Vakantiehuis


Villa Labelle
Een prachtig vakantiehuis (170m2) met privé zwembad voor maar liefst 12 personen, compleet gerenoveerd met veel smaak en liefde! Labelle ligt volledig privé (geen doorgaande weg en geen directe buren) met uitzicht over de weilanden en bossen. Het huis is ideaal voor meerdere gezinnen en heeft een jeu de boule baan, voetvalveld en badmintonveld.

Binnen

Begane grond
Woonkamer met gezellig grote open keuken welke d.m.v. openslaande deuren direct toegang geeft tot het terras. (TV, DVD-speler, open haard,wasmachine afwasmachine, koelkast met vriesvak, magnetron,
koffiezetapparaat, Dolce Gusto espresso apparaat, broodrooster, 2 elektrische ovens, gasfornuis (6
pits), waterkoker Bijkeuken met wasmachine, toilet. Tot slot grote slaapkamer van 25 m2 met bed 160 x 200 en badkamer.

1ste verdieping
Drie slaapkamers waarvan één slaapkamer van 25 m2 met een bed 160 x 200 en badkamer, één slaapkamer van 17 m2 met bed 160 x 200 cm en 1 slaapkamer met drie stapelbedden van 90 x 190. Deze slaapkamer is favoriet bij kinderen.

Buiten
In de tuin achter het huis ligt een prachtig privé zwembad (10 x 5 met glijbaan) volledig omheind. Er zijn spelletjes voor kinderen zoals een schommel, badmintonveld en voldoende ruimte om te voetballen. Het grote achterterras heeft directe toegang tot de keuken. Natuurlijk zijn er voldoende parasols en ligstoelen.

Omgeving
Labelle heeft een centrale ligging zodat de prachtige plaatsen als Gourdon, Sarlat en La Roque Gageac binnen bereik liggen. De afstand naar de rivier de Dordogne is 10 km.


De verhuurder, Thijs & Lydia

Advertentie online sinds november 2013

Bekijk het volledige profiel

Reageert gemiddeld binnen 5 uur

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen

Getoonde prijzen zijn per week


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
vr 23-sep-2022
tot
vr 30-sep-2022
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 990,00
Midweek -
Nacht € 141,00
Weekend -
Korting 10%
van
vr 19-mei-2023
tot
vr 16-jun-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
vr 16-jun-2023
tot
vr 23-jun-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1430,00
Midweek -
Nacht € 204,00
Weekend -
van
vr 23-jun-2023
tot
vr 30-jun-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2090,00
Midweek -
Nacht € 299,00
Weekend -
van
vr 30-jun-2023
tot
vr 07-jul-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2530,00
Midweek -
Nacht € 361,00
Weekend -
van
vr 07-jul-2023
tot
vr 14-jul-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
vr 14-jul-2023
tot
vr 18-aug-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2970,00
Midweek -
Nacht € 424,00
Weekend -
van
vr 18-aug-2023
tot
vr 25-aug-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2750,00
Midweek -
Nacht € 393,00
Weekend -
van
vr 25-aug-2023
tot
vr 01-sep-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
vr 01-sep-2023
tot
vr 22-sep-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1430,00
Midweek -
Nacht € 204,00
Weekend -
van
vr 22-sep-2023
tot
vr 29-sep-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Administratiekosten verhuurder
€ 40,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Annuleringskosten
€ 125,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | optioneel
Borgsom
€ 300,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 125,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Elektra
€ 50,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 50,00
Per week
Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

(09-2015) Beste Lydia,

Wij hebben een heerlijke week gehad afgelopen week. Bedankt hiervoor.Gisteren
hebben we het huis in de ochtend verlaten maar geen contact meer kunnen krijgen met de 'caretakers' dus hebben we het huis achtergelaten zoals we het hebben aangetroffen.
Ik zal ook wat foto's doorsturen van het huis zoals gevraagd.

Mvg,

Roderic


(07-2014) Beste Lydia,

De kids hebben heerlijk kunnen spelen! Geweldig dat er geen auto's voorbij rijden en 's nachts was de stilte, buitenom, de krekels in de avond, helemaal geweldig! Veilig idee ook dat de kleintjes niet bij het zwembad konden komen. Je ziet dat de eigenaren veel om dit huis geven, het was ook heel goed schoongemaakt! bedankt nog voor alles!

familie van de B. 

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Laminaat

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen (8)

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Laminaat

Dekens

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Laminaat

Dekens

Slaapkamer 3
1e verdieping

Bed: 2-persoons

Laminaat

Dekens

Slaapkamer 4
1e verdieping

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Ligbad

Wastafel (1)

Badkamer 2
1e verdieping

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Badkamer 3
1e verdieping

Toilet

Ligbad

Wastafel (1)

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 200 m2

Kinderen

  • Kinderbed (1)
  • Kinderstoel (1)

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Mountainbiken
  • Paardrijden
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Privacy
  • Natuurhuisjes
  • Groepsaccommodatie

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Open haard

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Dvd-speler
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en) (6)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (3)
  • Privé oprit
  • Tafeltennistafel
  • Terras (1)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (12)
  • Tuintafel(s) (2)

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Huisdieren toegestaan
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet (3)
  • Roken niet toegestaan

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


€ 1.100,-
per week v.a.
€ 1.100,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder