Médiévale, met prachtig uitzicht!

9,4

Dit vakantiehuis is voor levensgenieters! In "Médiévale" beleef je oude charme, comfort en een glas wijn op je terras met een prachtig uitzicht.

Dit middeleeuws boerderijtje dateert rond 1240 en is zonder twijfel één van de oudste huizen in Frankrijk. Nu is het een smaakvolle vakantiewoning waarin eeuwenoude architectuur en modern interieur design perfect samen gaan.

Het is prachtig gelegen op een rots, in het Bastide dorpje Flaugnac, zodat je vanaf je terras een weids uitzicht hebt over de vallei en de omliggende heuvels. De oude hangar naast de woning is een overdekt terras, waar je heerlijk in de schaduw een boek kunt lezen of weg kunt dromen, uitkijkend over het dal.

Laat je verleiden de rust en de natuur en geniet van het Franse landleven.

Indeling:
Living
met open keuken, eethoek, zithoek, toilet, houtkachel, oude broodoven, WIFI, WIFI-tv, bluetooth speaker. Volledig ingerichte keuken met kookplaat, oven, vaatwasser en wasmachine. Slaapkamer op de eerste verdieping met tweepersoonsbed (160cm x 200cm) en ingebouwde kledingkast. Ensuite badkamer met stortdouche, wastafel, handdoekdroger en toilet. Terras met tuinmeubilair, barbecue, verse kruidentuin en uitzicht over de Vallée de la Lupte. Overdekt terras met tuinmeubilair en hangmat.

De omgeving

Vanuit je vakantiehuis loop je zo het dal in, waar schitterende wandelpaden lopen. Ook de wandelroute naar Santiago de Compostella loopt vlak langs het dorp.

Deze regio van Frankrijk is rijk aan historie, cultuur erfgoed en natuurschoon. Er valt dan ook veel te ontdekken. De Quercy Blanc is een feest voor de zintuigen. Bewonder de glooiende mozaïeklandschappen met zonnebloemen, lavendel en meloenen. Bezoek eeuwenoude witte Bastide dorpen met markten om van te smullen.

Geniet van pure eenvoud. Wegdromen op een oud plein, wandelen door de wijngaarden of een glas wijn bij zonsondergang. Ervaar het ware Franse landelijke leven. Bezoek een wijnboerderij, proef de streekgerechten en maak kennis met de lokale ambachten.

Omgeven door diverse unieke natuurgebieden wacht je een vakantie vol afwisseling. De Lot Vallei met zijn architectuur, wijngaarden, prehistorische grotten, pittoreske dorpen en de Romaanse marktplaats Cahors. De Dordogne, wereldberoemd om zijn prehistorische grotten, groene heuvels, imposante kastelen, mooie dorpen en lekkernijen. De Gorges de l‘Aveyron met z’n woeste valleien met rivieren, schilderachtige dorpen, eeuwenoude kastelen en verse streekprodukten.

Een perfecte basis dus van waaruit de omgeving ontdekt kan worden.

Over de ligging
Flaugnac ligt in het zuidelijkste puntje van het departement de Lot. Op 1.061 km van Utrecht, ca. 11 uur rijden. Gemakkelijk te bereiken via de A20, op 10 minuten van afslag 58. Per vliegtuig vanuit Toulouse met o.a. KLM/Air France, Ryanair en Easyjet.

Wat is er te doen?
Vanuit je vakantiehuis loop je zo het dal in, waar mooie wandelroutes lopen. Verder kun je binnen 10 minuten tennissen, golfen, paardrijden, zwemmen fietsen en vissen. Het bastide dorp Castelnau Montratier (5 min) heeft alle dagelijkse benodigdheden. Bovendien bezorgt een lokale bakker 3 keer per week brood in Flaugnac. In de zomer zijn er vaak festiviteiten op het centrale plein in Castelnau, zoals een wekelijkse “marché gourmand” met streekgerechten en muziek. Ook is er een prima verwarmd openluchtzwembad en elke week een gezellige markt.

De verhuurder, Dennis

Bij Micazu sinds januari 2019

Reageert gemiddeld binnen 1 uur

Welkom in de Quercy Blanc!

Beddengoed, handdoeken en taxe de séjour zijn bij de verhuurprijs inbegrepen. Voor het comfort van onze gasten zijn roken en huisdieren in het vakantiehuis niet toegestaan. Neem voor vragen of reserveren contact met ons op.

30-11-2019
08-02-2020
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 500,00
Nacht € 80,00
08-02-2020
22-02-2020
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 380,00
Nacht € 80,00
22-02-2020
25-04-2020
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 500,00
Nacht € 80,00
25-04-2020
27-06-2020
Week € 500,00
Nacht € 71,00
27-06-2020
29-08-2020
Week € 650,00
Nacht € 93,00
29-08-2020
31-10-2020
Week € 500,00
Nacht € 71,00
31-10-2020
28-11-2020
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 380,00
Nacht € 80,00
28-11-2020
30-01-2021
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 500,00
Nacht € 80,00

€ 50,00

30 m2

Granito / beton

Slaapkamer
24 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Dekbedden (1)

6 m2

Fornuis: Keramisch (4 Kookzones/branders)

  • 60 m2

  • Bergsport

  • Lange termijn verhuur
  • Weekendje weg

  • iPod aansluiting
  • Televisiescherm in cm: (80)

  • Parkeerplaats(en) (4)

  • Beveiligingsinstallatie
  • Accommodatie op verdieping: (1)

  • Handdoeken (2)

380,-
380,-

La Fontaine

Ellen Berlijn