Bonatelier

Deze prachtige gîte is een oase van rust in de glooiende weiden van de Lot. Bonatelier  is prachtig  ingericht door de zeer vriendelijke eigenaren. Met een vleugje design tegen een historische achtergrond van stenen muren weerspiegelt deze gite een warme persoonlijke stijl. Het kleine zwembad/spa (verwarmbaar tot 30 graden) maakt deze romantische Getaway compleet.

Interieur
Er zijn twee mooie tweepersoonsslaapkamers en een grote slaapkamer boven met twee tweepersoonsbedden. Let op: deze slaapkamer heeft een laag plafond dus zeer grote mensen dienen in de slaapkamers beneden te slapen... verder nog een mezzanine met een opklapbed van 1.40. Twee mooie badkamers. De woonkamer van Bonatelier is perfect voor gezellige avonden bij het houtvuur en is verbonden met een indrukwekkende en briljant uitgeruste keuken waar u etentje kunt organiseren met de beste ingrediënten van de lokale traditionele markten. In de zomer openen de openslaande deuren naar het op het zuidwesten gelegen terras waar u in een rustige omgeving kunt barbecueën, buiten dineren en genieten van goede wijn van de nabijgelegen wijnhuizen.

Het uitzicht vanaf het terras is ongelooflijk mooi. Er is een groot gevoel van privacy op het stijlvolle terras waar u kunt zonnebaden, of misschien geeft u de voorkeur aan gewoon genieten van de rust van deze mooie plek, of te ontspannen met een van uw goede boeken.

Dit is het echte Frankrijk met golvend landschap, idyllische rivieren en oude dorpen en steden. Eén van de mooiste dorpen van de regio is Puy-l'Évêque, hoog boven de rivier de Lot met smalle middeleeuwse straatjes, leuke restaurants en charmante winkels om te verkennen. Bezoek op dinsdagochtend de traditionele markt waar je seizoens producten en lokale lekkernijen kunt kopen, en ga dan naar de rivier voor de perfecte picknick. Prayssac, veel dichterbij, heeft ook een prachtige markt en veel leuke kleine straatjes om doorheen te dwalen. Dit gebied staat ook bekend om enkele van de beste wijnen ter wereld en er zijn vele uitstekende wijnhuizen in de buurt om te ontdekken. De beroemde stad Cahors aan de rivier de Lot ligt op iets meer dan een half uur rijden, terwijl andere hoogtepunten van de regio Saint-Cirq-Lapopie en Rocamadour zijn, evenals de beroemde dorpen van de Dordogne.

Advertentie online sinds juli 2023

Reageert gemiddeld binnen 3 uur
Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) voor de eigenaren met heel veel plezier. We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken.

De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad, goed verzorgd, schoon en met een prima service!

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

  • 1 Korting

Verwarming in voor en naseizoen ter plaatse betalen (naar gebruik)
Toeristenbelasting ter plaatse betalen

za 13-jul-2024
za 24-aug-2024
Week € 1955,00
Nacht € 279,00
Van € 1650,- voor € 1485,- per week
za 24-aug-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Korting 10%
za 28-sep-2024
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 28-sep-2024
za 14-dec-2024
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 14-dec-2024
zo 05-jan-2025
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
zo 05-jan-2025
za 29-mrt-2025
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 29-mrt-2025
za 17-mei-2025
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 17-mei-2025
za 31-mei-2025
Week € 1375,00
Nacht € 196,00
za 31-mei-2025
za 21-jun-2025
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
za 21-jun-2025
za 28-jun-2025
Week € 1585,00
Nacht € 226,00
za 28-jun-2025
za 12-jul-2025
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 12-jul-2025
za 23-aug-2025
Week € 1955,00
Nacht € 279,00
za 23-aug-2025
za 30-aug-2025
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
za 30-aug-2025
za 27-sep-2025
Week € 1320,00
Nacht € 189,00
za 27-sep-2025
za 13-dec-2025
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
za 13-dec-2025
za 03-jan-2026
Week € 1430,00
Nacht € 204,00

€ 40,00
€ 12,50
€ 300,00
€ 100,00
€ 50,00

Airconditioning

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Mezzanine

Fornuis: Gas

  • 100 m2

  • Airconditioning

€ 1.100,-
€ 1.100,-