Cannelle, voor fijnproevers!

Dit vakantiehuis is voor fijnproevers! In "Cannelle" beleef je oude charme, comfort en een lekkere croissant op je terras met een prachtig uitzicht.

Deze oude bakkerij dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen in Frankrijk. Nu is het een smaakvolle vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur en modern interieur design perfect samen gaan.

Het is prachtig gelegen op een rots, in het Bastide dorpje Flaugnac, zodat je vanaf je terras een weids uitzicht hebt over de vallei en de omliggende heuvels. De oude hangar naast de woning is een overdekt terras, waar je heerlijk in de schaduw, uitkijkend over het dal een boek kunt lezen, weg kunt dromen of af kunt koelen onder de tuindouche.

Laat je verleiden de rust en de natuur en geniet van het Franse landleven.

Indeling:
Living
met open keuken, eethoek, zithoek, toilet, houtkachel, oude broodoven, WIFI, WIFI-tv, bluetooth speaker. Volledig ingerichte keuken met kookplaat, oven, vaatwasser en wasmachine. Slaapkamer op de eerste verdieping met tweepersoonsbed (160cm x 200cm) en ingebouwde kledingkast. Ensuite badkamer met stortdouche, wastafel, handdoekdroger en toilet. Terras met tuinmeubilair, barbecue, verse kruidentuin en uitzicht over de Vallée de la Lupte. Overdekt terras met tuinmeubilair, hangmat en tuindouche.

De omgeving

Deze regio van Frankrijk is rijk aan historie, cultuur erfgoed en natuurschoon. Er valt dan ook veel te ontdekken. De Quercy Blanc is een feest voor de zintuigen. Bewonder de glooiende mozaïeklandschappen met zonnebloemen, lavendel en meloenen. Bezoek eeuwenoude witte Bastide dorpen met markten om van te smullen.

Geniet van pure eenvoud. Wegdromen op een oud plein, wandelen door de wijngaarden of een glas wijn bij zonsondergang. Ervaar het ware Franse landelijke leven. Bezoek een wijnboerderij, proef de streekgerechten en maak kennis met de lokale ambachten.

Omgeven door diverse unieke natuurgebieden wacht je een vakantie vol afwisseling. De Lot Vallei met zijn architectuur, wijngaarden, prehistorische grotten, pittoreske dorpen en de Romaanse marktplaats Cahors. De Dordogne, wereldberoemd om zijn prehistorische grotten, groene heuvels, imposante kastelen, mooie dorpen en lekkernijen. De Gorges de l‘Aveyron met z’n woeste valleien met rivieren, schilderachtige dorpen, eeuwenoude kastelen en verse streekprodukten.

Een perfecte basis dus van waaruit de omgeving ontdekt kan worden.

Over de ligging
Flaugnac ligt in het zuidelijkste puntje van het departement de Lot. Op 1.061 km van Utrecht, ca. 11 uur rijden. Gemakkelijk te bereiken via de A20, op 10 minuten van afslag 58. Per vliegtuig vanuit Toulouse met o.a. KLM/Air France, Ryanair en Easyjet.

Wat is er te doen?
Vanuit je vakantiehuis loop je zo het dal in, waar mooie wandelroutes lopen. Ook de wandelroute naar Santiago de Compostella loopt vlak langs het dorp.  Verder kun je binnen 10 minuten tennissen, golfen, paardrijden, zwemmen fietsen en vissen. Het bastide dorp Castelnau Montratier (5 min) heeft alle dagelijkse benodigdheden. Bovendien bezorgt een lokale bakker 3 keer per week brood in Flaugnac. In de zomer zijn er vaak festiviteiten op het centrale plein in Castelnau, zoals een wekelijkse “marché gourmand” met streekgerechten en muziek. Ook is er een prima verwarmd openluchtzwembad en elke week een gezellige markt. Bij de lokale wijnboerderij (op loopafstand) kun je elke dag wijnproeven.

De verhuurder, Dennis

Advertentie online sinds januari 2019

Reageert gemiddeld binnen 1 uur
Toen ik in 2018 dit Middeleeuwse boerderijtje kocht, met het doel om er vakantiewoningen te creëren, werd ik meteen gegrepen door het prachtige uitzicht en de charme van de plek.

Nu is "Les Terrasses de Flaugnac" een vakantieparadijsje, die ik graag met jullie wil delen.

Ik woon in de omgeving en sta tijdens jullie verblijf tot jullie beschikking voor vragen, tips, vertaling, etc.

Welkom in de Quercy Blanc!

Beddengoed, handdoeken en taxe de séjour zijn bij de verhuurprijs inbegrepen. Voor het comfort van onze gasten zijn roken en huisdieren in het vakantiehuis niet toegestaan. Neem voor vragen of reserveren gerust contact met ons op.

wo 20-sep-2023
za 01-jun-2024
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 650,00
Nacht € 93,00
za 01-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 650,00
Nacht € 93,00
za 29-jun-2024
Week € 760,00
Nacht € 109,00
vr 28-feb-2025
Week € 650,00
Nacht € 93,00

€ 50,00

30 m2

Granito / beton

Slaapkamer
22 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

8 m2

Fornuis: Keramisch (4 Kookzones/branders)

  • 60 m2

  • Weekendje weg

  • Airconditioning

  • iPod aansluiting
  • Televisiescherm in cm: (80)
  • USB-aansluiting
  • Streamingdiensten

  • Parkeerplaats(en) (4)
  • Tennisbaan bij woning

  • Beveiligingsinstallatie
  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Handdoeken (2)

€ 650,-
€ 650,-