Sirepeche

Sirepeche
Sirepeche werd in de 17e eeuw gebouwd en is geliefd bij vier generaties van Engelse familie en hun vrienden, aanvankelijk als huis en later als vakantiehuis. Het is een uitvalsbasis voor actieve vakanties, voor ontspanning en voor feesten. Sirepeche ligt in een van de meest onbekende hoeken van de vallei, op de top van een heuvel met uitzicht op een eigen stukje paradijs.

Dit prachtige privé-eigendom met een eigen groot privé-zwembad en peuterbad voor kinderen ligt twee uur rijden ten noorden van de luchthaven Toulouse-Blagnac, ongeveer 40 minuten van Cahors en 5 minuten van het kleine dorpje Grézels. De Lot-vallei is een van de verborgen juweeltjes van Frankrijk.

De zeer gezellige en enorme woonkeuken is modern te noemen en ideaal voor grote gezelschappen aangezien deze is voorzien van een 5 pits gaskookplaat met 2 ovens, 2 x 12 couverts vaatwassers, een grote eettafel en een zithoek met enorme open haard. Extra zit- en studiehoek, mooi terras.Slaapkamers: 4 tweepersoonskamers met king size bedden, 1 slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en een 7 persoons slaapzaal. 5 badkamers waarvan 3 en suite.

Met uitzicht op de glooiende heuvels en absoluut privé, voel je je als een koning in deze prachtige tuin, een verborgen juweeltje op het Franse platteland. Voel je op je gemak bij je eigen privézwembad, of speel een spelletje in de privétuin…

De Lot-vallei is bedekt met wijnstokken en velden met zonnebloemen, bezaaid met mooie dorpjes en doorweven met kleine, kronkelende landweggetjes. Het huis ligt aan de zuidkant van de Causses de Quercy, een gebied bedekt met heide, eikenbossen en wilde bloemenweiden - perfect voor wandelingen en picknicks. Er valt genoeg te beleven: motorboot varen of kajakken op de Lot; markten voor lokale producten, antiek; vissen; tennis…op bijzondere regenachtige dagen zijn er kastelen om te bezoeken, musea, versterkte kerken en nog veel meer. Als u de voorkeur geeft aan eenvoudige ontspanning, is er niets beters dan neer te strijken bij het zwembad om een ​​glas lokale wijn te drinken die u kunt kopen door een van de lokale wijngaarden te bezoeken. Het huis heeft veel privacy zonder dat u zich geïsoleerd voelt. Er zijn supermarkten in de stad Puy l'Evêque en Prayssac. U vindt er ook tal van restaurants voor alle budgetten, van eenvoudige brasserie tot haute cuisine.

Elk dorp aan de rivier heeft een plek waar je kajaks, kano's en motorboten kunt huren voor een uur of een halve dag. Copeyre Quercyland in Puy l'Evêque ligt op 10 minuten rijden van het huis. Fietsen en hardlopen - Het gebied staat vol met wegen en paden, perfect om te fietsen en te hardlopen.Prijs tot juli en augustus en na juli en augustus gebaseerd op max 8
ps, iedere persoon extra betaalt 100 euros per week. In het hoogseizoen
is de prijs gebaseerd op het vakantiehuis onafhankelijk van het aantal
personen.

Advertentie online sinds augustus 2021

Reageert gemiddeld binnen 9 uur

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. U kunt verzekerd zijn van kwaliteit en goede service!

Flexibel annuleren

Wilt u een optie op een vakantiehuis tot 10 januari? U kunt een ANNULERINGS GARANTIE afsluiten waarmee u TOT 10 JANUARI gratis kunt annuleren.

Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.

Bovengenoemde prijzen zijn bij een minimaal verblijf van 6 of 7 nachten.

za 03-dec-2022
za 24-jun-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1540,00
Nacht € 220,00
za 24-jun-2023
za 01-jul-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1980,00
Nacht € 283,00
za 01-jul-2023
za 15-jul-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 3775,00
Nacht € 539,00
za 15-jul-2023
za 26-aug-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 3775,00
Nacht € 539,00
za 26-aug-2023
za 02-sep-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 2420,00
Nacht € 346,00
za 02-sep-2023
za 23-sep-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1540,00
Nacht € 220,00
za 23-sep-2023
za 30-sep-2023
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 1540,00
Nacht € 220,00

€ 40,00
Annuleringskosten
€ 125,00
€ 500,00
€ 225,00
€ 50,00
€ 10,00

Bank 2 zits

Fauteuil(s)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Bureau / kaptafel

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Zitje

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Zitje

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Slaapkamer 6

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Bed: 1-persoons 190 x 90 cm

Badkamer 4

Badkamer 5
Souterrain

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

  • 300 m2

  • Winkelen

€ 1.540,-
€ 1.540,-