Vakantiehuis


Goed verzorgde vrijstaande villa met privé zwembad vlakbij Villeneuve sur Lot. Villa Garonne is zeer smaakvol en comfortabel ingericht. De villa staat op een terrein van circa 4000 m2 en heeft een aantal terrassen. Op het terrein is een aparte garage voor twee auto’s. Zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Villa Garonne is geschikt voor 8 personen (+ eventueel 2 kindjes).

Indeling
Ruime centrale hal met garderobe met toegang tot de living en keuken, slaapkamers en badkamer. Het vakantiehuis ademt een zonnige frisse ambiance. De living is ruim en voorzien van een zithoek met een driezitsbank, 2 ruime fauteuils en een ruime eettafel. Uiteraard ontbreken WIFI, TV en DVD niet. In
het verlengde van de living ligt een fijne open keuken met uitzicht op het zwembad. Naast de keuken bevindt zich een aparte bijkeuken met o.a. wasmachine, droger en een extra vriezer. Vanuit de living is aan beide zijden via grote schuifpuien toegang tot het zonnige terras.

Er zijn 4 slaapkamers waarvan 1 zogenaamde Master-bedroom met privé badkamer. De indeling is als volgt; Op de begane grond (in de rechter vleugel) bevindt zich slaapkamer 1 met tweepersoonsbed (180×200) en privé badkamer (luxe douche met massagestralen, dubbele wastafel) en separaat toilet, daarnaast is er in de woonkamer een bedbank  voor eventueel 2 personen (160x200). De overige 3
slaapkamers bevinden zich op de 1e etage. Twee slaapkamers zijn hier voorzien van twee persoonsbedden (180×200) en in de derde slaapkamer is een hoogslaper met twee bedden van 90x200 waarbij het onderste bed kan worden uitgetrokken waardoor er nog een 1-persoonsbed is. Op de 1e verdieping is een badkamer met douche en wastafel aanwezig. Ook is er separaat toilet op de 1e verdieping.

Buiten
Bij Garonne vindt u aan de voorzijde en achterzijde een terras voorzien van eettafel en stoelen en loungebanken. Rondom het privé zwembad (voorzien van alarmsysteem) zijn heerlijke ligstoelen aanwezig om geheel tot rust te komen en te genieten van het uitzicht en de rust. U kunt uw auto(‘s) parkeren op het
eigen terrein bij de villa en in de garage. In de garage bevinden zich een pooltafel, een tafelvoetbaltafel en een tafeltennistafel.

De verhuurder, Thijs & Lydia

Advertentie online sinds april 2014

Bekijk het volledige profiel

Reageert gemiddeld binnen 4 uur

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Tijdelijk kosteloos annuleren i.v.m. coronavirus

Als u bij ons boekt en u moet annuleren wegens Rood Reisadvies (Covid/Oekraïne/mogelijke dreigingen) dan krijgt u uw geld terug minus 125,- euro

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene knop om te boeken.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen

U betaalt € 50 euro per week voor de elektriciteit ter plaatse.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 21-mei-2022
tot
za 18-jun-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
za 18-jun-2022
tot
za 25-jun-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
za 25-jun-2022
tot
za 02-jul-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
za 02-jul-2022
tot
za 09-jul-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
za 09-jul-2022
tot
za 20-aug-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2475,00
Midweek -
Nacht € 354,00
Weekend -
van
za 20-aug-2022
tot
za 27-aug-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
za 27-aug-2022
tot
za 03-sep-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
za 03-sep-2022
tot
za 24-sep-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
za 15-apr-2023
tot
za 06-mei-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
za 06-mei-2023
tot
za 20-mei-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
za 20-mei-2023
tot
za 17-jun-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1210,00
Midweek -
Nacht € 173,00
Weekend -
van
za 17-jun-2023
tot
za 24-jun-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1265,00
Midweek -
Nacht € 181,00
Weekend -
van
za 24-jun-2023
tot
za 01-jul-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1925,00
Midweek -
Nacht € 275,00
Weekend -
van
za 01-jul-2023
tot
za 08-jul-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
za 08-jul-2023
tot
za 19-aug-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2530,00
Midweek -
Nacht € 361,00
Weekend -
van
za 19-aug-2023
tot
za 26-aug-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
za 26-aug-2023
tot
za 02-sep-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
za 02-sep-2023
tot
za 23-sep-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1210,00
Midweek -
Nacht € 173,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Annuleringskosten
€ 125,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | optioneel
Borgsom
€ 300,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 120,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 50,00
Per week
Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten
€ 35,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

(09-2015) Geachte heer en mevrouw Mennes,

Gisteren teruggekomen van een heerlijk weekje in huize Garonne met partner, ouders en onze hond......we hebben het super gehad! Goede ontvangst van Astrid in...schoon huis, heel prettig! Tweede dag geen warm water, maar na 1 belletje, probleem spoedig verholpen.We hebben genoten van huis, tuin, zwembad en prachtige omgeving en gaan zeer zeker in de toekomst weer een bezoekje brengen aan jullie site! Wil ook nog even vermelden, dat wij bijtijds een berichtje van Astrid kregen omtrent onze evt aankomsttijd en dat zij daar rekening mee hield, fijn dat de communicatie zeer goed verliep.

Hartelijke groet,

Miranda M.


(07-2015) Beste,

Ja, wij hebben inderdaad genoten. Van het weer, van de omgeving, èn van het huisje. Ik heb inderdaad nog een paar leuke foto's gemaakt. Die zal ik in een separaat mailtje toesturen. 

Groet,

Torben K.


(06-2015) Dag Lydia,

Jullie hebben er een paar fans bij! We hebben een heerlijke tijd gehad in Villa Garonne in Pujols, vlakbij Villeneuve-sur-Lot. Zowel het huis als de omgeving overtrof onze verwachtingen. Een prachtige, ruime villa met een grote tuin en van alle gemakken voorzien. Alles was nog zo lekker nieuw! We hebben genoten van de rust, het heerlijke zwembad, de mooie omgeving en het weer was ook nog eens fantastisch. Het was ook fijn dat we bij vragen direct konden bellen met de Nederlandstalige eigenaresse, die heel vriendelijk en behulpzaam was.Wie weet tot volgend jaar!

Groeten,

Edward & Esther

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Tegels

Bank 2 zits (1)

Bank 3 zits (1)

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 3
1e verdieping

Bed: King-size 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Slaapkamer 4
1e verdieping

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Tegels

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 2
1e verdieping

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 200 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Mountainbiken
  • Paardrijden
  • Tennis
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Budget
  • Cultuur & historie
  • Kindvriendelijk
  • Natuurhuisjes

Internet, wifi, audio

  • Satellietontvanger
  • Dvd-speler
  • Wifi
  • Televisiescherm in cm:
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Garage
  • Ligstoel(en) (8)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Privé oprit
  • Tafeltennistafel
  • Tennisbaan bij woning
  • Terras (1)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Huisdieren toegestaan
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Roken niet toegestaan

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen

Verwarming

  • Open haard

Games & entertainment

  • Tafelvoetbal
  • Tafeltennistafel

Privacy

  • Volledige privacy


€ 1.100,-
per week v.a.
€ 1.100,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder