Gourdonette

Gourdonette is een maison de ville in een enorme tuin dicht bij het centrum van Gourdon waar je veel terrasjes en restaurants en winkels hebt en zo'n gezellige weekmarkt! Gourdonette heeft een eigen privé
zwembad, tuin en terrassen rondom het huis, zodat u altijd in de schaduwof in de zon kunt zitten. Het zwembad ligt de hele dag in de volle zon en wordt omgeven door een groot terras met ligbedden en parasols, ideaal om te ontspannen aan het zwembad. Slechts 500 meter van het mooie middeleeuwse stadje Gourdon.

Interieur
Kleine Franse keuken met nieuwe inbouwapparatuur, de woonkamer heeft een enorme bibliotheek met oude boeken. Het is een gezellige, authentiek, Franse woonkamer. Naast de woonkamer bevindt zich een
overdekte veranda waar u met wat minder mooi weer heerlijk kunt zitten. Er zijn 3 slaapkamers waarvan twee met een tweepersoonsbed en één met 2 stapelbedden. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet.

Eenmaal in de omheinde tuin vind je voor en achter en aan weerszijden van het vakantiehuis veel ruimte. De ligging is rustig maar toch op loopafstand van het stadje Gourdon (geen overlast bij het huis van
auto's aangezien het huis in een rustige straat ligt). Er is een gazon met tuinmeubelen en een barbecue. Het privé-zwembad heeft een veiligheidsafdekking.

Gourdon ligt in de prachtige regio Lot/Dordogne in Zuidwest-Frankrijk. Gourdon, de hoofdstad van de Bouriane, is een klein pittoresk stadje met vele smalle straatjes die leiden naar de kerk en de
"Table d'Orientation" met een adembenemend uitzicht van 360 graden over het platteland van Bouriane. Het heeft een geschiedenis die teruggaat tot de middeleeuwen. Op de rondweg om de stad vindt u een keur aan uitstekende restaurants en terrasjes waar u lekker in het zonnetje kunt genieten van een dagmenuutje. Er zijn ook verschillende supermarkten en bakkers die heerlijke gebakjes, brood en croissants verkopen. Op de dinsdag- en zaterdagmarkten worden streekproducten verkocht. Aan de rand
van de stad liggen 2 meren in een prachtige omgeving.

Er zijn ook veel activiteiten om van te genieten, zoals kanoën op de rivier de Dordogne (8 km), ballonvaren (20 km), zwemmen en vissen in het meer (1 km), 18-holesgolfbaan (17 km) en paardrijden in de buurt.
Rocamadour (een van de meest bezochte plaatsen in Frankrijk), Sarlat en de "Vallei van de kastelen" zijn allemaal gemakkelijk te bereiken, net als de wijngaarden van Cahors waar u de uitstekende wijnen van de Lot kunt proeven. Als u wilt, kunt u natuurlijk gewoon bij het zwembad zitten en genieten van de zon of ontspannen onder de boom met een goed boek.

Geverifieerde reviews

Echte huurders, echte meningen.

Bekijk alle reviews

Advertentie online sinds april 2023

Reageert gemiddeld binnen 4 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Getoonde prijzen zijn per week.
Toeristenbelasting ter plaatse betalen.

wo 27-sep-2023
wo 05-jun-2024
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
wo 05-jun-2024
wo 03-jul-2024
Week € 880,00
Nacht € 126,00
wo 03-jul-2024
wo 10-jul-2024
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
wo 10-jul-2024
wo 28-aug-2024
Week € 1760,00
Nacht € 251,00
wo 28-aug-2024
wo 25-sep-2024
Week € 880,00
Nacht € 126,00
wo 25-sep-2024
wo 28-mei-2025
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
wo 28-mei-2025
wo 02-jul-2025
Week € 935,00
Nacht € 134,00
wo 02-jul-2025
wo 09-jul-2025
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
wo 09-jul-2025
wo 27-aug-2025
Week € 1760,00
Nacht € 251,00
wo 27-aug-2025
wo 24-sep-2025
Week € 935,00
Nacht € 134,00

€ 40,00
€ 12,50
€ 300,00
€ 125,00
Elektra
€ 50,00

Eetkamerstoelen

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 190 x 140 cm

Vloerdelen

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

Vloerdelen

  • 97 m2

  • Winkelen

€ 880,-
€ 880,-