Moullinalle

Een prachtig landgoed genaamd Le Moullinalle: dit prachtige 15e-eeuwse herenhuis is een geweldig mooi en groot vakantiehuis met een heerlijk privé-zwembad. Het is gelegen in de Boudouyssou-vallei en is omgeven door velden, zonnebloemen en glooiende heuvels. Een high-end privé-eigendom stelt u in staat op te laden dankzij de rust die het overal uitstraalt. Omgeven door wijngaarden en bossen aan de poort naar
het zuiden van Frankrijk, ligt dit prachtige pand aan de rand van de Lot et Garonne. Dit enorme vakantiehuis functioneert nu als een volledig privé vakantiehuis. De zeer discrete eigenaren wonen in een klein huisje op hetzelfde perceel en zijn er als je ze nodig hebt. De historische architectuur is typerend voor de regio, daarom heeft het pand een sfeer van rust en contemplatie behouden. Moullinalle is gelegen in de Lot et Garonne regio, en is het meest zuidelijke van alle (*GEGEVENS AFGESCHERMD*) eigendommen.

De woning is geschikt voor maximaal 14 personen en heeft 5 zeer grote slaapkamers en 5 badkamers, waardoor het ideaal is voor groepen vrienden of een uitgebreid uitje met de familie. Eén van de voordelen van een privéwoning is natuurlijk de uitgebreide keuken waar u samen uw maaltijden kunt bereiden! Het interieur is zorgvuldig verzorgd met behulp van prachtige stoffen, antiek meubilair en decoratieve elementen
van Maison Vincent Shéppard om een ​​modern Frans decor te creëren. De slaapkamers en badkamers zijn licht en luchtig met ramen waar u uitkijkt op een prachtig landschap. De gemeenschappelijke ruimtes zijn allemaal even royaal, met twee grote woonkamers en een bibliotheek, een eetkamer die plaats biedt aan maximaal 14 personen om de tijd te verdrijven uit de hete zomerzon. Het huis blijft binnen lekker koel in de zomer.

De tuin heeft een prachtig en enorm infinity zwembad met eromheen comfortabele ligstoelen. Een pergola-tuintent van 3x4m beschermt u tegen de zon en zorgt ervoor dat u ten alle tijden bij het zwembad kunt vertoeven. Andere ligstoelen staan ​​op schaduwrijke plaatsen onder mooie bomen. Met twee teakhouten tafels en stoelen kunt u buiten comfortabel dineren.

Deze luxe woning ligt op de grens van Lot et Garonne en Gers, twee Franse departementen die in ontwikkeling zijn. Flaubert noemde de Lot et Garonne "klein Toscane". Het zijn twee zeer pittoreske departementen, bekend om hun idyllische landelijke charme, hun rustige levensstijl en het fantastische klimaat dat zo vaak wordt afgebeeld in boeken en schilderijen. Het is niet verrassend dat wijntoerisme een bloeiende industrie is, en lokale wijngaarden en wijnhuizen delen maar al te graag
hun passie met u! De dichtstbijzijnde stad is Fumel. U heeft op 5 km van het huis het mooie landhuis van Tournon d´Agenais waar vele wandelingen starten. Het landhuis is ideaal gelegen om de Lot en Garonne te verkennen, maar ook de Dordogne, de Lot en de Tarn et Garonne. Slenter door de straten van de Bastides, neem plaats in een café met terras en proef de levendige en ontspannen sfeer van Zuidwest-Frankrijk.

Bij Micazu sinds februari 2021

Reageert gemiddeld binnen 4 uur

19-06-2021
26-06-2021
Week € 3300,00
Nacht € 471,00
26-06-2021
03-07-2021
Week € 3850,00
Nacht € 550,00
03-07-2021
10-07-2021
Week € 4125,00
Nacht € 589,00
10-07-2021
17-07-2021
Week € 4290,00
Nacht € 613,00
17-07-2021
31-07-2021
Week € 4400,00
Nacht € 629,00
31-07-2021
21-08-2021
Week € 4620,00
Nacht € 660,00
21-08-2021
28-08-2021
Week € 4400,00
Nacht € 629,00
28-08-2021
05-09-2021
Week € 3850,00
Nacht € 550,00

Annuleringskosten
€ 95,00
€ 1000,00
€ 200,00
€ 50,00
Per item
€ 10,00
€ 35,00

Bank 2 zits

Bank 3 zits

Eetkamerstoelen

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Bed: Opklapbed 200 x 140 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: Opklapbed 200 x 140 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Badkamer 4

Badkamer 5

  • 450 m2

3.300,-
3.300,-