spelletje jeu de boule of ping pong en relax op het overdekte of open terras. Het geheel bestaat uit een landhuis met 2 aparte gites voor elk 4 personen (wilt u een keer alleen eten dan bieden beide gites ook een eigen keuken/woonkamertje).  Het hoofdhuis biedt zeer ruim plaats aan 8 personen (met eventueel 2 babies) en de beide gites liggen zelfstandig achter het hoofdhuis. De prijs tot 10 juli en na 28 augustus is gebaseerd op alleen het hoofdhuis (max 8 ps).

Binnen
Het hoofdhuis heeft een ruime open zithoek met DVD, TV, stereo (radio/cd) en eethoek. Via een brede trap komt u in de halfopen keuken (ook bereikbaar via het oostelijk aangelegen terras), hier kunt u heerlijk koken op het 6 pits elektrisch fornuis, verder vindt u hier natuurlijk een oven, afwasmachine, grote koelkast met diepvriescombinatie.  Een kleinere koelkast is nog beschikbaar in de andere hoek van de keuken.

Op de begane grond is er verder een badkamer met douche, wastafel en WC, een slaapkamer met  twee 1-persoonsbedden.  Er is tevens een kinderbedje en een kinderstoel aanwezig.

Op de eerste verdieping is de indeling als volgt: badkamer met douche, wastafel en WC, twee slaapkamers met een breed 2-pers.bed. (1.60 x 2 m) en nog een extra 1-persoonsbed. Er is tevens een kinderbedje en een kinderstoel aanwezig.
Er is nog een badkamer met ligbad, douche, wastafel en WC en een slaapkamer met een breed 2-pers.bed. (1.60 x 2 m).

De beide gites zijn als volgt: ze hebben een open keuken voorzien van magnetron, elektrisch fornuis, vaatwasmachine en alle kook- en eet-benodigdheden ; een slaapkamer met een breed 2-pers.bed (1.60 x 2 m), de ene gite heeft een badkamer met ligbad en douche, wastafel en toilet, alles ruim genoeg zodat ook rolstoel-gebruikers hier kunnen logeren, de andere gite heeft een inloopdouche en een aparte ruimte met toilet en lavabo. Boven: een mezzanine met 2 x 1-persoonsbedden en zithoek met sofa..

Buiten
Het grote verwarmde zwembad ligt naast het hoofdhuis in een prachtige tuin van maar liefst 4000m2. . Het uitzicht is zeer weids en omvat weilanden, bos en vergezichten. Er zijn overal gezellige hoekjes met diverse ligstoelen rondom het zwembad en tuinmeubelen om heerlijk te genieten.

Bijzonderheden
  • Strandlakens niet inbegrepen, handdoekenset te bestellen
  • Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Omgeving
De omgeving biedt voor elk wat wils: gezellige dorpjes met eet- en rommelmarkten, u kunt hier heerlijk wandelen en fietsen, maar ga vooral ook eens langs bij een lokale wijnboer, en bezoek de steden Cahors, Montauban,  Agen of Villeneuve sur Lot.

Een pareltje!

De verhuurder, Thijs & Lydia

Bij Micazu sinds november 2020

Bekijk het volledige profiel

Reageert gemiddeld binnen 6 uur

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene knop om te boeken.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
24-04-2021
tot
05-06-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 990,00
Midweek -
Nacht € 141,00
Weekend -
van
05-06-2021
tot
26-06-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
26-06-2021
tot
03-07-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1925,00
Midweek -
Nacht € 275,00
Weekend -
van
03-07-2021
tot
10-07-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
10-07-2021
tot
21-08-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3850,00
Midweek -
Nacht € 550,00
Weekend -
van
21-08-2021
tot
28-08-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 471,00
Weekend -
van
28-08-2021
tot
04-09-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
04-09-2021
tot
27-09-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Eindschoonmaak
€ 200,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 50,00
Per item
Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten
€ 35,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Tegels

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 3
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Laminaat

Slaapkamer 4
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Laminaat

Kledingkast(en)

Slaapkamer 5
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Dekens

Slaapkamer 6
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekens

Kledingkast(en)

Slaapkamer 7
1e verdieping

Bed: 1-persoons 200 x 100 cm

Bed: 1-persoons 200 x 100 cm

Laminaat

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 2
1e verdieping

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 3
1e verdieping

Toilet

Douche

Ligbad

Keuken

Soort: Open

Fornuis: (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 200 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Jeu de boules
  • Wandelen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Kindvriendelijk
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Groepsaccommodatie

Verwarming

  • Centrale verwarming

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Radio
  • Cd-speler
  • Dvd-speler
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Tafeltennistafel
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Veranda
  • Jeu de Boulesbaan

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Hal
  • Huisdieren toegestaan
  • Berging
  • Roken niet toegestaan
  • Accommodatie op verdieping: (2)

Mindervaliden

  • Rolstoelvriendelijk

Games & entertainment

  • Dartbord
  • Tafelvoetbal
  • (Strip)boeken
  • Dvd's / Blu-ray's
  • Tafeltennistafel

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


990,-
per week v.a.
990,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder