Schitterende en luxe vakantievilla met privézwembad in de Lot et Garonne voor 10 personen. Deze villa biedt alle faciliteiten voor een geweldige vakantie. De villa is voorzien van ruime privé parkeergelegenheid een tuin van ruim 3500 m2, privé zwembad, buitenkeuken, speelgelegenheid voor kinderen en een prachtig uitzicht over de stad Villeneuve sur Lot. Zeer geschikt voor een vakantie met kinderen.

Binnen (begane grond)

Entree, eetkamer met een ruime eettafel voor 10 personen grote openslaande deuren welke toegang geven tot het balkon. En suite bevindt zich de woonkamer voorzien van een zithoek en een sfeervolle open haard. Uiteraard ontbreken WIFI, TV(ned. zenders) en DVD niet. Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de ruime open keuken welke is voorzien van alle benodigde apparatuur en een extra tafel voor 6 personen. Ook de keuken heeft openslaande deuren naar het balkon. De entree/hal geeft tevens toegang tot twee slaapkamers waarvan één met een 2 persoonsbed (160x200) en één met een met slaapbank (160 x 200) voor 2 personen/bureau/speelkamer tot slot is er een luxe badkamer met bad- en douchevoorziening.

1ste verdieping.
Op de 1e verdieping bevinden zich de overige 3 slaapkamers waarvan 2 slaapkamers eveneens het schitterende uitzicht over de gehele stad hebben. Het zicht op ‘Villeneuve-sur-Lot by night’ is werkelijk sprookjesachtig. Alle slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten en beschikken over airconditioning. Twee slaapkamers zijn voorzien met tweepersoonsbedden (160x200) en de derde slaapkamer bestaat uit een hoogslaper en een eenpersoonsbed een gezellige kamer voor kinderen. Sfeervolle badkamer met bad en aparte luxe douchevoorziening en dubbele wastafels. Apart toilet.

De villa beschikt ook over een souterrain, hier bevinden zich een extra diepvries, wasmachine en wasdroger, keukenaanrechtje en een separate extra douchevoorziening. Doorlopend naar de garage vindt men speelgelegenheden zoals pooltafel, airhockey en tafeltennistafel en buiten een trampoline en speeltoestel.

Het enorme balkon bevindt zich over de gehele breedte van de villa met een automatisch zonnescherm. Op het balkon kunt u te allen tijde dus heerlijk ontbijten, lunchen en dineren!

Op de begane grond heeft u de beschikking over een buitenkeuken, compleet met een grote bar, loungebanken, eettafel en stoelen. Vanaf deze plaats heeft u uitzicht over de tuin het privé zwembad (4x9) met wederom loungebank en heerlijke ligstoelen. Kortom een plaats waar alle ingrediënten aanwezig om geheel tot rust te komen en te genieten van de Franse geneugten zoals het weer, het eten en de wijn!

U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa. Ook aan de voorzijde van de villa is nog een terras aanwezig waar het heerlijk genieten is van de voorzijde van de tuin en de schitterende ‘entree-trap’.

In de Lot-et-Garonne is uw vakantievilla een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. Bezoek het historische Villeneuve-sur-Lot; de stad die u vanaf Pujols al kunt zien liggen. Deze stad is een stuk groter als Pujols en daardoor is er meer levendigheid, diverse bezienswaardigheden, winkels en restaurants. Zeker een aanrader is “Place de la Fayette” waar elke vrijdagavond aan lange tafels kan worden gegeten en waar Franse Chansons live worden gezongen! Dan de stad Agen, met leuke pleintjes, terrassen en fantastische restaurants. Beeldschone middeleeuwse plaatsjes als Villeréal, Monflanquin en het strategisch gelegen Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt. Het stoere Donjon van Gavaudun, het enorme fort van Bonaguil, het Engelse kasteel van Sauvetere-la-Lémance, en het château bij Duras met zijn wijngaarden; bijna te veel voor één vakantie!

Bij Micazu sinds maart 2015

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur.

  • 1 Korting

02-11-2019
Week € 880,00
Nacht € 126,00
Korting 12%
02-11-2019
21-12-2019
Week € 880,00
Nacht € 126,00
Korting 12%
01-02-2020
28-03-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
28-03-2020
18-04-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
18-04-2020
02-05-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
02-05-2020
16-05-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00
16-05-2020
13-06-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
13-06-2020
27-06-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
27-06-2020
04-07-2020
Week € 1980,00
Nacht € 283,00
04-07-2020
11-07-2020
Week € 2090,00
Nacht € 299,00
11-07-2020
22-08-2020
Week € 2640,00
Nacht € 377,00
22-08-2020
29-08-2020
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
29-08-2020
12-09-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
12-09-2020
26-09-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
26-09-2020
19-12-2020
Week € 880,00
Nacht € 126,00

(08-2015) Beste Lydia,

Ik wilde jullie even laten weten dat onze vakantie was fantastisch! Het huis is prachtig met alles wat je maar wilt.
Je moet echt alleen kleding meenemen, er is zelfs speelgoed (binnen en buiten) voor de kinderen.
Het
dorp Pujols is letterlijk 2 minuten in de auto en je kon er naartoe
lopen als je zin hebt in een wandeling. Leuke bars en markten. We zitten
er aan te denken om terug te keren volgend jaar.

H.

40 m2

Eetkamerstoelen

  • 150 m2

  • Kinderbox

  • Attractieparken

  • Airconditioning

  • Terras (3)
  • Buitenkeuken

  • Tafelvoetbal

774,-
774,-