La Gaudinière

La Gaudinière is een charmant en luxe vakantiehuis in Grézels, midden in het diverse landschap van de Vallée du Lot. Het vakantiehuis met privézwembad biedt een comfortabel verblijf met 2 slaapkamers elk met eigen ensuite badkamer, geschikt voor maximaal 4 personen. Het is een zonnige en bijzonder ruime accommodatie, wordt momenteel geheel gerenoveerd en van alle gemakken voorzien voor verhuur vanaf juli 2022. Het huis heeft een ruim terras op het westen met fantastisch uitzicht over de Lot vallei met zijn wijngaarden en de rivier de Lot.

Onze gîte is niet geschikt voor kinderen onder de 16 jaar.

Bij aankomst zorgen wij voor wat eerste basisbehoeften zodat u op uw gemak kunt bijkomen van de reis en meteen kunt beginnen met genieten van de vakantie. Daarnaast bieden wij een broodbezorgservice in de ochtend (tegen betaling).De gîte is voorzien van wireless internet. Huisdieren zijn niet toegestaan.

De regio
Ons vakantiehuis bevindt zich in Grézels naast het Chateau de la Coste uit de 14e eeuw, aan de rivier de Lot met tal van typische Franse historische dorpen in de omgeving, alsook vele culturele, sportieve, en gastonomische activiteiten. Maar vooral een plek om tot rust te komen en te genieten van al het goede wat het Franse leven te bieden heeft!

Op de fiets langs de rivier de Lot: Langs de rivier de Lot en de Dordogne in het zuiden van Frankrijk liggen enkele van de mooiste stadjes van het land. Cahors, Puy l’Evêque, Saint-Cirq-Lapopie zijn maar enkele van de bezienswaardigheden die u er tegenkomt. Een fietstocht langs de Lot is dan ook iets dat u nog wel even zal bijblijven vanwege de schitterende uitzichten op de rivier. Tijdens de fietstocht door het dal van de Lot komt u langs tal van leuke dorpjes, kastelen en ander bijzonder cultureel erfgoed, zoals het
vestingstadje Castelfranc, het havendorpje Grézels of Castelmoron met zijn mooie vakwerkhuizen. Bovendien doorkruist u het wijngebied AOC Cahors, waarvan u goed kunt profiteren door een lange fietsdag af te sluiten met een goed glas rode wijn uit de streek.

De verhuurder, Vakantiehuis La Gaudinière

Advertentie online sinds oktober 2021

Reageert gemiddeld binnen 3 uur

La Gaudinière vakantiehuis in de Lot. Na 8 jaar in de Bourgogne een succesvolle gitesbusiness te hebben gerund, zijn wij neergestreken in het prachtige La Vallée du Lot om daar weer een luxe en comfortabele vakantie te bieden aan onze gasten. Het vakantiehuis wordt momenteel volledig gerenoveerd en zal beschikbaar zijn voor verhuur vanaf juli 2022.

Dwight en Kalja

Onze verhuurprijzen zijn inclusief bed- en badlinnen, eindschoonmaak en toeristenbelasting.

za 28-mei-2022
za 02-jul-2022
Week € 1250,00
Nacht -
za 02-jul-2022
za 03-sep-2022
Week € 1550,00
Nacht -
za 03-sep-2022
za 01-okt-2022
Week € 1250,00
Nacht -
za 01-okt-2022
do 22-dec-2022
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1250,00
Nacht € 179,00

Eetkamerstoelen (4)

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Tapijt

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Tapijt

Fornuis: (4 Kookzones/branders)

  • 95 m2

  • Adults only

  • Terrasverwarmer

  • Badjassen
  • Strandlakens

€ 1.250,-
€ 1.250,-

Joie de vivre

9,6
Vanaf per nacht € 104,- per week € 725,-