Le Blaireau Bleu 9,7
97,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Le Blaireau Bleu

Ons stoere ‘maison en pierre’ is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd.
Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer.
Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Vanuit de keuken heeft u zicht op het terras, de tuin en het dal. Vanuit de woonkamer, die hoger ligt dan de keuken, heeft u toegang tot de overdekte veranda met zowel een loungehoek als een eethoek. Een heerlijke plek om van het uitzicht op tuin en dal te genieten.

Op de verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer met toilet. De douche is voorzien van een massage-unit. Beneden, tussen woonkamer en keuken, bevindt zich nog een inpandige kamer, die eventueel als slaapkamer kan dienen. Hier staat een tweepersoonsbed.

De zeer ruime en verzorgde tuin biedt veel privacy. Naast het huis ligt het zwembad, met aan één kant een overdekt terras en aan de andere kant ruimte om te zonnen. Leuk extraatje voor jonge kinderen is het kleine peuter-zwembadje, naast het grote zwembad. En er is een Solar buitendouche! Heerlijk door de zon verwarmd water om je af te spoelen voordat je het zwembad ingaat of als je eruit komt.

Naast het huis ligt een weiland, waar kinderen kunnen spelen.

Het huis ligt aan de weg tussen Frayssinet-le Gélat en Goujounac. In het eerste dorp vindt u de ambachtelijke bakker en een kleine supermarkt. Op loopafstand, tussen het huis en Goujounac, is een camping met een openbaar toegankelijk ruim zwembad.Iets verder weg (15 minuten met de auto), in Prayssac, zijn allerlei winkels, restaurantjes, grote supermarkten en andere voorzieningen. In minder dan een half uur ligt Fumel, met een groter aanbod aan winkels, waaronder verschillende supermarkten.

De verhuurder, Margot & Geert

Bij Micazu sinds december 2017

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij houden van het buitenleven en van Frankrijk! Zelf wonen wij, Margot en Geert, in een Fries dorp, te midden van de natuur, maar op korte afstand van zowel Leeuwarden als Groningen. En juist die combinatie van natuur en cultuur vinden wij heerlijk. Zo hebben wij ook ons droomhuis gevonden in Frankrijk. Op het kalme platteland, in de Bouriane, waar de inwoners hun erfgoed beschermen en doorgeven aan volgende generaties. Maar ook in de buurt van allerlei toeristische voorzieningen.

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 97,-
  • € 121,-
  • € 179,-
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
mei 2019
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
06-04-2019 - 01-06-2019 € 179,00 - - € 680,00 - 7 nachten
01-06-2019 - 06-07-2019 € 179,00 - - € 850,00 - 7 nachten
06-07-2019 - 31-08-2019 € 179,00 - - € 1250,00 - 7 nachten
31-08-2019 - 28-09-2019 € 121,00 - - € 850,00 - 7 nachten
28-09-2019 - 19-10-2019 € 97,00 - - € 680,00 - 7 nachten

Badlinnen € 5,00 Per persoon Betalen bij boeking | verplicht
Bedlinnen € 10,00 Per persoon Betalen bij boeking | verplicht
Borgsom € 300,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak € 80,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

De Bouriane, met het mooie Gourdon als hoofdstad, ligt tussen de rivieren Dordogne en Lot. De regio kenmerkt zich door een glooiend landschap met beekdalen en karakteristieke dorpjes. Het huis ligt in het rustige, nog onontdekte deel van deze streek, net onder het departement Dordogne en de toeristisch aantrekkelijke plaatsen als Sarlat, Domme en Rocamadour.
Vlakbij liggen twee recreatiemeertjes: de een op nog geen drie kilometer afstand in Frayssinet-Le-Gélat en de ander bij het gezellige Cazals. Iets verder weg vindt u het grotere Lac Vert bij Catus. Wilt u in de rivier de Lot zwemmen, dan kan dat bijvoorbeeld op vijftien autominuten afstand bij Castelfranc.
Wandelen, fietsen, paardrijden, kanoën, de directe omgeving biedt het allemaal. In het huis treft u alle informatie hierover aan.
De Causses, aan de andere kant van de A20, bieden een geheel ander landschap. Hooggelegen plateaus, doorsneden door de imposante gorges van de Lot, met een compleet andere vegetatie en een ietwat desolate sfeer. Het schilderachtige Saint Cirque Lapopie is zeker een bezoek waard. In Cahors kunt u door de gezellige straatjes wandelen en naar hartenlust winkelen. Natuurlijk kunt u hier ook in de vele restaurantjes terecht.
Maar ook in de directe omgeving van het huis kunt u heerlijk eten. Op loopafstand staat de Auberge des Poules au Pot, gespecialiseerd in de regionale keuken en in het hart van het dorp kunt u terecht bij Hostellerie Goujounac. Overal in het gebied kunt u de regionale wijnen en kazen proeven.
Kortom, het huis ligt in een regio waar veel te ontdekken en te beleven valt.

De woonkamer geeft toegang tot de veranda met prachtig uitzicht over het dal. In de woonkamer staat de TV met DVD speler en de geluidsinstallatie.

  • 35 m2
  • Bank 2 zits (1)
  • Bank 2.5 zits (1)
  • Fauteuil(s) (2)
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 7 x 4 x 1,2 (L x B x D)
  • Kinderbad: Geintegreerd
  • 140 m2
  • Traphekjes
  • Televisiescherm in cm: (60)
  • Nederlandstalige zenders (5)
  • Parkeerplaats(en) (3)
  • Terras (4)
  • Tuinstoel(en) (16)
  • Tuintafel(s) (3)
  • Dakterras
  • Kluis
  • Wijnkelder
  • Accommodatie op verdieping: (3)
  • Massagedouche

Reviews

  • Op basis van 1 review 9,7
  • Algemene indruk 10
  • Ligging 10
  • Faciliteiten vakantiehuis 10
  • Inrichting en staat vakantiehuis 10
  • Hygiëne 9,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 10
  • Prijs/kwaliteit 9,0
  • Sandra, met partner. Gaf in gemiddeld een 9,7

    Een prachtig huis op een prachtige locatie (mits je wel van rust houdt). Het huis zelf is van alle gemakken voorzien. Het zwembad is gedurende onze vakantie 2 x schoongemaakt en was helemaal top. Als ik iets "negatiefs" zou moeten noemen om een eerlijke review te geven dan is het dat het huis meerdere trapjes en opstapjes heeft wat wij als een beetje ongemakkelijk hebben ervaren. Een afstapje waar je het niet verwacht en wel degelijk rekening mee moest houden maar dit is dan ook het enige. De communicatie met Margot is ook altijd perfect geweest. Omdat wij al jaren gebruik maken van vakantiewoningen via deze site en dus goed kunnen vergelijken zeggen wij: Dit huis is zeker een aanrader! Kortom een prachtig cijfer welke zeer verdiend is!