Schitterende vakantievilla met privézwembad in de Lot et Garonne voor 10 personen (max 9 volwassenen en 1 kind). Deze grote villa biedt alle faciliteiten voor een geweldige vakantie. Villa Rocaille is voorzien van een tuin van 3500 m2, een privézwembad, een buitenkeuken en veel speelgelegenheid voor kinderen. Vanuit de slaapkamers heeft u een prachtig uitzicht over de stad Villeneuve sur Lot. Het leuke stadje Pujols is slechts 10 minuten lopen.

Begane grond: Entree, eetkamer met een eettafel voor 10 personen en grote openslaande deuren naar het balkon. Aansluitend aan de eetkamer is een ruime moderne open keuken met nog een eettafel voor 6 personen. De keuken heeft openslaande deuren naar het balkon. Naast de eetkamer is de woonkamer met zithoek en een sfeervolle open haard. Uiteraard ontbreken WIFI, TV (Ned. zenders) en DVD niet.

Vanuit de entree/hal kunt u naar de twee slaapkamers waarvan één met een 2-persoonsbed (180x200) en één (meer een bureaukamer) met een uitklapbaar 2-persoonsbed. Ook is er een badkamer met bad en douche.

Op de 1e verdieping zijn de overige 3 slaapkamers met airconditioning. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed (180x200 en 160x200) en de derde slaapkamer heeft een hoogslaper en een 1-persoonsbed (slaapkamer voor kinderen). Sfeervolle badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Apart toilet. Twee slaapkamers hebben een schitterend uitzicht over de stad Villeneuve-sur-Lot.

In het souterrain van de villa is een diepvries, wasmachine en wasdroger, keukenaanrecht en een extra douche. In de garage staan een pooltafel, airhockey en tafeltennistafel.

Het ruime balkon is over de gehele breedte van de villa en heeft een automatisch zonnescherm. Hier kunt u heerlijk ontbijten, lunchen en dineren. Op de begane grond is een buitenkeuken, compleet met grote bar, loungebanken, eettafel en stoelen. Vanaf deze plaats heeft u uitzicht over de tuin en het
privézwembad (4x9) met een loungebank en ligstoelen. Als u een hond meeneemt kan het terras worden afgesloten zodat hij niet weg kan lopen. U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa.

De Lot-et-Garonne is een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. In deze streek kunt u fietsen, wandelen en kanoën op de rivieren de Lot en de Garonne. Historische en middeleeuwse plaatsen als Villeneuve-sur-Lot, Agen, Villeréal, Monflanquin en Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt.

Advertentie online sinds maart 2015

Reageert gemiddeld binnen 2 uur

  • 1 Korting

Getoonde prijzen zijn per week

za 02-jul-2022
za 09-jul-2022
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
Korting 30%
za 09-jul-2022
za 20-aug-2022
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 20-aug-2022
za 27-aug-2022
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
za 27-aug-2022
za 03-sep-2022
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 03-sep-2022
za 24-sep-2022
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 24-sep-2022
za 29-okt-2022
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 15-apr-2023
za 06-mei-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 06-mei-2023
za 13-mei-2023
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 13-mei-2023
za 10-jun-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 10-jun-2023
za 24-jun-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 24-jun-2023
za 01-jul-2023
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
za 01-jul-2023
za 08-jul-2023
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 08-jul-2023
za 19-aug-2023
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 19-aug-2023
za 26-aug-2023
Week € 2530,00
Nacht € 361,00
za 26-aug-2023
za 02-sep-2023
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 02-sep-2023
za 23-sep-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 23-sep-2023
za 28-okt-2023
Week € 1320,00
Nacht € 189,00

€ 40,00
Per persoon per nacht
Annuleringskosten
€ 125,00
€ 500,00
€ 120,00
€ 50,00
€ 10,00

(08-2015) Beste Lydia,

Ik wilde jullie even laten weten dat onze vakantie was fantastisch! Het huis is prachtig met alles wat je maar wilt.
Je moet echt alleen kleding meenemen, er is zelfs speelgoed (binnen en buiten) voor de kinderen.
Het
dorp Pujols is letterlijk 2 minuten in de auto en je kon er naartoe
lopen als je zin hebt in een wandeling. Leuke bars en markten. We zitten
er aan te denken om terug te keren volgend jaar.

H.

40 m2

Eetkamerstoelen

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

  • 150 m2

  • Kinderbox

  • Attractieparken

  • Airconditioning

  • Terras (3)
  • Buitenkeuken

  • Tafelvoetbal

€ 1.100,-
€ 1.100,-