Le Blaireau Bleu

9,7

Ons stoere ‘maison en pierre’ is gebouwd in 1848 en is zorgvuldig en smaakvol gerenoveerd.
Het heeft een ruime, lichte keuken met apart eetgedeelte en een gezellige woonkamer.
Het huis, en zeker de keuken, is van alle gemakken voorzien. Vanuit de keuken heeft u zicht op het terras, de tuin en het dal. Vanuit de woonkamer, die hoger ligt dan de keuken, heeft u toegang tot de overdekte veranda met zowel een loungehoek als een eethoek. Een heerlijke plek om van het uitzicht op tuin en dal te genieten.

Op de verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer met toilet. De douche is voorzien van een massage-unit. Beneden, tussen woonkamer en keuken, bevindt zich nog een inpandige kamer, die eventueel als slaapkamer kan dienen. Hier staat een tweepersoonsbed.

De zeer ruime en verzorgde tuin biedt veel privacy. Naast het huis ligt het zwembad, met aan één kant een overdekt terras en aan de andere kant ruimte om te zonnen. Leuk extraatje voor jonge kinderen is het kleine peuter-zwembadje, naast het grote zwembad. En er is een Solar buitendouche! Heerlijk door de zon verwarmd water om je af te spoelen voordat je het zwembad ingaat of als je eruit komt.

Naast het huis ligt een weiland, waar kinderen kunnen spelen.

Het huis ligt aan de weg tussen Frayssinet-le Gélat en Goujounac. In het eerste dorp vindt u de ambachtelijke bakker. In Goujounac verzorgt De Hostellerie in de zomermaanden een broodjesservice. Dit is op loopafstand. Op loopafstand, tussen het huis en Goujounac, is een camping waar heerlijke pizza's worden verkocht. Iets verder weg (15 minuten met de auto), in Prayssac, zijn allerlei winkels, restaurantjes, grote supermarkten en andere voorzieningen. In minder dan een half uur ligt Fumel, met een groter aanbod aan winkels, waaronder verschillende supermarkten.

06-04-2019
01-06-2019
Week € 680,00
Nacht € 179,00
01-06-2019
06-07-2019
Week € 850,00
Nacht € 179,00
06-07-2019
Week € 1250,00
Nacht € 179,00
Week € 850,00
Nacht € 121,00
19-10-2019
Week € 680,00
Nacht € 97,00

Badlinnen
€ 5,00
€ 10,00
€ 300,00
€ 80,00
€ 50,00

De verhuurder, Margot & Geert

Bij Micazu sinds december 2017

Wij houden van het buitenleven en van Frankrijk! Zelf wonen wij, Margot en Geert, in een Fries dorp, te midden van de natuur, maar op korte afstand van zowel Leeuwarden als Groningen. En juist die combinatie van natuur en cultuur vinden wij heerlijk. Zo hebben wij ook ons droomhuis gevonden in Frankrijk. Op het kalme platteland, in de Bouriane, waar de inwoners hun erfgoed beschermen en doorgeven aan volgende generaties. Maar ook in de buurt van allerlei toeristische voorzieningen.

De Bouriane, met het mooie Gourdon als hoofdstad, ligt tussen de rivieren Dordogne en Lot. De regio kenmerkt zich door een glooiend landschap met beekdalen en karakteristieke dorpjes. Het huis ligt in het rustige, nog onontdekte deel van deze streek, net onder het departement Dordogne en de toeristisch aantrekkelijke plaatsen als Sarlat, Domme en Rocamadour.
Vlakbij liggen twee recreatiemeertjes: de een op nog geen drie kilometer afstand in Frayssinet-Le-Gélat en de ander bij het gezellige Cazals. Iets verder weg vindt u het grotere Lac Vert bij Catus. Wilt u in de rivier de Lot zwemmen, dan kan dat bijvoorbeeld op vijftien autominuten afstand bij Castelfranc.
Wandelen, fietsen, paardrijden, kanoën, de directe omgeving biedt het allemaal. In het huis treft u alle informatie hierover aan.
De Causses, aan de andere kant van de A20, bieden een geheel ander landschap. Hooggelegen plateaus, doorsneden door de imposante gorges van de Lot, met een compleet andere vegetatie en een ietwat desolate sfeer. Het schilderachtige Saint Cirque Lapopie is zeker een bezoek waard. In Cahors kunt u door de gezellige straatjes wandelen en naar hartenlust winkelen. Natuurlijk kunt u hier ook in de vele restaurantjes terecht.
Maar ook in de directe omgeving van het huis kunt u heerlijk eten. Op loopafstand staat de Auberge des Poules au Pot, gespecialiseerd in de regionale keuken en in het hart van het dorp kunt u terecht bij Hostellerie Goujounac. Overal in het gebied kunt u de regionale wijnen en kazen proeven.
Kortom, het huis ligt in een regio waar veel te ontdekken en te beleven valt.

35 m2

Bank 2 zits (1)

  • 140 m2

  • Traphekjes

  • Televisiescherm in cm: (60)
  • Nederlandstalige zenders (5)

  • Parkeerplaats(en) (3)
  • Terras (4)
  • Tuinstoel(en) (16)
  • Tuintafel(s) (3)
  • Dakterras

  • Kluis
  • Wijnkelder
  • Accommodatie op verdieping: (3)

Wellness

  • Massagedouche

97,-
97,-