Landhuis / Kasteel

Gouverneurs woning Lot et Garonne

8,4

Gouverneurs woning van 400 jaar jong in Zuid Frankrijk (Lot et Garonne)op 6500 m2 eigen grond en inclusief prive zwembad met uitzicht op de vallei. Het karakteristieke huis in het gezellige Monclar D' Agenais is vrijstaand aan de rand van Monclar en tòch in de bewoonde wereld. Zeer beslist NIET te afgelegen! Het dorp staat bekend om zijn prachtige "Belleveu" van vele kilometers. In het dorp kunt u de dagelijkse benodigdheden op 5 minuten loopafstand kopen.

"Intermarche/Auchan" de super grote winkels waar werkelijk alles te koop is, bevinden zich zowel in St Livrade als in Villeneuve sur Lot (6 en 11 minuten rijden).

Het huis is een oase van rust voor natuurliefhebbers. Er is veel te beleven in de omgeving zoals: de middeleeuwse dorpjes, avondmarkten, gezellige drukke terrassen, vaak met live muziek, in de dorpjes worden zomeractiviteiten georganiseerd, in Monclar is er een bar/restaurant en een theater café. Je kunt heerlijk zwemmen en zonnen aan het strandje van Castelmoron aan de Lot.
De tennisbaan ligt om de hoek (3 min lopen), de tennisbaan is niet helemaal gratis.
De jeu de boules baan is in dezelfde Rue.
Er staan 2 mountainbikes tot uw beschikking.
De golfbaan "Golf de Barthe" is vlakbij (9 Trous I 2813m I Slope 128 I Par 36)

Indeling woning:
Het huis (geschikt voor 6 volwassenen en een kind) heeft een grote woonkamer (dvd, stereo, TV Canal digital Nederlandse zenders), met een eettafel voor 6 personen, riante zithoek.
De keuken is voorzien van 2 koelkasten, vrieskast, vaatwasser, magnetron met oven functie, waterkoker, koffiezet apparaat, Senseo en alle keukenbenodigdheden.
Hal met toilet plus trapopgang naar boven.

Indeling boven: 3 slaapkamers met elk een 2 persoonsbed (dekbedden aanwezig), waarvan 1 met bijzonder groot privé balkon (15m2) en 1met Frans balkon. Er is een campingbedje inclusief matras aanwezig.
Een zeer luxe badkamer met whirlpool en separate douchecabine, toilet en vaste wastafel.

Uiteraard is het huis voorzien van centrale verwarming.
Door de dikke muren van minimaal 50 cm i.c.m. de massief houten luiken voor de ramen geeft voor deze woning het ideale leefklimaat zowel in de zomer als in de winter.

In de berging naast de woning bevind zich een extra toilet, wastafel en koudwater douche (voor na het zonnebaden). Verder vindt u hier de wasmachine, droger, strijkplank en strijkijzer.

Buiten de woning is een enorm grote zonneweide/gazon geflankeerd door buxus oprijlaneninclusief metzwembad met prachtig uitzicht op de vallei. Aan de achterzijde van de woning zeer veel schaduwrijke plekken met eeuwenoude bomen.

Aanvullende info:
- Zwembad (7 meter bij 4 meter en 1,25 meter diep) met prachtig uitzicht op de valei
- Tentje op de zonneweide geen probleem.
- Inclusief bedlinnen, handdoeken, keukenlinnen en
huishoudlinnen
- Campingbedje inclusief matras aanwezig
- Niet roken.
- Huisdieren toegestaan.
- Borg €250,-
- Meer foto's zijn uiteraard te verkrijgen.
- Eind schoonmaak €75,-

Bergerac airport met autoverhuur op 40 minuten afstand, 1,5 uur vliegen.

De verhuurder

Bij Micazu sinds januari 2015

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

Welkom Chalet Bel Air van familie Laarman.Ik ben Harry Laarman, we hebben de karakteristieke woning 17 jaar geleden gekocht Wij waren direct verkocht aan de authentieke uitstraling van het huis. Niet te vergeten het prachtige panorama uitzicht.
We hebben het huis zo gerestaureerd waarbij de authentieke uitstraling gebleven is.
Wij willen jullie graag ontvangen in onze woning, heeft u vragen over de woning of omgeving stel uw vraag via 'Stel uw vraag aan de verhuurder'. Harry Laarman

- Inclusief bedlinnen, handdoeken, keukenlinnen en huishoudlinnen
- Campingbedje met matras aanwezig

01-06-2019
30-09-2019
Week € 875,00
Nacht € 125,00
30-09-2019
30-05-2020
Week € 805,00
Nacht € 115,00

€ -
Naar verbruik
Wordt verrekend met de borg.

60 m2

Vloerdelen

  • Landhuis / Kasteel

  • 100 m2

  • Televisiescherm in cm: (85)
  • Nederlandstalige zenders (20)

  • Parkeerplaats(en) (6)
  • Terras (3)
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Dakterras

  • Handdoeken (18)

  • Traphekjes
  • Campingbed (1)

  • Apart toilet (3)
  • Accommodatie op verdieping: (4)

805,-
805,-

Mill cottage Courbian

8,8
Mary Grahame