Vakantiehuis


Zeer luxe vrijstaande villa met privé zwembad vlakbij Villeneuve-sur-Lot. Deze villa is zeer smaakvol en comfortabel ingericht. De villa staat op een terrein van circa 4000 m2 en heeft een aantal terrassen. Op het terrein is een aparte garage voor twee auto’s. Zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. De villa is geschikt voor 8 personen, met extra slaapmogelijkheden tot 11 personen (1x slaapbank 2ps + 1 extra 1 ps bed).
De bouw van de villa is in 2013 afgerond en is dus nieuw en heeft een typische Franse eigentijdse uitstraling.
Binnenkomend treedt u binnen in een ruime centrale hal met garderobe vanwaar toegang tot de living en keuken, en via een afsluitbare schuifdeur naar de rechter vleugel met Master-bedroom en badkamer. Voor de gehele villa geldt dat er gekozen is voor luxe materialen en consequent doorgevoerd gebruik van lichte tinten wat bijdraagt aan een algehele zonnige frisse ambiance. Aangevuld met luxe keukenapparatuur en comfortabele binnen- en buitenmeubels maakt de inrichting deze villa tot een zeer aangename plek om te verblijven.

De living is ruim en voorzien van een zithoek met een driezitsbank, 2 ruime fauteuils en een ruime eettafel. Uiteraard ontbreken WIFI, TV en DVD niet. In het verlengde van de living ligt een luxe keuken met fantastisch uitzicht op het zwembad en twee openslaande deuren. Zeer compleet en voorzien alle moderne apparatuur. Naast de keuken bevindt zich een aparte bijkeuken met oa wasmachine, droger en een extra vriezer. Vanuit de living is aan beide zijden via grote schuifpuien toegang tot ruime met natuurstenen aangelegde terrassen.

Er zijn 4 slaapkamers waarvan 1 zogenaamde Master-bedroom met privé badkamer. De indeling is als volgt; Op de begane grond (in de rechter vleugel) bevindt zich slaapkamer 1 met tweepersoonsbed (160×200) en privé badkamer (luxe douche met massagestralen, dubbele wastafel) en toilet. De overige 3 slaapkamers bevinden zich op de 1e etage. Twee slaapkamers zijn hier voorzien van twee persoonsbedden (160×200) en in de derde slaapkamer is een stapelbed met een extra uitschuifbaar 1 persoonsbed aanwezig. Alle slaapkamers zijn voorzien van luxe inbouwkasten met spiegels. Op de 1e verdieping is een badkamer met wederom luxe douchevoorziening en wastafel aanwezig. Ook is er separaat toilet op de 1e verdieping.

Buiten de villa vindt u aan de voorzijde en achterzijde een terras voorzien van eettafel en stoelen en loungebanken. Rondom het privé zwembad (voorzien van alarmsysteem) zijn heerlijke ligstoelen aanwezig om geheel tot rust te komen en te genieten van het uitzicht en de rust.
U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa en in de garage. In de garage bevinden zich een pooltafel, een tafelvoetbaltafel en een tafeltennistafel.
GPS: 44°23'13.9"N 0°42'22.2"E

De verhuurder, Thijs & Lydia

Bij Micazu sinds april 2014

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene knop om te boeken.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
04-05-2019
tot
25-05-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 770,00
Midweek -
Nacht € 110,00
Weekend -
Korting 5%
van
25-05-2019
tot
22-06-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 880,00
Midweek -
Nacht € 126,00
Weekend -
Korting 5%
van
22-06-2019
tot
29-06-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 990,00
Midweek -
Nacht € 141,00
Weekend -
Korting 5%
van
29-06-2019
tot
06-07-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1540,00
Midweek -
Nacht € 220,00
Weekend -
Korting 5%
van
06-07-2019
tot
13-07-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
Korting 5%
van
13-07-2019
tot
24-08-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2475,00
Midweek -
Nacht € 354,00
Weekend -
Korting 5%
van
24-08-2019
tot
31-08-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1980,00
Midweek -
Nacht € 283,00
Weekend -
Korting 5%
van
31-08-2019
tot
14-09-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 880,00
Midweek -
Nacht € 126,00
Weekend -
Korting 5%
van
14-09-2019
tot
28-09-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 825,00
Midweek -
Nacht € 118,00
Weekend -
Korting 5%
van
28-09-2019
tot
02-11-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 770,00
Midweek -
Nacht € 118,00
Weekend -
Korting 5%
van
02-11-2019
tot
21-12-2019
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 770,00
Midweek -
Nacht € 110,00
Weekend -
Korting 5%

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | optioneel
Eindschoonmaak
€ 100,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten
€ 35,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

(09-2015) Geachte heer en mevrouw Mennes,

Gisteren teruggekomen van een heerlijk weekje in huize Garonne met partner, ouders en onze hond......we hebben het super gehad! Goede ontvangst van Astrid in...schoon huis, heel prettig! Tweede dag geen warm water, maar na 1 belletje, probleem spoedig verholpen.We hebben genoten van huis, tuin, zwembad en prachtige omgeving en gaan zeer zeker in de toekomst weer een bezoekje brengen aan jullie site! Wil ook nog even vermelden, dat wij bijtijds een berichtje van Astrid kregen omtrent onze evt aankomsttijd en dat zij daar rekening mee hield, fijn dat de communicatie zeer goed verliep.

Hartelijke groet,

Miranda M.


(07-2015) Beste,

Ja, wij hebben inderdaad genoten. Van het weer, van de omgeving, èn van het huisje. Ik heb inderdaad nog een paar leuke foto's gemaakt. Die zal ik in een separaat mailtje toesturen. 

Groet,

Torben K.


(06-2015) Dag Lydia,

Jullie hebben er een paar fans bij! We hebben een heerlijke tijd gehad in Villa Garonne in Pujols, vlakbij Villeneuve-sur-Lot. Zowel het huis als de omgeving overtrof onze verwachtingen. Een prachtige, ruime villa met een grote tuin en van alle gemakken voorzien. Alles was nog zo lekker nieuw! We hebben genoten van de rust, het heerlijke zwembad, de mooie omgeving en het weer was ook nog eens fantastisch. Het was ook fijn dat we bij vragen direct konden bellen met de Nederlandstalige eigenaresse, die heel vriendelijk en behulpzaam was.Wie weet tot volgend jaar!

Groeten,

Edward & Esther

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Bank 2 zits (1)

Bank 3 zits (1)

Badkamer
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 200 m2

Kinderen

  • Kinderbed

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Mountainbiken
  • Paardrijden
  • Tennis
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Budget
  • Cultuur & historie
  • Kindvriendelijk
  • Natuurhuisjes

Internet, wifi, audio

  • Satellietontvanger
  • Dvd-speler
  • Wifi
  • Televisiescherm in cm:
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Ligstoel(en) (8)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Terras (1)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken

Verwarming

  • Open haard

Faciliteiten

  • Bijkeuken / wasruimte
  • Roken niet toegestaan

Privacy

  • Volledige privacy


104,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
104,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder