The Barn - Wifi en privé zwembad

7,5

The Barn - een prachtig vakantieverblijf in de Lot in het hart van het dorp Carayac
Geniet van een comfortabele en rustige familievakantie in een prachtig ongerept deel van landelijk Frankrijk

Las Couailles heeft 2 gebouwen op het terrein, de schuur en het huis.
Ze zijn traditioneel gebouwd in steen en sommige kamers dateren uit de 17e eeuw. De woning heeft een groot terrein en is omgeven door stenen muren en weilanden.

The Barn is goed ingericht en uitgerust. Het is geschikt voor maximaal 6 personen, met drie tweepersoonskamers. Er is een grote keuken / woonkamer. De woonkamer komt uit op een overdekt terras met barbecue. Er is een badkamer met douche en toilet.

Het zwembad meet 10 x 5 meter en is voor de veiligheid van de kinderen omgeven door een houten hekwerk.

Christophe & Lydia, de nieuwe eigenaren, heten u van harte welkom wanneer u aankomt in Las Couailles en zullen beschikbaar zijn tijdens uw verblijf, aangezien zij het huis bewonen.

Las Couailles is in particulier bezit, rustig en is perfect voor een stressvrije vakantie!

De verhuurder, Christophe & Lydia

Bij Micazu sinds december 2014

Reageert gemiddeld binnen 5 uur

Christophe, sinds zijn jeugd verliefd op de streek de Lot waar zijn vader opgroeide, heeft zichzelf altijd beloofd zich te vestigen in deze oase van rust als hij met pensioen gaat. Toen hij Lydia 5 jaar geleden ontmoette, introduceerde hij haar aan deze streek die hem na aan het hart lag, en ze werd meteen verliefd op de Lot, de prachtige rivieren, het klimaat, de sympathie van de mensen en de sfeer. Nu Christophe een heel jonge gepensioneerde is hebben we eindelijk onze oase van rust gevond

Pour finaliser la réservation, nous demandons un acompte «non comptant à la livraison» le 20% du prix de la location (hors acompte). Le montant total de la location comprenant l'acompte doit être sur notre compte au plus tard 60 ans avant le séjour.

Le linge de lit et les serviettes sont fournis une fois pendant votre séjour (40 €), vous pouvez commander des sets supplémentaires moyennant un supplément.

11-09-2021
18-12-2021
Minimaal verblijf 1 nacht
Week € 575,00
Midweek € 330,00
Nacht € 83,00
Weekend € 245,00
18-12-2021
08-01-2022
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 650,00
Midweek € 370,00
Nacht € 93,00
Weekend € 275,00
08-01-2022
30-04-2022
Minimaal verblijf 1 nacht
Week € 575,00
Midweek € 330,00
Nacht € 83,00
Weekend € 245,00

€ 40,00
€ 250,00
€ 50,00

paraglider : 12 km van de schuur (saut de la Mounine)

50 m2

Natuursteen

22 m2

Bed: 2-persoons 210 x 200 cm

Vloerdelen

Kledingkast(en) (1)

15 m2

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Vloerdelen

9 m2

Bed: 2-persoons 190 x 140 cm

Vloerdelen

  • 100 m2

  • Traphekjes

  • Lange termijn verhuur
  • Overwinteren

  • Televisiescherm in cm:

  • Parkeerplaats(en) (4)
  • Tuinstoel(en) (8)

€ 575,-
€ 575,-
  • Je betaalt direct aan de eigenaar