Maison d'Abou 9,4
1295,- weekprijs vanaf

Maison d'Abou

Aan een onverharde weg met alleen lokaal verkeer ligt Maison d'Abou op een terrein van een kleine 8000 m2, volledig omheind met schrikdraad en electrisch bediende toegangspoort. Net buiten het schilderachtige, grotendeels gerestaureerde, middeleeuwse dorpje Goujounac (Lot 46, Midi-Pyrenees). De villa is in 2014 gebouwd in de heuvel op het oosten en van alle gemakken voorzien. De regio is dunbevolkt, de natuur is divers en veelal ongerept. Bossen, heuvels en weilanden wisselen elkaar af. Het is hier prachtig wandelen en ook mooi fietsen (fietsen niet voor ongeoefenden). De rivier de Lot is op een kwartier rijden afstand en er zijn veel bezienswaardigheden in de omgeving, van oude vestingstadjes tot wijnchateaus en heuse kastelen, en er is watervertier in een van de nabije recreatiemeren of op de rivieren de Lot of Dordogne.

We hebben in plaats van een zwembad gekozen voor een verwarmde zwemspa, omdat daar het hele jaar door gebruik van gemaakt kan worden. Aan de ene kant kun je, genietend van het uitzicht, lekker bubbelen en aan de andere kant bevinden zich twee jets, als je die aanzet kun je tegen de stroom in zwemmen. Er is een buitendouche, terras met ligstoelen en ook een tweepersoons sauna.

Bij binnenkomst in de villa bevind je je in de hal die toegang biedt tot de grote en hoge woon-eetkamer met halfopen keuken voorzien van alle apparatuur. De andere kant van de
hal gaat naar de hoofdslaapkamer met 2 X 90 bij 210cm boxsprings, een apart toilet, badkamer met inloopdouche en dubbele wasbak en nog een toilet, en een wasmachineruimte. De deuren zijn 90cm breed en drempelloos. Er zijn 5 dubbele openslaande deuren naar de drie meter brede overdekte veranda, die zich over de gehele lengte én breedte van het huis bevindt. Ook als het regent kun je hier heerlijk buiten zitten!
Een trap naar boven brengt je op de mezzanine met een zitje en een bibliotheekje. De trap naar beneden komt uit in een ruime multifunctionele hal, waar een flinke slaapkamer (bed 180x200 aparte matrassen op verstelbare lattenbodems), een woon-slaapkamer (bedbank 140x190) met keukentje, toilet en badkamer met inloopdouche en dubbele wasbak aan grenzen. Vanuit de woon-slaapkamer stap je door de dubbele openslaande deuren op het spa-terras. Overal is dezelfde natuurstenen vloer (met vloerverwarming) ook op de terrassen.

In de grote woon-eetkamer staan comfortabele banken en stoelen, er is een smart-tv met satelliet aansluiting voor veel europese zenders waaronder alle Nederlandse, internet met wifi door het hele huis, ook op de terrassen en bij de spa.

Verder is er een tafeltennistafel, jeu de boulesballen en een badmintonset. In het dorp Goujounac zijn geen winkels, wel een auberge met streekgerechten, een hotel-restaurant en een camping met snacks en pizza's. In buurdorp Frayssinet, 3km verderop, zit een hele goede warme bakker en een klein buurtsupertje. In Prayssac, op 10 km, zitten twee supermarkten en diverse andere winkels.

De verhuurder, Hanneke & Arjan

Hanneke & Arjan Neeleman
Hanneke & Arjan Neeleman

Bij Micazu sinds augustus 2015

Duits, Engels, Frans, Nederlands

SInds 2008 wonen wij, Arjan en Hanneke Neeleman, in Frankrijk. Maison d’Abou hebben wij zelf samen met een aannemer gebouwd naar eigen ontwerp ‘voor onze oude dag’ In het onderhuis een onafhankelijk 2-kamerappartement voor familie en vrienden zodat ieder zijn privacy heeft. Aangezien wij nog niet aan onze oude dag toe zijn, verhuren wij Maison d’Abou graag aan mensen die net zo verzot zijn op de regio als wij. Het is ons doel u een supervakantie te bezorgen waarin het u aan niets zal ontbreken!

  • € 1295,-
  • € 1495,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

De genoemde prijs is all-in: inclusief linnengoed, handdoeken, keukenlinnen, electriciteit en schoonmaakkosten. Boekt u meer dan een week, dan krijgt u per volgende week 50 euro korting. honden toegestaan, in overleg (maximaal 2), geen extra kosten.
Onze wisseldag is flexibel, en voor mensen die met Transavia op Bergerac willen vliegen (retourtje soms minder dan €100) kunnen we passende afspraken maken, ook als de verblijfsduur daardoor bijv; 5 of 10 dagen is.

21-04-2017 - 01-07-2017 € 1295,00 - - € 185,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 27-08-2017 € 1495,00 - - € 214,00 - 7 nachten
27-08-2017 - 29-10-2017 € 1295,00 - - € 185,00 - 7 nachten

  • 50 m2
  • Natuursteen
  • Ventilator
  • Bank 2.5 zits (1)
  • Fauteuil(s) (2)
  • 20 m2
  • Natuursteen
  • Eetkamerstoelen (4)
  • 2-persoonsslaapbank (1)
  • 17 m2
  • Natuursteen
  • Bed: 1-persoons 210 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 210 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (2)
  • Openslaande deuren / balkon

2 aparte matrassen van 90 met verstelbare lattenbodems

  • 14 m2
  • Natuursteen
  • Bed: 2-persoons 200 x 180 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (2)
  • Openslaande deuren / balkon
  • 10 m2
  • Douche
  • Wastafel (2)
  • Vloerverwarming
  • 10 m2
  • Douche
  • Wastafel (2)
  • Vloerverwarming
  • Fornuis: (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Droogrek
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer

zwemspa met twee ingebouwde jets en jacuzzigedeelte

  • Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad
  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 4 x 2,5 x 1,3 (L x B x D)
  • Jacuzzi: Geïntegreerd
  • 150 m2
  • Beauty & spa
  • Sauna
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Vloerverwarming
  • Home cinema set
  • iPod aansluiting
  • Televisiescherm in cm: (104)
  • USB-aansluiting
  • Carport
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Kluis
  • Accommodatie op verdieping: (2)
  • Strandlakens
  • Campingbed
  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels
  • Dartbord

Recensies

  • Op basis van 1 recensie 9,4
  • Algemene indruk 9,0
  • Ligging 8,0
  • Faciliteiten vakantiehuis 10
  • Inrichting en staat vakantiehuis 10
  • Hygiëne 9,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 10
  • Prijs/kwaliteit 10
  • Nicole Cremers, met partner. Gaf op gemiddeld een 9,4

    Een heerlijke week gehad in Maison d'aboe samen met onze hond Jada.
    Je hoeft alleen maar wat kleren in te pakken en in de auto dan wel vliegtuig te stappen, want alles wat je nodig hebt is aanwezig!
    Wij komen graag nog een keer terug, misschien zelfs in het na- of voorseizoen om optimaal van de spa en sauna te kunnen genieten ;-)