Boerderij

Dennis Elzenaar
Dennis Elzenaar

Médiévale, met prachtig uitzicht!

Over dit vakantiehuis:
Dit middeleeuws boerderijtje is in 2018 smaakvol verbouwd tot vakantiewoning waarin jij heerlijk kunt genieten van het Franse landelijke leven. Het is prachtig gelegen op een rots, in het Bastide dorpje Flaugnac, zodat je vanaf je terras een weids uitzicht hebt over de vallei en de omliggende heuvels.

Laat je inspireren door de eeuwenoude architectuur en modern interieur design. Laat je verleiden door een lunch op het terras onder een blauwe hemel.

Indeling:
Living
met open keuken, eethoek, zithoek, toilet, houtkachel, oude broodoven, WIFI, WIFI-tv, bluetooth speaker. Volledig ingerichte keuken met kookplaat, oven, vaatwasser en wasmachine. Slaapkamer op de eerste verdieping met tweepersoonsbed (160cm x 200cm) en ingebouwde kledingkast. Ensuite badkamer met stortdouche, wastafel, handdoekdroger en toilet. Terras met tuinmeubilair, barbecue, verse kruidentuin en uitzicht over de Vallée de la Lupte. Overdekt terras met tuinmeubilair en hangmat.

De omgeving

Deze regio van Frankrijk is rijk aan historie, cultuur erfgoed en natuurschoon. Er valt dan ook veel te ontdekken.  De Quercy Blanc is een feest voor de zintuigen. Bewonder de glooiende mozaïeklandschappen met zonnebloemen, lavendel en meloenen. Bezoek eeuwenoude witte Bastide dorpen met markten om van te smullen.

Geniet van pure eenvoud. Wegdromen op een oud plein, wandelen door de wijngaarden of een glas wijn bij zonsondergang. Ervaar het ware Franse landelijke leven. Bezoek een wijnboerderij, proef de streekgerechten en maak kennis met de lokale ambachten.

Omgeven door diverse unieke natuurgebieden wacht je een vakantie vol afwisseling. De Lot Vallei met zijn architectuur, wijngaarden, prehistorische grotten, pittoreske dorpen en de Romaanse marktplaats Cahors. De Dordogne, wereldberoemd om zijn prehistorische grotten, groene heuvels, imposante kastelen, mooie dorpen en lekkernijen. De Gorges de l‘Aveyron met z’n woeste valleien met rivieren, schilderachtige dorpen, eeuwenoude kastelen en verse streekprodukten.

Over de ligging
Flaugnac ligt in het zuidelijkste puntje van het departement de Lot. Op 1.061 km van Utrecht, ca. 11 uur rijden. Gemakkelijk te bereiken via de A20, op 10 minuten van afslag 58. Per vliegtuig vanuit Toulouse met o.a. KLM/Air France, Ryanair en Easyjet.

Wat is er te doen?
Vanuit je vakantiehuis loop je zo het dal in, waar mooie wandelroutes lopen. Verder kun je binnen 10 minuten tennissen, golfen, paardrijden, zwemmen fietsen en vissen. Het bastide dorp Castelnau Montratier (5 min) heeft alle dagelijkse benodigdheden. Bovendien bezorgt een lokale bakker 3 keer per week brood in Flaugnac. In de zomer zijn er vaak festiviteiten op het centrale plein in Castelnau, zoals een wekelijkse “marché gourmand” met streekgerechten en muziek. Ook is er een prima verwarmd openluchtzwembad en elke week een gezellige markt.

Van juni t/m oktober is de minimale verhuurperiode een week, van zaterdag tot zaterdag. In het laagseizoen kan hiervan worden afgeweken. Voor het comfort van onze gasten zijn roken en huisdieren niet toegestaan.

06-01-2019
27-04-2019
Minimaal verblijf 4 nachten
Week € 380,00
Nacht € 60,00
27-04-2019
Week € 450,00
Nacht € 64,00
Week € 620,00
Nacht € 89,00
02-11-2019
Week € 450,00
Nacht € 64,00
02-11-2019
25-04-2020
Minimaal verblijf 4 nachten
Week € 380,00
Nacht € 60,00

€ 50,00

De verhuurder, Dennis

Bij Micazu sinds januari 2019

Welkom in de Quercy Blanc!

30 m2

Granito / beton

Slaapkamer

24 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

6 m2

Fornuis: Keramisch (4 Kookzones/branders)

  • Boerderij

  • 60 m2

  • Bergsport

  • Lange termijn verhuur
  • Weekendje weg

  • iPod aansluiting
  • Televisiescherm in cm: (80)

  • Parkeerplaats(en) (4)

  • Beveiligingsinstallatie
  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Handdoeken (2)

54,-
54,-

Vigne de Montagne

9,1